تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

اندازه های ایده آل اجزای چهره در آموزش گریم

اندازه های ایده آل اجزای چهره در آموزش گریم

اندازه‌های ایده‌آل اجزای چهره

در آموزش گریم فاصله ی بین دو چشم در چهره ایده آل به اندازه ی یک چشم می باشد. فاصله ی مابین گوشه ی خارجی چشم تا خط رویش موها در هر دو طرف به اندازه ی طول یک چشم میباشد. در نتیجه می توان گفت :در عرض هر چهره پنج چشم خواهیم داریم. طول بینی هم اندازه ی طول گوش میباشد و عرض آن به اندازه ی طول چشم خود شخص می باشد. سر ابرو منطبق  با خطی است که از گوشه ی داخلی چشم میگذرد و انتهای آن منطبق با خطی می باشد که از پره ی بینی و از گوشه ی خارجی چشم بگذرد و به انتهای ابرو میرسد. فاصله ی چشم با ابرو (در چشم بسته) در آموزش گریم به اندازه عرض یک چشم ، در مرکز آن و با چشم باز به اندازه ی یک عنبیه چشم خود شخص می‌باشد.

طول دهان نیز منطبق با دو خطی میباشد که از هر دو طرف به حالت مستقیم به مردمکهای چشمها برسد. عرض لب بالا با عرض لب پایین نیز باید مساوی باشند. فاصله ی بین لب بالا تا بینی نیز نصف فاصله ی لب پایین تا نوک چانه میباشد و برجستگیهای دو طرف لب بالا نیز باید رو به سوراخ های بینی باشد. پس میتوانیم با فراگیری مطالب موجود در  آموزش گریم موسسه فرشتگان به چهره ی ایده آلمان نزدیک شویم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات