تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزش حرفه ای گریم در کرج به سبکی نوین

آموزش گرم در کرج به صورت حرفه ای و کاربردی

آموزش گریم در کرج را به صورت حرفه ای با موسسه فرشتگان بیاموزید.

آموزش گریم در کرج به صورت حرفه ای و کاربردی

آموزش گریم در کرج به صورت حرفه ای و کاربردی

در این بخش به تاریخچه ی گریم، آموزش گریم در کرج به صورت کاربردی، آموزش گریم صورت، آموزش گریم چشم و آموزش گریم ابرو خواهیم پرداخت.

تاریخچه آموزش گریم صورت

آموزش گریم صورت؛ چهره‌پردازی از سال ۱۹۸۱ تبدیل به یکی از موارد جایزه اسکار گردیده است.

هم اکنون در کشور آموزشگاه های بسیاری از جمه موسسه فرشتگان به آموزش گریم در کرج به هنرجویان می پردازند .

در آرایشگاه هاي‌ زنانه از گریم به میکاپ نام برده می شود.

اصل پیدایش گریم!

ریشه و اصل پیدایش گریم به را در دوران های ابتدائی، در مراسم آئینی می توان جست، در این مراسم، از گریم به شكل بسیار ابتدائی استفاده می شده است.

چهره ها را با رسوب مختلف، رنگ های معدنی و یا عصاره گیاهان رنگ آمیزی می كردند و گاه صورتك هائی كه از پوست درختان تراشیده شده بود، بر چهره می نهادند.

در طول زمان همچنان گریم را نزد مصریان باستان می توان مشاهده كرد كه كه عمدتا اطراف چشمان را با رنگ های سبز و خطوط سیاه رنگ آمیزی می نمودند.

آفریقائیان نیز علاوه بر بكار بردن رنگ های شاد وزنده برای چهره می نهادند، همچنین سرخ پوستان با بكار بردن رنگ های مختلف بر چهره و تزئین سر با پرهای رنگی و صورتك هائی با رنگ های بسیار شاد، گریم را در زندگی و آئین های خود بكار می بستند.

بشر از بدو خلقت در پی فراهم آوردن موجبات سرگرمی خود بوده است، به اشكال گوناگون چون بازی با سایه، اجرای رقص، موسیقی و یا نمایش خود را سرگرم كرده است.

در نمایش، بازیگر سعی كرده است، برای داشتن چهره ای متفاوت از دیگران و نیز به منظور تاثیر گذاردن نقش بر تماشاگر با تغییر شكل دادن خود به كمك رنگ آمیزی چهره، مو و به كار برده صورتك توسل جوید.

امروزه واژه ” گریم” در زبان فرانسه از سال ۱۷۷۸ میلادی به مفهوم آنچه در نمایش مورد نظر است به كار گرفته شده، به معنای ادا شكلك، صورتك و یا نقش یك پیر مسخره.

مصدر این كلمه گریمه به معنای خطوط پیری بر چهره انداختن، آراستن چهره برای تئاتر و سینما است، صفت فاعلی آنرا گریمور می نماند.

آرایش کردن از زمان های بسیار قدیم مخصوصا زمانی که مردم با دارو آشنا شدند، بین خانمها و آقایان متداول بوده و آنها با علاقه فراوانی برای زیباتر نشان دادن صورتشان می کوشیدند.

مطالعه تاریخ باستان به ما ثابت میکند که در دوران ماقبل تاریخ نیز مردان و زنان به بهتر نشان دادن ظاهر خود علاقهمند بودند.

نوع آرایش و وسایل آرایشی که در یک فرهنگ و ملیت برای زیباتر و جذابتر نشان  دادن به کار میرود ممکن است در فرهنگ دیگر کاملا مردود باشد، اما اکثر مردم از تغییر در مد طراحی لباس، مو،گریم و آرایش صورت لذت می برند.

آموزش گریم چهره در کرج به سبکی خاص و منحصر به فرد و آموزش گریم در چهره های مختلف

آموزش گریم صورت شامل:

۱- زیر سازی پوست
۲- کانتورینگ و استروبینگ نقاط مختلف صورت
۳- آموزش چشم (سایه چشم و خط چشم)
۴- آرایش لب وخط لب

ناگفته هایی در گریم سینمایی

در گریم های سینمایی و عروس بیشتر روی متعادل سازی زوم می شود و اینچنین نیست که کاری را ما بلد باشیم و روی همه ی پیاده کنیم.

مثل سالن هایي که یک سبک گریم را بلدند و روی همه ی مشتریانشان آنرا پیاده می‌کنند و مطمئنا این میکاپ که روی همه ی پیاده می‌کنند.

روی بعضی ها خوب مینشیند و روی خیلی از صورت ها جواب نمی‌دهد و این دلیلی است که بعضی از عروس ها خوب در می‌آید و بعضی ها خوب در نمی‌آید.

آموزش گریم | آموزش گریم در کرج

آموزش گریم در کرج با تکنیک های خاص

چون هر صورتی گریم مخصوص خودش را دارد. میکاپ و آرایش مخصوص خودش را دارد پس ما باید بیاموزیم که گریم مخصوص به آن صورت را طبق قانون گریم سینمایی یا اروپایی عروس انجام دهیم.

صندلی گریم در سالن ها اشکال مختلفی دارند ولی صندلی استانداردی که ما برای سالن انتخاب میکنیم یک صندلی کاملا ۹۰ درجه است که عروس به صورت ۹۰ درجه روی آن قرار می گیرد صورتش کاملا روبروی اینه و هیچ زاویه اي رو پشت ندارد و به عقب نخوابیده است، و نه شیبدار به سمت جلو می‌باشد.

درصورتی که ۹۰ درصد سالن دارها میز میکاپ یا صندلی میکاپ شان، میز خوابیده ۴۵ درجه به سمت عقب است که عروس روی آن درازکش می گذراند و یک صندلی زیر خودشان قرار می گیرند و شروع بکار میکاپ می‌کنند که اینکار کاملا اشتباه است.

چون ما لحظه به لحظه آینه را نگاه می کنیم که خطای دید از بین برود.

درفاصله نزدیک وقتی به چیزی نگاه میکنیم مطمئا خطای دید داریم وخطای دید در فاصله دورتر از بین می‌روند. ما صورت مشتری را در آینه که در فاصله نیم متری ما هست، خیلی بهتر میبینیم، حال می‌خواهیم زوم کنیم و ایرادها را پیدا کنیم پس عروسمان رابا زاویه ۴۵ درجه کار می کنیم و در آینه ببینیم با زاویه ۴۵ درجه آن ایرادها را دیدیم و تشخیص دادیم و رفع کردیم.

درصورتی که این در حالت ۹۰ درجه ایستاده برمی گردد. اون کاری که درحالت ۴۵ درجه انجام دادیم وتوی آینه میبینیم نیست.

پس باید عروس به صورت ۴۵ درجه در مجلس حاضر شود که جمعیت از زیر ۴۵ درجه بیینند ،که آن کار زیبا دیده شود که میز باید کاملا ۹۰ درجه باشد و ایرادها را درست تشخیص بدهیم .

گریم سینمایی به ۲ روش انجام میگیرد:

۱)جوانسازی وزیبا سازی

۲)پیر سازی و زشت سازی

ما گریم جوان سازی را روی صورت کار میکنیم به خاطر این که پیرسازی هیچ ربطی به عروس نمیتواند داشته باشد و باید هنرمند باشیم که حتی افتادگی هاي‌ صورت را بر اثر کهولت سن عروس داشته باشد را ازش بگیریم.

حتی بعضی از عروس ها کهولت سن هم ندارند ولی افتادگی وچروک زیادی روی صورتشان می توانند داشته باشند پس ماباید بتوانیم این ایرادها را برطرف کنید.

سبک گریم سینمایی یا اروپایی سبکی است که در بیشتر کشورها۵۰ سال است که کار میشود متاسفانه در ایران این کسب تازه دارد جا افتاده است وگریم سینمایی واروپایی بهترین گزینه برای عروس میتواند باشد.

آموزش گریم سینمایی

آموزش گریم سینمایی

اگر ۱۰ سال به قبل برگردیم و سابقه تلویزیون و سینما را مرور کنیم میبینیم که سینمای اروپا عروس ها سرخاب سفید اب نداشتند ولی درعین حال زیبا بودند و برایتان سوال بود که چرا این‌ها چقدر ساده هستند ولی به این توجه نمی‌کردند ساده ولی زیبا هستند.

چون که ما زیبایی را در سرخاب سفید اب مالیدن می‌دیدیم. زیبایی را در برطرف کردن ایرادهای کلی وجزئی میبینیم با طرف کردن ایرادها صورت زیباتر میکنیم.

یک صورتی که بینی استاندارد دارد و زیر چشم گود نیست و صورت کاملا بیضی وچشم ها استاندارد ولبها درشت نیست وگونه ها کاملا برجسته است وایرادهایی ازاین قبیل را ندارد به خودی خود زیباست یعنی خانمی که این تناسب را در صورتش دارد احتیاج به آرایشی ندارد.

خیلی از خانمهایی که زیبایی خودشان را دارند انچنان ارایشی ندارند نهایت یک کرم ساده وضد افتاب می زنند که پوستشان اذیت نشود

پس ما می‌آییم صورت هاي‌ نامتعادل رابه تعادل می رسانیم واین زیبایی رابه روش گریم سینمایی به صورتشان می دهیم و کار خاص دیگری انجام نمیدهیم.

ما کل کار رابه صورت« فیت و لایت» کار میکنیم یعنی هیچ خط وخطوطی را روی صورت باقی نمی‌گذاریم ما ممکن است که در صورت با اختلاف رنگ هاي مختلف کار کنیم. ممکن است که قسمت روشن رابا ۲ کار کنیم. قسمت تیره رابا ۹ کار کنیم یعنی با ۷ درجه اختلاف رنگ کار کنیم.

ولی بازهم این اختلاف رنگها در گریم سینمایی و اروپایی نا محسوس است یعنی رژگونه اي که کار میشود نامحسوس است و مثل میکاپ عروس نمی باشد که خط رژگونه خودش را نشان دهد حتی سایه هاي‌ دور چشم هم کاملا از سایه هاي‌ کاملا لایت و فیت هستند ما دیگر پشت چشم ها خیلی سرخاب سفید اب انچنانی نمی مالیم که چشم از حالت طبیعی خودش خارج شود.

تصاویری از مراحل آموزش گریم صورت برای ایجاد و از بین بردن برجستگی ها

تشخیص حالت و نوع صورت

بعد از اینکه فراهم کردن شرایط و تشخیص نوع پوست، شما باید قالب یا جام صورت مشتری را باید تشخیص دهید، که گریم مخصوص به خودش را پیاده کنید.

شما نمی توانید هیچ صورتی را پیدا کنید که سایه روشن های صورتش با صورت دیگر برابر باشد و یا کانتورینگ یا هایلایت آن با صورت دیگر برابر باشد هیچ صورتی شبیه، صورت دیگری نیست. آموزش گریم در کرج به صورت تصویری

حتی در یک خانواده پنج نفره پنج گریم مختلف روی صورت ها باید پیاده شود، طبق فرورفتگی های صورت و طبق چاق و لاغری آن صورت و  ایرادهایی که آن صورت دارد، گریم و میکاپ باید انجام شود.

مثل اثر انگشت که هرکس اثر انگشت مخصوص به خودش را دارد در چهره ها هم هرکس گودی ها و برجستگی های مخصوص به خودش را دارد، ما باید بتوانیم جام صورت را تشخیص دهیم که توی چه جام و چه سبکی و چه شکل هندسی این جام قرارگرفته است.

برفرض مثال استانداردترین جامی که برای صورت در نظر میگیریم صورت بیضی است. ما باید بتوانیم جام ها و اشکال هندسی مختلف صورت را به سمت بیضی انتقال دهیم و آن را تبدیل به شکل بیضی تبدیل کنیم. یعنی :

صورت قلبی که پیشانی پهن تر از صورت است و به چانه صورت که می رسد باریک میشود.
صورت مثلث که پیشانی باریک و چانه صورت پهن تر می‌شود.
صورت مستطیل که صورت کشیده وزاویه دار است وسمت پیشانی کاملا پهن و سمت چانه هم صورت پهن است.
صورت مربع که مثل صورت مستطیل است منت ها مقداری کوتاهتر است.
صورت گرد که کاملا گردیش مشخص است و اشکال دیگر از صورت که موجود هستند.ما باید این ها را به سمت بیضی سوق دهیم.آموزش گریم در کرج به صورت تصویری

آرایش و میکاپ برای انواع صورت

حالا چطور باید به سمت بیضی سوق دهیم و اشکال مختلف هندسی صورت را به صورت بیضی انتقال دهیم ما یک خط بیضی در صورت مشتری در ذهنمان ترسیم و شروع به کار می کنیم یعنی ما باید یک خط بیضی را روی صورت مشتری که صورت قلبی دارد ترسیم کنیم.

در ذهنمان مطمئنا گوشه های بالای پیشانی از این خط بیضی که ترسیم کردیم بیرونتر هستند یعنی این ها باید تیره کار شود.

تیره کار کردن باعث میشود که یک مقداری قسمت برجسته، گود شود و روشن کار کردن باعث می شود قسمت گود، برجسته تر شود و با روشن کار کردن بسیاری از گزینه ها را به صورت اضافه میکنیم.

آموزش گریم در کرج به صورت تصویریپس خط بیضی را که روی صورت ترسیم کردیم و شروع به کار کردن می کنیم قسمت های گوشه ی بالای پیشانی به صورت قلبی این ها از خط قلبی مان بیرون میزند و اضافه هستند و این ها را تیره کار میکنیم که از بین برود و در مقابلش قسمت پایین چانه را که باریکتر است و حالت مثلث دارد این قسمت بغل چانه را خط بیضی که در صورت ترسیم کردیم این را پر نمیکند.

یعنی به صورت باز وکشیده و باریک است و ما باروشن کار کردن بغلهای چانه و فک پایین باعث میشود که این را  یک مقدار حجیم تر و با روشن کار کردن باعث میشود یک مقدار بیرون زده شود و خطای دید به وجود بیاید و آن خطای دید که درصورت بیضی ترسیم کردیم را پر کند یعنی با روشن کردن بغل چانه و حجیم و پف می دهیم و با تیره کار کردن گوشه های بالای پیشانی این را گود می کنیم و تو میبریم و از بین می‌بریم.

آموزش گریم در کرج به صورت تصویری

آموزش گریم در کرج با گریم و آرایش چشم ها

جدیدترین مدل آرایش چشم و ترکیبات سایه برای شما در این بخش به نمایش در آمده است.

شما میتوانید با الگو قرار دادن این تصاویر به خودآرایی بپردازید و هر مدل سایه چشم که می پسندید را امتحان کنید.

آموزش گریم چشم

آموزش گریم چشم های قهوه ای

آموزش گریم چشم سبز و روشن

آموزش گریم چشم

آموزش گریم چشم سبز

آموزش گریم چشم به صورت شاین و براق

آموزش گریم چشم

آموزش گریم شاین

آموزش گریم روشن برای چشم

آموزش گریم چشم

آموزش گریم چشم با سایه صورتی

آموزش انواع خط چشم

آموزش گریم چشم

آموزش خط چشم

آموزش گریم چشم

آموزش گریم چشم

براش های آرایشی برای آموزش گریم در کرج

براش آرایشی برای صورت، برای چشم و برای ابرو هستند و انواع آنها نیز متفاوت است اما برای بهتر آرایش کردن شما این قلم های آرایشی نقش موثری دارند. در اینجا ما کاربرد صحیح هر یک از این براش آرایشی را به شما می گوییم.

براش برای آموزش گریم در کرج

براش برای آموزش گریم

۱ ) فن براش :

از این قلم می توانید برای کارهای مختلفی استفاده کنید، با آن رژ گونه بزنید ، پودرهایی که روی صورت مانده را با این قلم پاک کنید یا یک لایه خیلی روشن و مخفی پودر روشن کننده روی استخوان گونه تان بزنید.

۲ ) براش ابرو :

همانطور که از نام و شکلش پیداست این قلم برای پر کردن ابرو با پودر یا سایه ابرو است.

یک براش ابروی خوب باید سر زاویه دار داشته باشد که شما بتوانید حتی انتهای باریک ابرویتان را به کمک آن پر کنید.

براش برای آموزش گریم در کرج

براش برای آموزش گریم

۳ ) براش پودر :

شاید بتوان گفت این قلم آرایشی بیش از بقیه کاربرد دارد و معمولا در مجموعه آرایشی هر شخصی وجود دارد. از این قلم برای انواع محصولات پودری روی صورت اعم از پنکیک یا رژ گونه استفاده می شود.

براش برای آموزش گریم در کرج

براش برای آموزش گریم

۴ ) براش چشم :

از این براش برای سایه زدن پشت پلک استفاده می شود.

۵ ) براش لب :

با استفاده از این نوع قلم می توانید به خوبی به لبتان فرم بدهید و رژ لب بزنید.

۶ ) براش کابوکی :

قلم آرایش کابوکی دارای سری پر مو و گرد است که بسیار نرم می باشد.

از این نوع براش می توانید برای اعمال انواع لوازم آرایشی پودری بخصوص پودرهای خیلی نرم یا برنزه کننده ها استفاده کنید، همچنین به کمک این براش به خوبی می توانید روی صورت پودر روشن کننده بزنید.

براش برای آموزش گریم در کرج

براش برای آموزش گریم

۷ ) براش چشم زاویه دار :

از این نوع قلم آرایشی می توانید برای آرایش گوشه های چشم یا کشیدن خط چشم استفاده کنید.

۸ ) براش سایه چشم :

دندانه های نرم این نوع قلم آرایشی سایه زدن را راحت تر می کند.

براش برای آموزش گریم در کرج

براش برای آموزش گریم

۹ ) براش صورت زاویه دار :

راحت ترین راهی که می توانید با استفاده از آن جزییات بیشتر و زیباتری به چهره تان بدهید این است که کمی برنزه کننده روی گونه هایتان بزنید و با استفاده از این براش آن را محو کنید. این قلم برای رژ گونه زدن نیز بسیار مناسب است.

۱۰ ) براش کانسیلر :

این نوع قلم آرایشی، باریک، محکم و کمی مخروطی شکل است. به کمک براش کانسیلر به راحتی می توانید کانسیلر را دقیقا جایی که می خواهید بزنید. این قلم بسیار مناسب ریزه کاری است.

به خوبی این براش ها را به خاطر بسپارید تا این بار که برای خرید یک قلم آرایشی رفتید بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. و همچنین به خاطر داشته باشید برای اینکه با هر یک از این قلم ها آرایش خوبی داشته باشید باید بدانید چه زمانی و چگونه، قلم های آرایشی را تمیز کنید.

براش برای آموزش گریم در کرج

انواع براش برای آموزش گریم در کرج

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات