تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزش گریم با مدرک بین المللی در آموزشگاه گریم فرشتگان

آموزش گریم با مدرک بین المللی در آموزشگاه گریم فرشتگان

آموزش گریم با مدرک بین المللی در آموزشگاه گریم فرشتگان

گریم از جمله مشاغلی است که علاوه بر این که بسیار سرگرم کننده است از درآمد بسیار خوبی برخوردار می باشد. افراد بسیار زیادی هستند که به این حرفه هنری بسیار علاقه مند می باشند ولی در مورد میزان درآمد و بازار کار، دوره های آموزش گریم و آموزشگاه گریم و … اطلاعاتی ندارند به همین منظور تصمیم گرفتیم در این رابطه اطلاعات مفیدی به شما ارائه دهیم. در ابتدا با تعریف واژه گریم شروع می کنیم که به معنای تغییر در چهره یا سایر اعضای بدن می باشد. که البته تغییر در اعضای بدن مثل دست و پا بیشتر در گریم های تلویزیونی ، سینمایی و تئاتری استفاده می شود. واژه گریم در اصل یک واژه فرانسوی است و فرد گریمور یا چهره پرداز با استفاده از لوازم گریم می تواند چهره فرد را به گونه ای تغییر دهد که به چهره مورد نظرش دست یابد.

آموزش گریم با مدرک بین المللی در آموزشگاه گریم فرشتگان

آموزش گریم

دو اصل کلیدی آموزش گریم

نکته ای که در همین ابتدا باید مد نظر داشته باشید این است که نباید حرفه آرایشگری و گریم را یکی بدانید و باید بین آنها تفاوت قائل شوید زیرا گریم بسیار گسترده تر از آرایشگری است و علاوه بر اینکه جنبه های زیبا سازی و متعادل سازی را در بر می گیرد جنبه هایی از قبیل بیماری ، پیری و … را در بر می گیرد. در گریم دو اصل کلیدی وجود دارد که با دانستن آنها کار شما بسیار آسانتر میشود. آن دو اصل، تیره و روشن کردن میباشد. از تیره کردن یا کانتور به منظور برطرف کردن عیوب صورت استفاده میشود و از روشن کردن یا هایلیت به منظور برجسته تر نشان دادن زیبایی های صورت استفاده میشود. رنگ سایه ای که معمولا برای کانتور استفاده میشود دو درجه تیره تر از پوست میباشد ولی در هایلایت هم از سایه های مات و هم براق استفاده میشود.

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک گریمور حرفه ای

برای این که بتوانید حرفه گریموری را به صورت تخصصی فرا گیرید می توانید در دوره های آموزش گریم موسسات و آموزشگاه ها شرکت نمایید و از صفر تا صد گریم را در این گونه آموزشگاه ها فرا گیرید. شرکت در دوره های آموزش گریم این امکان را به شما خواهد داد که بسیاری از اصول و فنونی که در حرفه ای تر نشان دادن کارتان به شما کمک خواهد کرد را فرا گیرید. به عنوان مثال شما فرا خواهید گرفت که در برخورد با فردی که دارای پیشانی بلند یا کوتاه یا پهن یا باریک است چگونه این ایراد را برطرف کنید یا فردی که چانه اش کوتاه است آن را بلندتر نشان دهید یا عکس این عمل را برای فردی که دارای چانه بلند است انجام دهید. دوره های آموزش گریم از جذابیت های بسیاری برخوردار است و با یکنواختی و کسالت آوری بیگانه است.

آشنایی گریمور با آناتومی صورت

اولین چیزی که یک گریمور باید بداند این است که آناتومی صورت را بشناسد و با جز به جزء آن آشنا باشد. به عنوان مثال باید بداند تعداد استخوان های سر چند است؟ چه تعداد از این استخوان ها متعلق به جمجمه است و چه تعدادی متعلق به صورت است و محل قرار گیری هر یک از این استخوان ها کجاست. اگر گریمور با این اطلاعات آشنایی داشته باشد میتواند استخوان پیشانی، حفره بینی و فک و دهان و … را شناسایی کند و تغییرات لازم را متناسب با صورت فرد انجام دهد. برای ایجاد هر گونه تغییرات یک سری خطوط بر روی اعضای صورت ترسیم می شود که ترسیم این خطوط به نوع تغییری که می خواهید ایجاد کنید بستگی دارد. از جمله این خطوط میتوان به خطوط عمودی ، افقی، شکسته یا زاویه دار، منحنی اشاره کرد که در ادامه به کاربرد این خطوط اشاره می کنیم.

آموزش گریم با مدرک بین المللی در آموزشگاه گریم فرشتگان

آموزش گریم

کاربرد ایجاد انواع خطوط برای گریم

خط های عمودی به منظور بلندتر نشان دادن قسمت های کوتاه استفاده می شود که این خطوط با رنگ روشن می باشند. خط های افقی دقیقا عکس عمل خط های عمودی را انجام می دهند و این خطوط با رنگ تیره می باشند. از خطوط مورب به منظور نامتعادل سازی استفاده می شود و برای نشان دادن فرد به صورت بیمار یا معتاد از این گونه خطوط برای گریم استفاده می کنند. رنگ این گونه خطوط خاکستری می باشد. از خط های شکسته به منظور خشن نشان دادن فرد استفاده می شود همچنین افرادی که دارای صورت چاق می باشند از این گونه خطوط در گریم آن ها نیز استفاده می شود. از خطوط منحنی به منظور برجسته تر کردن لب، خشن و شاد نشان دادن فرد استفاده می شود. حرفه گریموری مستلزم تلاش بسیار زیادی است و تنها افراد مصمم و پر تلاش می توانند به موفقیت دست یابند.

انواع سر فصل های آموزشی در آموزشگاه گریم

شناخت گریم و انواع سبک های آن، شناخت انواع چهره و آناتومی آن ، استفاده از تکنیک سایه روشن و نحوه ایجاد تناسب بین اعضای مختلف صورت، آشنایی با نحوه متعادل سازی چهره ، شناخت مواد مورد استفاده گریم و آشنایی  با تفاوت گریم و میکاپ و … می باشد. استانداردهای بین المللی گریم این گونه تعریف شده اند که فرد گریمور ملزم به برطرف کردن عیب ها و ایرادات صورت نیست بلکه او باید با ایجاد سایه های روشن و تیره ، چهره را متعادل سازد و نوعی خطای دید ایجاد کند. حرفه گریموری از درآمد و بازار کار خوبی برخوردار است به خصوص گریم سینمایی ولی نکته ای که در این رابطه وجود دارد این است که ساعات کاری این حرفه بسیار زیاد میباشد و فرد گریمور باید از صبر و حوصله زیادی برخوردار باشد و تمام مراحل گریم را با لذت انجام دهد.

آموزشگاه گریم فرشتگان

آموزشگاه گریم فرشتگان برگزار کننده دوره های آموزش گریم در سطح حرفه ای و تخصصی می باشد و آموزش گریم تخصصی را به صورت گام به گام و منطبق با آخرین تکنیک ها و متدهای روز دنیا ارائه می دهد و به هنرجویانی که موفق شده اند در تمام مراحل آموزش گریم خوش بدرخشند مدرک رسمی و بین المللی ارائه می دهد به این معنی که هنرجویان عزیز نه تنها در ایران بلکه در صورت تمایل نیز می توانند در خارج از کشور به فعالیت در زمینه گریموری و چهره پردازی مشغول شوند. هنرجویان با گذراندن دوره های آموزش گریم در این آموزشگاه این توانایی را خواهند داشت که انواع مختلف پوست و چهره را شناسایی کنند و بهترین گریم ها را متناسب با رنگ چهره و فرم صورت پیاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این آموزشگاه می توانید به وبسایت این مجموعه مراجعه کنید.

آموزش گریم با مدرک بین المللی در آموزشگاه گریم فرشتگان

آموزشگاه گریم

راه ورود به بازار کار

باید این نوید را به شما دهیم که سطح آموزش در آموزشگاه های کشور به خصوص تهران و کرج به حدی تخصصی و حرفه ای است که نیاز فرد را به هر منبع دیگری و گذراندن دوره های بیشتر برطرف می نماید. از جمله این آموزشگاه ها می توان به آموزشگاه گریم فرشتگان اشاره کرد. آموزشگاه گریم فرشتگان با ارائه دوره های آموزش گریم به صورت تخصصی، شما را برای رسیدن به اهداف تان مصمم تر می سازد و کادرمجرب و متعهد این مجموعه تمام تلاش خود را در جهت یاری رساندن به شما انجام می دهد و خدمت رسانی به شما را به نحو شایسته و مطلوب، افتخار خود می داند. افرادی که در دوره های آموزش گریم فرشتگان شرکت می کنند از همان ابتدا با هدف ورود به بازار کار تحت آموزش حرفه ای قرار می گیرند و به این سمت و سو سوق داده می شوند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات