تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزش گریم بینی

آموزش گریم بینی

شاید برای همه‌ی ما پیش آمده که به دنبال یک تغییر اساسی در چهره ‌ی خود بوده‌ایم ولی هیچ وقت به آن دست پیدا نکرده‌ایم. شعار ما این است که به صورت خود مانند یک اثر هنری نگاه کنید. با آموزش گریم شما می‌توانید تمام عیوب و ایرادات صورت خود را بپوشانید. در ادامه به شما آموزش گریم انواع بینی را یاد خواهیم داد تا با استفاده از اصول و رعایت نکات آن، یک بینی بدون عیب داشته باشید و با اعتماد به نفس بیشتر بین عموم ظاهر شوید.

قانون و قواعد خاص گریم بینی

همانطور که می‌دانید برای هر چهره قانون و قواعد خاصی در گریم وجود دارد که بینی هم از این قاعده مستثنی نیست. یک نکته‌ی کلی و ابتدایی در گریم این است که نقاطی را که می‌خوایم برجسته به نظر برسد، روشن و نقاطی را که می‌خواهیم پنهان شود، تیره می‌کنیم. در گریم بینی دو خط بلند در امتداد استخوان بینی کشیده می‌شود که بسته به نوع بینی این خطوط از هم فاصله می‌گیرند و یا کوتاه و بلند می‌شوند.

  • بینی قوزدار: در این نوع بینی‌ها این دو خط را کمی دورتر بکشید و وسط آن را روشن کنید.
  • بینی پهن: دو طرف بینی را تیره کرده و بین آن را روشن کنید.
  • بینی بلند: دو خط را دورتر از حالت معمول بکشید و زیر بینی را تیره کنید.
  • بینی کوتاه: با نزدیک کردن دو خط بینی بلند به نظر می‌آید و بین این دو خط را باید روشن کرد.
  • بینی رو به پایین: در این نوع بینی‌ها با تیره کردن نوک آن خطای دید ایجاد می‌کنید.

توجه داشته باشید که در انتها باید به وسیله‌ی یک ابر کوچک، با حرکات ضربه‌ای آرام تمام این خطوط را محو کنید و یک ظاهر طبیعی به بینی ببخشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات