تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزش گریم چشم

آموزش گریم

چشم ها در زیبایی و جذابیت چهره  بسیار تاثیر گذار هستند. چشم ها یکی از مهم ترین بخش صورتند که برای زیبایی این بخش مهم می توان آن ها را گریم کرد. قصد دارد بهترین تکنیک ها ی گریم چشمرا به شما آموزش دهد. با کمک آموزش گریم می توانید عیب های  موجود درچشم و بینی خودتان را به خوبی بپوشانید. به کمک وسایل آرایش مثل سایه، مداد چشم، ریمل چشم، خط چشم، لنز و…  فرم و حالت چشم را زیباتر و متفاوت کنید.

عمده عیوب ها  در فرم چشم ها چه چیزی است

چشم های بیش از حد دور یا نزدیک به هم باشند افتادگی پلک ها یکی از عیوب چشم هاست. گود افتادگی یا برآمدگی چشم ها هم باید رفع شود. فون های تیره در این مقاله آموزش گریم چشم ها به ایجاد فرو رفتگی ها و فون های روشن به ایجاد برجستگی ها کمک می نماید.

لوازم مورد نیاز برای گریم چشم هایتان

مواد مورد نیاز برای گریم چشم ها در مقاله آموزش گریم فون تیره و روشن با دو درجه اختلاف با رنگ فون زمینه پودر فیکس بی رنگ بهترین قلم برای گریم چشم ها قلم شماره ۶ و ۸ میکاپ است. برای پودر فیکس هم می توان از قلم رژگونه و برس بسیار نرم برای زدودن مابقی پودر استفاده نمود.
آموزش گریم در کرج

برای گریم چشم های گرد

در این آموزش گریم ابتدا یک مقدار از فن سفید در گوشه داخلی چشم ها استفاده کرد و سپس بعد آن با فون تیره شروع به ایجاد تیرگی کرد از اواسط چشم تا دم ابروها به شکلی کشیده که نوک انتهایی آن دقیقا تا مرز مجاز آرایش چشم یعنی دم ابروها باشد امتداد داد. سپس مرز بین روشنی  و تیرگی را فید نموده و در آخر پودر فیکس بی رنگ زده وحدودا ۱۰ دقیقه مکث کنید. به عنوان آرایش مکمل می توان از یک خط چشم باریک با انتهایی نسبتا پهن استفاده کرد

برای گریم چشم های نزدیک

برای آموزش گریم این مدل از چشم  باید حدودا ۳/۲ داخلی پلک ها را با فون روشن استفاده کرد و فون تیره را در گوشه های خارجی چشم پوشاند و کاملا محو کرد، سپس مرز بین روشنی  و تیرگی را فید نموده و پودر فیکس می زنیم.

برای چشم‌های بر آمده

در آموزش گریم چشم های برآمده باید به شکلی محو و جزئی از فون روشن در گوشه داخلی چشم استفاده کرد. سپس با استفاده از فون تیره دقیقا از وسط پلک ها شروع به تیره کردن نمود وباید این تیرگی را نسبتا تا مرز ابروها به سمت بالا ادامه داد، از گوشه خارجی چشم هم باید تیرگی را ادامه بدهید تا به مرز مجاز آرایش چشم ها برسید.

برای گریم پلک های افتاده چه کنیم

برایآموزش گریم پلک های افتاده از چشم ها در این آموزش گریم باید به شکل صاف و نزدیک به مژه ها (یعنی منطقه ۳/۱ چشم) را با فون تیره، تیره کرد. از فون روشن در این آموزش گریم استفاده نمیکنیم و تیرگی را اندکی بالاتر از پف چشم ادامه می دهیم سپس مرز آن را با رنگ زمینه فید می کنیم. استفاده از مژه مصنوعی تکه ای با گوشه های کشیده یا گربه ای می تواند تا حد زیادی افتادگی پلک ها در این آموزش گریم را بپوشاند.

برای گریم چشم های کوچک چه کنیم

در این روش منطقه ۱ تا ۳ پلک را با فون روشن پوشش میدهیم. سپس با فون تیره از کمی بالاتر از خط سوم پلک شروع به تیره کردن میکنیم. سپس از پودر و مژه مصنوعی با گوشه های کشیده استفاده می کنیم.

برای گریم چشم های دور از هم چه کنیم

برای آموزش گریم این نوع چشم ها باید تنها فقط از فون تیره استفاده کرد تمام منطقه ۱ تا ۳ پلک را با فون تیره پوشاند و سپس فید کرد. پودر فیکس زده و پس از فیکس با سایه چشم قهوه ای سوخته مات روی ناحیه گریم شده را به شکلی محو سایه زد.

برای چشم‌هایی گود و هاله تیره دور چشم آن چه بکنیم

برای آموزش گریم چشم‌هایی گود و هاله تیره دور چشم باید از فون روشن به مقدار زیاد استفاده کرد و بعد منطقه ۱ تا ۳ پلک را پوشاند. سپس به مقدار جزئی با فون تیره هاله تیره ای در بالای هاله روشن ایجاد کرد و به حالت گربه ای فید کرد. و سپس در این آموزش گریم بهتره از یک مژه مصنوعی تکه ای و پرپشت استفاده نمود

برای حلقه کبود دور چشم

در ابتدا آموزش گریم باید بدانید تیرگی زیر چشم می تواند برای تمامی فرم های چشم وجود داشته باشد پس باید گریم چشم را با توجه به فرم طبیعی چشم ها انجام داد و سپس هاله تیره زیر چشم ها را با کانسیلر مناسب پوشاند. برای استفاده از کانسیلر بهتر است رنگ مناسب را انتخاب نموده و جنس آن مایع باشد سپس مقدار کمی از این محصول را با نوک انگشت روی تیرگی ها زده و با ضربات بسیار آرام سعی کنید آنرا جذب پوست نمائید. درآخرباید مرز بین ناحیه کانسیلر و پوست طبیعی را فید کرد. در صورت گریم چشم ها، می توان به شکل یک آرایش کامل روی آن حساب کرد و از مشابهت آن با میکاپ لایت اروپایی لذت برد. با مطالعه مطالب و آموزش های مختلف موسسه فرشتگان، آموزش مد و استایل برای زیبایی تان بیشتر بدانید. 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات