تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

اصطلاحات مدلینگ در مد و فشن

اصطلاحات مدلینگ

قطعا تاکنون واژه ها و کلماتی از دنیای مد و استایل به گوش شما خورده اند. اما آن طور که باید، با مفهوم آن ها آشنا نیستید و به معنای واقعی آن کلمه پی نمی برید. ما در این قسمت قصد داریم تا اطلاعاتی واضح، به روز و کاربردی از مفاهیم و اصطلاحات مدلینگ در ایران و جهان را برای شما بازگو کنیم. زیرا این کلمات امروزه نقش مهمی در زندگی روزمره ما داشته و دارای اهمیت زیادی هستند.

از این رو نباید از یادگیری آنان غافل شد. زیرا آشنایی با هر یک از آن ها سبب پیشرفت های چشم گیری از نظر پوشش و دنبال نمودن مدهای روز برای شما خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش مدلینگ به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

مفهوم مدلینگ در مد و فشن

مدلینگ، هنر نمایش محصولات مد و فشن به صورت حرفه‌ای است. افرادی که به عنوان مدل فعالیت می‌کنند، معمولاً اندازه و ظاهر مناسبی برای نمایش انواع لباس‌ها و لوازم جانبی دارند. این هنر از زمان‌های باستانی وجود داشته است و در طول تاریخ تحولات زیادی را تجربه کرده است. اگر می خواهید به اسختدام مدلینگ در آژانس مدلینگ آنجلز در بیایید، به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

اصطلاحات مدلینگ

واژه ها هر روز در حال تغییر هستند و لازم است تا هر شخص به طور کامل معنای آن ها را بداند تا زندگی خود را بدون مشکل و مطابق با آخرین پیشرفت ها به جلو هدایت کند. در تعریف مد باید گفت که این واژه از زبان فرانسوی گرفته شده و به مجموعه لباس ها، سبک پوشش و زیورآلات اشاره دارد که هر شخص در جهت زینت دهی بیشتر از آن ها بهرـه می برد.

حال به ذکر سه مورد از اصطلاحات مدلینگ که در رابطه با دنیای مد و استایل وجود دارند خواهیم پرداخت.

اصطلاحات مدلینگ

اصطلاحات مدلینگ لباس های سفارشی

 به مجموعه ای از لباس ها اطلاق می شود که افراد با نظر خود به انتخاب رنگ، سایز و مدل آن می پردازند. سپس به خیاط اطلاع دادـه تا آن ها را طراحی و آمادـه کند. با وارد شدن به صفحه مدلینگ در ترکیه با این مدل ها بیشتر آشنا شوید.

لباس شب

در اصطلاحات مدلینگ به این لباس ها دارای طراحی و جنسی متفاوت نسبت به دیگر لباس ها هستند. مدل و سبک لباس های شب به گونه ای است که برای استفاده در مجالسی که در شب برگزار می شوند مناسب خواهند بود؛ و ظاهری شیک و بسیار جذاب را برای افراد به وجود می آورند.

لباس های جونیور

کلکسیونی از لباس هایی است که دختران جوان از آن ها استفاده می کنند. نکته مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که سایز این لباس ها از سایز کودکان کمی بزرگ تر و برای بزرگسالان نیز کوچک است. لباس های جونیور از نظر سایزی اعداد فرد مانند سایز ۳ و۵ را شامل می شوند.

اصطلاحات لباس پوشیدن

ممکن است برای شما هم اتفاق افتادـه باشد که بخواهید در رابطه با پوشش و لباس صحبت کنید. اما به شکل کلی و دقیق از کلمات و اصطلاحات مدلینگ مناسب در این زمینه اطلاعی نداشته نباشید. از این رو لازم است به عبارات و اصطلاحاتی که در ذیل بیان شدـه اند توجه نمایید و اطلاعات خود را گسترش دهید.

 • Put On پوشانـدن خود.
 • Active Wear لباس های فعال.
 • Take Off در آوردـن لباس.
 • Zip Up بستـن نواحی مختلف لباس.
 • Slip On پوشیـدن راحت لباس.
 • Warp Up پوشیـدن لباس گرم.
 • Show Off نشان دادن لباس.
 • Come Off در آمدن لباس ها.
 • Turn Up کوتاه نمودن لباس.
 • Take In کوچک یا تنگ نمودن انواع لباس.
 • Go With لباس های متناسب با یکدیگر.
 • Dress Up لباس های متفاوت.
 • Throw On پوشیـدن سریع.
 • Over Size لباس های سایز بزرگ.
 • Sport Wear لباس های اسپرت.
 • Evening Wear لباس شب.
 • Bespoke لباس های سفارشی.

در قسمت فوق به ذکر چند اصطلاحات مدلینگ در رابطه با دنیای مد و پوشاک اشاره کرده ایم. شما می توانید با اندکی تامل و دقت این واژه ها را به خاطر بسپارید. همچنین در مواقع لزوم خواهید توانست تا از آن ها بهره مند شوید و کار خود را با به راحتی و به سرعت پیش ببرید.

اصطلاحات مدلینگ مرد

جمع بندی

اصطلاحات مدلینگ در رابطه با دنیای مد و نحوه انتخاب لباس ها کلمات و واژگان بسیاری وجود دارند که برای بیان بهتر و دقیق تر از سبک پوشش، نوع و مدل برحسب روز برای توصیف ظاهر به کار بردـه می شوند. افراد در گذشته تنها از یک سری واژه محدود استفاده می کردند. اما به مرور زمان و تغییرات صورت گرفتـه در این زمینـه، واژگان مختلفی پا به عرصه دنیای مدلینگ نهاده اند. امروزه افراد از انواع جملات، کلمات و واژگان برای بیان آنچه که در نظر دارند استفاده می کنند.

هدف کلی طراحان لباس و پدید آورندگان کلمات و واژه ها، حرکت تمامی افراد به سمت زیبایی پوشش و همچنین گفتاری شیوا و متین در این رابطه است. علت این امر نیز بعد کمال گرایی بودـه که در ذات انسان ها نهادینـه شدـه است.

سوالات متداول

 • آیا مدلینگ فشن وارداتی با اصطلاحات داخلی متفاوت است؟

بله، اصطلاحات مدلینگ فشن وارداتی ممکن است به دلیل تفاوت‌های فرهنگی و زبانی، با اصطلاحات داخلی متفاوت باشند. این تفاوت‌ها ممکن است نیاز به ترجمه اصطلاحات در برخی موارد داشته باشد.

 • چگونه می‌توانم به موفقیت در مدلینگ دست یابم؟

برای موفقیت در مدلینگ، نیازمند تمرین، استعداد طبیعی، و تعهد بسیاری هستید. علاوه بر این، آموزش‌های مرتبط با مدلینگ نقش مهمی در بهبود توانایی‌ها و عملکرد شما ایفا خواهند کرد. همچنین، همیشه باید به جدیدترین روندها و اصطلاحات مدلینگ دقت کنید.

منابع

vaghtemod, angelsmodel

آژانس مدلینگ آنجلز

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات