تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزش گریم برای صورت

آموزش گریم برای صورت

بعد از فراهم نمودن شرابط  و تشخیص نوع پوست ، برای شروع آمورش گریم پوست صورت را به تعادل برسانید. اکنون باید ما قالب و یا جام صورت مشتری را تشخیص دهیم تا گریم مخصوص خودش را پیاده سازی کنیم. در واقع هیچ صورتی را پیدا نمی کنید که سایه روشن های آن با صورت دیگری برابر باشد و یا هایلایت یا کانتورینگ آن با صورت دیگر برابر باشد. هیچ دو صورتی شبیه بهم نیستند .

آمورش گریم

حتی در یک خانواده ۵ نفره ۵ گریم متفاوت روی صورت ها باید پیاده شود و براساس فرورفتگیهای صورت و همچنین چاق و لاغری صورت و ایرادهایش میکاپ و گریم  باید انجام شود. مانند اثر انگشت ، که هرشخصی اثر انگشت مخصوص به خود را دارد در صورت هر فرد هم گودیها و برجستگیهای مخصوص به خود را داراست، پس ما باید بتوانیم قالب صورت را تشخیص بدهیم که توی چه سبک و چه شکل هندسی ای قرارگرفته است. برای مثال استانداردترین جام ای که برای صورت در نظر گرفته میشود صورت بیضی است. ما باید این توانایی را داشته باشیم که جام ها و اشکال هندسی مختلف صورت را به سمت قالب بیضی منتقل کنیم و در نهایت آن را تبدیل به بیضی شکل نماییم.

یعنی برای آمورش گریم

  • صورت قلبی شکل که پیشانی پهن تر از صورت می باشد و به چانه که می رسد باریک می شود.
  • صورت مثلثی که در آن پیشانی باریک بوده و چانه پهن تر می‌شود.
  •  صورت مستطیلی که صورت کشیده ودارای زاویه میباشد وقسمت پیشانی کاملا پهن و قسمت چانه هم پهن میباشد.
  • صورت مربعی که مانند صورت مستطیلی است اما مقداری کوتاه تر میباشد.
  • صورت گرد که به طور واضح گردی آن مشخص می باشد و شکل های دیگر از صورت که موجود می باشند.
    ما بایستی آنها را به سمت بیضی شکل سوق دهیم.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات