تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

بهترین آتلیه عکاسی را چگونه انتخاب کنیم؟

بهترین آتلیه عکاسی

همه ما به خوبی می دانیم یکی از روش های انتخاب بهترین آتلیه عکاسی این است که عکس ها و فیلم هایی را که گرفته است را به خوبی مورد بررسی قرار دهیم، تا از این طریق با طرز کارکرد و فعالیت های آن آتلیه آشنایی بیشتری داشته باشیم. به طور کلی شما برای یکبار هم که شده باید به آتلیه عکاسی مراجعه کنید و عکس‌های ایده آل خود را بگیرید، به همین دلیل باید به ویژگی ها و کیفیت آن آتلیه توجه بسیاری داشته باشید، کیفیت عکسبرداری در این آتلیه‌ها در صنعت مدلینگ بسیار مهم می‌باشد به همین دلیل باید نمونه کارهای آتلیه را در پیج اینستاگرام آن مجموعه ببینید، برای اینکه آشنایی بیشتری با آتلیه عکاسی و ویژگی‌های آن داشته باشید در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه می دهیم.

بهترین آتلیه عکاسی

بهترین آتلیه عکاسی

نکاتی مهم در انتخاب بهترین آتلیه عکاسی :

همانطوری که بیان کردیم و متوجه شدید شما باید  در انتخاب کردن بهترین آتلیه عکاسی به برخی از نکات مهم توجه زیادی داشته باشید که آنها عبارتند از :

  1. سبک کار آتلیه عکاسی :

شما برای اینکه به خوبی با سبک کار آتلیه عکاسی آشنایی داشته باشید باید نمونه کارهای قبلی آن آتلیه را به خوبی مورد بررسی قرار دهید و اگر سبک کار کردن و مدل عکس گرفتن آن را مورد پسند قرار دادید، کارهای عکسبرداری و فیلمبرداری خود را به آن آتلیه بسپارید. شما با مورد بررسی قرار دادن سبک کار آتلیه به خوبی می توانید متوجه شوید که سبک آنها فانتزی و یا سنتی است. شما می توانید بر اساس سلیقه شخصی که خودتان دارید عکاس خود را انتخاب کنید تا بهترین و به یاد ماندنی ترین عکس ها از شما گرفته شود. به عنوان مثال اگر شما فردی هستید که به سبک های مدرن علاقه دارید باید به دنبال عکاسی باشید که عکس های مدرن زیبایی می گیرد.

اگر شما به دنبال آتلیه عکاسی برای روز عروسی خود می باشید باید کلیپ ها و عکس های آلبوم آنها را مشاهده کنید تا بهترین و با کیفیت ترین آتلیه را انتخاب کنید. شما اگر آهنگ و یا موزیک خاصی را می پسندید و به آن علاقه دارید، می توانید آن را به عکاس خود معرفی کنید تا بر روی کلیپ های مورد نظر شما بگذارد. یکی از نکاتی که بسیار مهم است و باید در عکاسی به آن توجه داشته باشید این است که، در زمان عکاسی به موقع در آتلیه حاضر شوید و عکاس خود را معطل نکنید.

  1. عقد قرارداد :

شما بعد از اینکه سبک مورد نظر خود را در آتلیه عکاسی انتخاب کردید و در مورد آنها باید عکاس خود صحبت کردید باید قراردادی را با عکاس خود ببندید. برگه ای که تحت عنوان قرارداد به شما داده می شود را باید دو طرف امضاء کنند. در امضاء کردن آن باید به هزینه های ثبت شده در برگه ها توجه بسیاری داشته باشید. این نکته یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید به آن توجه داشته باشید، چرا که آن قرارداد ضمانت شما به شمار می رود. در این قرارداد تعداد عکس هایی که می خواهید بگیرید، نوع فیلمبرداری و … شما به خوبی درج می شود که شما بر اساس خواسته های خود باید آنها را انتخاب کنید و در نهایت آنها را امضاء نمایید.

بهترین آتلیه عکاسی

بهترین آتلیه عکاسی

  1. برنامه نرم افزاری ویرایش :

شما در انتخاب آتلیه عکاسی به یکی دیگر از نکاتی که باید توجه داشته باشید نوع نرم افزار ویرایشی آن می باشد. در واقع امکان دارد شما بعد از دریافت کردن عکس ها و فیلمبرداری های خود به آنها علاقه نداشته باشید و مایل باشید که برخی از صحنه های آن را حذف کنید، در این صورت می توانید از آتلیه عکاسی خود درخواست نمایید که آنها را برای شما اصلاح کند. برنامه های نرم افزاری ویرایش در این آتلیه باید به گونه ای باشد که به خوبی صحنه های مورد نظر شما را حذف کند و صحنه های دیگری را جایگزین آنها کند که خودتان آنها را انتخاب کرده باشید.

  1. فایل عکس ها :

برخی از افراد شاید مایل باشند بعد از اینکه عکس های خود را دریافت کردند از آتلیه عکاسی فایل عکس های مورد نظر خود را دریافت کند، این دسته از افراد می توانند با آتلیه خود صحبت کنند تا آنها را تحویل بگیرند. امروزه به طور معمول بیشتر آتلیه ها عکس ها و فیلم های خام شما را تحویل می دهند تا آنها را از روی سیستم خودشان پاک کنند، بر همین اساس نگران این مسئله نباشید، چرا که آنها را می توانید دریافت کنید. دقت داشته باشید که اگر عکس های خام خود را دریافت کردید بهتر است برای چاپ آنها را به همان آتلیه ای که عکس های شما را گرفته است تحویل دهید، به این دلیل که آتلیه بهتر می تواند عکس های گرفته شده از دوربین خود را  چاپ کند.

بهترین آتلیه عکاسی

بهترین آتلیه عکاسی

نکاتی در مورد صرفه جویی هزینه های آتلیه عکاسی :

از آنجایی که بسیاری از افراد نگران هزینه های آتلیه عکاسی می باشند، باید در مورد هزینه های پرداختی خود برنامه ریزی درستی انجام دهند. بدون شک عکاسانی که حرفه ای هستند برای عکسبرداری و فیلمبرداری هزینه های بیشتری را دریافت می کنند، به همین دلیل شما اگر می خواهید کیفیت عکس هایتان بی نظیر شود باید به این آتلیه ها مراجعه کنید. ولی در مورد هزینه های دریافتی آن چندان نگران نباشید، چرا که شما تنها می توانید از خدمات اصلی آنها استفاده کنید.

برخی از افراد هزینه های بسیاری را در آتلیه عکاسی برای خود رقم می زنند، در صورتی که اگر آنها نمی خواهند هزینه های بسیاری را پرداخت کنند باید از خدماتی مانند عکس انداختن با دیگران مانند عمه و یا خاله در مراسم خود اجتناب نمایید. البته اگر شما می خواهید از آنها در مراسم خود عکس های یادگاری زیبایی داشته باشید، می توانید با تمامی آنها به صورت دسته جمعی عکس بگیرید که تنها در یک عکس آن را چاپ کنید. بر این اساس باید بدانید هزینه های زیاد آتلیه عکاسی را خودتان می توانید کمتر کنید و از تمامی خدمات آتلیه استفاده نکنید تا هزینه هایتان کمتر شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات