مدلینگ در ایران

مدلینگ در ایران نیز مانند دیگر کشور ها طرفداران خاص خود را دارد و به شکل حرفه ای روز به روز در حال پیشرفت است اما تنها تفاوت فعالیت در عرصه مدلینگ در ایران و خارج از ایران مربوط به ضوابط و قوانین کشور عزیزمان است به گونه ای که مدلینگ را مطابق با ضوابط داخل ایران به شکلی کاملا اسلامی ارائه میدهد و در عین حال استانداردهای جهانی در آن حفظ میشوند.

به جرات میتوان گفت جذابیت جوانان ایرانی در دنیا از بالاترین کیفیت و استانداردها برخوردار است و ظرفیت مدلینگ در ایران بسیار بالاست ، جوانان ایران میتوانند به پله های بسیار بالایی در عرصه مدلینگ بین المللی قدم بردارند.

مد در دنیای اسلام و کشور ایران جایگاه ویژه ای دارد زیرا اقوام ایرانی از قرن 18 تا کنون از جنبه های مختلف به مد گرایش داشته اند و بخشی از محوریت زندگی خود را بر پایه مد قرار داده بودند ، مهمترین نکته تاثیر بسیار کلیدی مد در جامعه است، طرز پوشش جوانان در ایران به شکل عجیبی در حال حرکت به سمت مد غربی است در صورتی که ریشه ی مد در ایران است ! هدف اصلی و رسالت آژانس مدلینگ فرشتگان تشویق جوانان به مد ایرانی اسلامی و ارائه طرح های تماما" ایرانی اسلامی به جامعه متمدن ایران است.

بسیاری معتقدند مد نمایان گر مسیر فرهنگ در یک کشور است ، بهترین راه هدایت جوانان در مسیر مد ایرانی اسلامی ارائه طرح های مد به سبک ایرانی و مطابق با ذائقه جوانان و مد روز است به گونه ای که هم درخور شخصیت عموم جامعه باشد و هم در چهارچوب ضوابط کشور عزیزمان باشد.

درباره ما

آژانس مدلینگ فرشتگان تنها آژانسی است که مدیریت آن یک مدل حرفه ای بین المللی است و تمام عکاسی ها ، همکاری با برندها ، آموزش ها ، ژورنال ها ، اجراهای زنده و دیگر فعالیت ها طبق استانداردهای جهانی پیش میروند.

بالا
طراحی سایتطراحی وب سایتسئوسئو سایتبهینه سازی سایتسرور مجازیوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیل دادگستریوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریبهترین وکیلوکالتوکیل دادگستری
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…