تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آتلیه عروس حرفه ای را چگونه انتخاب کنیم ؟

آتلیه عروس

آتلیه عروس حرفه ای را چگونه انتخاب کنیم ؟

بسیاری از افرادی که به دنبال آتلیه عروس هستند شاید در مورد بهترین ویژگی های آنها اطلاعاتی نداشته باشند و به همین دلیل به دنبال مطالبی که بهترین آتلیه عروس  را معرفی کند می باشند. برای اینکه آشنایی شما در این مورد بیشتر شود در ادامه برخی از مهمترین ویژگی هایی را که آتلیه عروس باید داشته باشد را بیان می کنیم تا شما این نوع از آتلیه عکاسی را بهتر انتخاب کنید.

معیارهایی در انتخاب بهترین آتلیه عروس :

همانطوری که بیان نمودیم بسیاری از افراد شاید با معیارهای انتخاب بهترین آتلیه عروس آشنایی نداشته باشند و به همین دلیل در ادامه مطالب این معیارها را که اصلی ترین معیارهای انتخاب آتلیه عروس می باشد را بیان می کنیم. این معیارها عبارت می باشند از :

آتلیه عروس

آتلیه عروس

  1. هزینه :

بدون شک یکی از اصلی ترین و مهمترین معیارهایی که بسیاری از عروس و دامادها در انتخاب آتلیه عکاسی خود به آن توجه می کنند هزینه آن می باشد . شما باید بدانید هر یک از آتلیه ها خدمات متنوعی دارند و  به همین دلیل در ازای هر یک از این خدمات هزینه جداگانه ای را دریافت می کنند. اگر می خواهید هزینه خود را کمتر کنید باید از برخی خدمات آتلیه عکاسی چشم پوشی نمایید. بدون شک آتلیه هایی که خدماتشان با کیفیت بهتری می باشد هزینه های بیشتری را هم دریافت می کنند.

  1. فضای آتلیه :

یک آتلیه عروس خوب باید فضای ایده آل و زیبایی داشته باشد، متراژ آتلیه عکاسی یکی از نکات بسیار مهمی می باشد که باید برای عکس گرفتن به این مورد دقت بسیاری داشته باشید، البته امروزه از آنجایی که بیشتر عکس ها در فضای باز گرفته می شود بیشتر فضاهای بازی که می خواهید در آنجا عکس بگیرد اهمیت دارد. فضای عکس انداختن از عروس و داماد یکی از مهمترین معیارهایی می باشد که باید به آن دقت داشته باشید، چرا که ۵۰ درصد زیبایی عکس های شما به این فضاها بستگی دارد و مابقی آن به حرفه ای بودن عکاس شما بستگی خواهد داشت.

آتلیه عروس

آتلیه عروس

  1. تجهیزات فیلمبرداری :

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب آتلیه عروس بسیار اهمیت دارد و باید به این مورد توجه زیادی داشته باشید تجهیزات و مدل های دوربین آتلیه می باشد. لنز دوربین های عکاسی نقش بسیار مهمی در زیباتر شدن عکس های شما دارد. شفافیتی که در لنز دوربین ها وجود دارد به خوبی مشخص می شود و به همین دلیل شما از عکس های پیشین آتلیه به خوبی می توانید نوع شفافیت لنز دوربین را تشخیص دهید.  برند دوربین ها و تجهیزاتی که در آتلیه وجود دارد باید شناخته شده باشد تا شما با سرچ در مورد آنها اطلاعات زیادی در مورد آنها به دست آورید، بدون شک برندهای شناخته شده کیفیت بهتری دارند و از این طریق عکس های شما زیباتر می شود.

  1. نورپردازی :

بعد از اینکه از کیفیت دوربین های آتلیه عروس مطمئن شدید باید به نورپردازی که در عکس های آتلیه عکاسی وجود دارد هم توجه داشته باشید. نورپردازی مناسب عکس های شما را بسیار زیباتر می کند، به همین دلیل برخی از آتلیه ها اگر نور طبیعی کافی نداشته باشند از نورهای مصنوعی برای زیباتر شدن عکس های شما استفاده می کنند. البته از آنجایی که امروزه بیشتر عکس های در فضای باز گرفته می شود، دیگر نیازی به نور مصنوعی نخواهید داشت و عکس های شما در طبیعت بی نظیر خواهد شد.

آتلیه عروس

آتلیه عروس

  1. حرفه ای بودن عکاس :

شما در انتخاب آتلیه عروس باید به حرفه ای بودن عکاس آتلیه و تجربه او دقت بسیاری داشته باشید. برخی از آتلیه ها شهرت بسیاری دارند و به همین دلیل شاید افراد زیادی به سراغ آنها بروند و بعد از اینکه عکس های خود را دریافت کردند از عکس های خود رضایت کافی نداشته باشند. به همین دلیل شما هرگز نباید به گفته های دیگران و تجملاتی که در آتلیه وجود دارد اهمیت دهید، بله باید با مشاهده آلبوم های عکاسی در آتلیه متوجه حرفه ای بودن عکاس شوید.

البته نوع عکاسی و فضاهایی که در هر آتلیه عروس وجود دارد سلیقه ای می باشد، ولی به طور کلی حرفه ای بودن عکاس یکی از مسائلی است که به خوبی مشخص می شود. شما اگر می خواهید عکس های زیبایی داشته باشید باید به حرفه ای بودن عکاس خود توجه بسیاری نمایید. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید خلاقیت در عکس های آتلیه است که عکاس باید آنها را در عکس های خود نشان دهد. برخی از عکاس های، عکس های بسیار زیبا و خلاقانه ای را می گیرند که شاید در بسیاری از آتلیه های دیگر آنها را مشاهده نکنید، به همین دلیل تنها تجربه حرف اول را نمی زند، بلکه خلاقیت هم تا حد بسیار زیادی اهمیت دارد.

آتلیه عروس

آتلیه عروس

  1. بیان کردن خواسته هایتان :

بسیاری از عروس و دامادها بعد از انتخاب آتلیه عروس خود می توانند ایده های خود را با عکاس و آتلیه عکاسی در میان بگذارند، به عنوان مثال شاید عروس و دامادی مایل باشند فیلمبرداری عروسی خود را در یک شهر دیگر انجام دهند، در این صورت باید با آتلیه صحبت کنند و آتلیه اگر این مسئله را قبول کند بدون شک هزینه بیشتری را دریافت خواهد کرد. حتی در ژست ها و مدل های عکس عروس و داماد می توانند نظرات خود را بیان کنند و با آتلیه آنها را درمیان بگذارند. آتلیه عروس و عکاس بدون شک به خواسته های آنها اهمیت می دهد و ایده هایی را که آنها مایل هستند را در فیلمبرداری و عکاسی آنها اجرا می کند.

  1. برقراری ارتباط دوستانه :

یک آتلیه عروس حرفه ای و عالی کارکنانی دارد که با عروس و داماد رابطه دوستانه برقرار می کند. در واقع برقراری ارتباط دوستانه تاثیر بسیار زیادی در حس راحتی و آرامش شما در روز عروسی تان خواهد داشت. اگر شما با عکاس و فیلمبردار خود احساس راحتی کنید بدون شک در عکس هایتان هیچ گونه اضطراب و یا استرسی نخواهید داشت، به همین دلیل شما باید به آتلیه ای بروید که با کارکنان آن به راحتی بتوانید ارتباط برقرار کنید، چرا که این نکته هم یکی از نکات ضروری به شمار می رود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات