تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی در بهترین آموزشگاه طراحی لباس

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

یکی از ابزارهایی که در آموزش طراحی لباس استفاده می شود مداد رنگی است. طراحان بسیار زیادی هستند که هنگام رنگ آمیزی طرح‌هایشان برای صنعت مدلینگ از مداد رنگی استفاده می کنند. مداد رنگی از جمله وسایلی است که ما از کودکی با آن آشنایی داریم و به همین دلیل شاید تصور کنید که رنگ آمیزی طرح های مورد نظر با استفاده از مداد رنگی بسیار آسان است در صورتی که این گونه نیست و آموزش طراحی لباس با مداد رنگی یکی از سخت ترین ابزارها در رنگ آمیزی محسوب می شود.

البته انتخاب نوع مداد رنگی در طراحی لباس بسیار حائز اهمیت می باشد و هر چه مداد رنگی از کیفیت بالاتری برخوردار باشد شما آسان تر می توانید تصاویر حرفه ای در طراحی لباس خلق کنید. مداد رنگی هایی خوب هستند که چرب باشند و به آسانی با مارکرها ترکیب شوند.

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

تاثیر مدادهای سخت در طراحی لباس

در صورتی که علاقه مند هستید با آموزش طراحی لباس با مداد رنگی آشنا شوید در این مقاله همراه ما باشید زیرا قصد داریم در این مقاله نکات بسیار مهم و کلیدی ای را در رابطه با آموزش طراحی لباس با مداد رنگی به شما ارائه دهیم و این آموزش را به صورت گام به گام پیش ببریم.

رسم خطوط از مهم ترین گام ها در طراحی لباس محسوب می شود و اکثر اوقات مشاهده می شود که توسط طراحان نادیده گرفته می شود و یا توجه زیادی به آن نمی شود. برای رسم خطوط می توانید از مدادهای سخت مانند B ،H ،HB استفاده کنید این نوع مداد ها به شما کمک می کنند که خطوط را واضح تر ترسیم کنید و همچنین اگر از این مدادها استفاده کنید زمانی که رنگ آمیزی را شروع کردید، لکه گرافیت مداد ایجاد نمیشود و طراحی لباس شما بسیار تمیز و مرتب میشود.

جهت خطوط رنگ آمیزی در طراحی لباس 

در طراحی لباس همیشه سعی کنید خطوط را تمیز کنید و برای این کار وقت بگذارید زیرا این کار نه تنها موجب واضح تر نشان دادن طرح شما میشود بلکه شما را به عنوان یک طراح لباس حرفه ای معرفی می کند. مرحله دیگری که در آموزش طراحی لباس با مداد رنگی به آن پرداخته میشود جهت خطوط می باشد.

همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که به منظور جلوگیری از کثیف شدن و قاطی شدن رنگ ها، یک جهت را برای رنگ آمیزی انتخاب کنید و از یک رنگ پایه برای شروع رنگ آمیزی استفاده کنید همچنین این نکته را باید در نظر داشته باشید که در ادامه کار شما نباید جهت را تغییر دهید به عنوان مثال اگر از ابتدا طرح را به صورت عمودی رنگ کرده اید تا پایان به همین صورت رنگ آمیزی کنید و اگر به صورت افقی، تا پایان همانگونه رنگ کنید.

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

پر کردن طرح با استفاده از مداد رنگی

نحوه پر کردن طرح در آموزش طراحی لباس با مداد رنگی بسیار اهمیت دارد و در هنگام طراحی لباس هر چه اینکار بهتر انجام شود، طرح حرفه ای تر به نظر میرسد. شاید شما هم با روبه رو رو شدن با برخی از طرحها متوجه شده باشید که شکافهای سفیدی در آن طرح وجود دارد و این به دلیل این است که مرحله پر کردن طرح با مداد رنگی به خوبی انجام نشده است.

برای اینکه بتوانید این مرحله را به درستی و بر اساس اصول و تکنیک انجام دهید باید رنگ آمیزی خطوط را به صورت عمودی انجام دهید و سعی کنید تمام سفیدی ها را کاملا رنگ کنید. سفیدی ها با یک بار رنگ شدن برطرف نمیشوند و شما باید رنگ آمیزی را چندین بار تکرار کنید تا به نتیجه مطلوب خود دست یابید. در صورتیکه این مرحله را خوب انجام دهید طرح شما مقداری براق میشود.

ترکیب رنگ ها در آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

در هنگام خریداری مداد رنگی علاوه بر این که توجه می کنید مداد رنگی از کیفیت خوبی برخوردار باشد در نظر داشته باشید که مداد رنگی از طیف گسترده ای نیز برخوردار باشد. البته اگر این امکان وجود نداشت و نتوانستید مداد رنگی با طیف گسترده تهیه نمایید نگران نباشید زیرا با کمی سلیقه و تجربه، خودتان می توانید رنگ ها با تن های جدیدی ایجاد کنید و از استفاده کردن از آن ها لذت ببرید و این کار میسر نمی شود مگر این که شما نسبت به رنگ ها شناخت داشته باشید و بدانید رنگ های مختلف با چه ترکیبی به وجود می آیند.

به عنوان مثال اگر بخواهید رنگ بنفش را ایجاد کنید می توانید مقداری رنگ آبی به رنگ قرمز اضافه کنید. نکته ای که در این رابطه وجود دارد این است که این کار را زیاد تکرار نکنید و از رنگ های خسته کننده استفاده نکنید.

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

به کار بردن سایه در هنگام طراحی لباس با مداد رنگی

در این مرحله از آموزش طراحی لباس با مداد رنگی به بخش سایه ها می رسیم. سایه ها نقش بسیار مهمی در زیباتر جلوه دادن طرح ها بر عهده دارند و با استفاده از سایه ها می توان جزییات طرح را به خوبی نشان داد. در هنگام استفاده از سایه ها باید در نظر داشته باشید که رنگ آن باید تیره تر از رنگ پایه ای باشد که به کار برده اید.

در صورتی که رنگ تیره تری در دسترس ندارید می توانید از تکنیک ترکیب رنگی که ذکر شد استفاده کنید و خودتان این رنگ را ایجاد کنید برای این کار کافی است مقداری رنگ سیاه را با رنگ پایه خود ترکیب کنید تا رنگ سایه تیره تر شود. در هنگام ایجاد سایه توجه به جزییات بسیار مهم میباشد و علاوه بر در نظر گرفتن خطوط عمودی، توجه به انحنای شکل بدن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بازگشت به رنگ سیاه و ایجاد خطوط کلی طرح

در این مرحله از آموزش طراحی لباس با مداد رنگی به ایجاد عمیق ترین و تاریک ترین قسمت سایه ها میرسیم و این کار را به این دلیل انجام میدهیم تا بتوانیم هر چه بهتر انعکاس نور را نشان دهیم به این کار به اصطلاح بازگشت به رنگ سیاه گفته می شود. نکته ای که در این رابطه حائز اهمیت است این است که این کار را باید بسیار با دقت انجام داد و دقیقا همان جایی که نیاز است این تکنیک با استفاده از یک مداد رنگی سیاه پیاده شود و هرگز فراموش نکنید که برای ایجاد عمیق ترین قسمت سایه ها نباید زیاده روی کرد.

در مرحله پایانی باید خطوط کلی طرح را مشخص کنید و برای انجام این کار از مداد رنگی نوک تیز استفاده کنید. این مداد رنگی باید مقداری از رنگ پایه تیره تر باشد تا به خوبی بتواند کیفیت نقاشی شما را بهبود ببخشد.

آموزشگاه طراحی لباس فرشتگان

در این مقاله سعی کردیم شما را با آموزش طراحی لباس با مداد رنگی آشنا نماییم ولی شاید به دلیل محدودیت ها به خوبی نتوانسته باشیم رسالت خود را انجام داده باشیم به همین دلیل آموزشگاه فرشتگان را به شما معرفی می کنیم که نه تنها تکنیک های فوق، بلکه بسیاری از تکنیک های فنی و اصولی را به صورت کاربردی به شما آموزش می دهد. این آموزشگاه به عنوان بهترین آموزشگاه طراحی لباس در سطح تهران و کرج شناخته شده است.

آموزشگاه فرشتگان از آن جایی عنوان بهترین آموزشگاه طراحی لباس را به خود گرفته است که از بهترین و مجرب ترین اساتید در زمینه طراحی لباس با مداد رنگی بهره می گیرد و در ارائه آموزش های خود از نوین ترین و بروز ترین روش ها بهره می گیرد و فرصت مناسبی را برای یادگیری هرچه بیشتر هنرجویان فراهم میکند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات