تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

مدل و مدلینگ شدن | آیا اینستاگرام و شبکه های اجتماعی تاثیری بر موفقیت مدل ها دارند؟

مدل شدن و مدلینگ در ایران

رشد چشمگیر شبکه های اجتماعی و استفاده بیش از پیش افراد از این شبکه های اجتماعی باعث شده است که افراد با مقاصد متفاوتی از این شبکه های اجتماعی بهره بگیرند. از جمله موضوعاتی که این روزها در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام بسیار داغ و پر رونق است موضوع مدلینگ شدن می باشد. گروه های غیر مجاز در زمینه مدلینگ شدن که از تب داغ جوانان برای حضور در این حرفه با خبر هستند فعالیت های زیر زمینی خود را به حضور در شبکه های اجتماعی کشانده اند، ما قبلا در فیس بوک بیشتر شاهد فعالیت این گروه ها بودیم ولی با گذشت زمان و شروع فعالیت تلگرام و اینستاگرام، این گروه ها نیز فعالیت خود را گسترده تر کرده اند و با دادن وعده های دروغین به جوانان، آن ها را اغوا می کنند و به اهداف خود دست می یابند.

در مقابل این گروه ها و افراد، خوشبختانه در کشور موسسات و آژانس های مدلینگ معتبر نیز فعالیت دارند که هم وبسایت رسمی دارند و هم دفتر و شماره تماس ثابت که میتوانید به آنها مراجعه کنید و با خیال راحت پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

مدلینگ شدن در ایران

مدلینگ شدن در ایران

چرا نباید به مدل های معروف ایرانی در اینستاگرام اعتماد کرد

متاسفانه اکثر مدل های ایرانی که در اینستاگرام معروف هستند و فالورهای زیادی دارند اصلا مدل نیستند! آنها اصلا استانداردها و شرایط یک مدل حرفه ای را ندارند و حتی علم مدلینگ را نمیدانند! آنها نمیدانند تعریف یک مدل چیست! حتی سابقه همکاری با کوچکترین برندهای خارج کشور را هم نداشته اند و تنها با تعدادی عکس آتلیه ای معروف شده اند! عموم این افراد یک دوست عکاس دارند که مدام از آنها عکاسی میکند و عکس هایشان را در اینستاگرام قرار میدهند!

آیا تا به حال به عنوان مدل با یک برند بین المللی همکاری کرده اند؟! آیا عضو یک آژانس مدلینگ معتبر هستند؟! آیا شرایط فیزیک بدنی استاندارد یک مدل را دارند؟! خیر! آنها حتی نمیدانند که دیگر دوران بدن های حجیم به پایان رسیده و سالهاست که مدل ها در دنیا به دنبال رسیدن به اندام ترکه ای و متناسب هستند نه اندام حجیم و درشت! داشتن فالور زیاد در اینستاگرام دلیل بر علم و توانایی یک مدل نیست زیرا خیلی راحت میتوانید در اینستاگرام فالور بخرید و خود را یک مدل معرفی کنید! افراد بسیار زیادی در اینستاگرام هستند که با شعار مدل بودن جوانان را به سمت خود میکشند و تنها باعث پسرفت و آسیب جوانان میشوند.

بزرگترین مدل های دنیا گاها پیج اینستاگرام ندارند و یا تنها عکس هایی از زندگی شخصی خود را در اینستاگرام منتشر میکنند و در دنیای واقعی به کار مدلینگ مشغول هستند نه صفحات مجازی! خوشبختانه در کشور موسسات و آژانس های مدلینگ معتبر فعالیت دارند که هم وبسایت رسمی دارند و هم دفتر و شماره تماس ثابت که میتوانید به آنها مراجعه کنید و با خیال راحت پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

وعده های گروه های غیر مجاز مدلینگ در اینستاگرام

جالب است بدانید که فعالیت گروههای مدلینگ غیر مجاز در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام به حدی گسترده شده است که ۶۰ درصد از دنبال کنند گان این شبکه به دنبال فعالیتهای مدلینگ شدن و رصد آن ها می باشند. گروه های غیر مجاز مدلینگ با دادن وعده های دروغین و وعده هایی که هیچ وقت عملی نمی شوند جوانان را فریب می دهند. آنان از جوانان و به خصوص بانوان می خواهند که عکس های تمام قد از خود تهیه نمایند.

و با دادن وعده های دروغین و این که شما شانس حضور در مراکز حرفه ای و حضور در فعالیتهای مدلینگ و مدل شدن خارج از کشور را خواهید داشت، موجبات گمراهی جوانان را فراهم می کنند در صورتیکه فعالیت بانوان بالای ۱۴ سال به کل در ایران ممنون است با این حال از بانوان درخواست ارسال عکس های تمام قد میکنند! خوشبختانه در کشور آژانس های مدلینگ معتبر فعالیت دارند که هم وبسایت رسمی دارند و هم دفتر و شماره تماس ثابت که میتوانید به آنها مراجعه کنید و با خیال راحت پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

مدل شدن و مدلینگ در ایران

مدل شدن و مدلینگ در ایران

نحوه فعالیت گروههای مدلینگ غیر مجاز در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی مجازی

گروه های مدلینگی که به صورت غیر مجاز فعالیت می کنند به جوانان می گویند که با مدلینگ شدن و انجام چند کار ساده یک شبه راه صد ساله را طی کنید و در آمد های بالا کسب کنید، درست است که درآمد مدلینگ بالاست اما نه یک شبه! آنان به این صورت عمل می کنند که پس از این که از جوانان درخواست کردند که عکس های تمام قد از خود تهیه نمایند و برای آن ها ارسال کنند به بهانه عکاسی آن ها را به آتلیه های زیر زمینی می کشانند و علاوه بر این که هیچ درآمدی به جوانان نمیدهند از آنان اخاذی می کنند و به خصوص بانوان را مورد سوء استفاده قرار می دهند.

خوشبختانه در کشور موسسات و آژانس های مدلینگ معتبر فعالیت دارند که هم وبسایت رسمی دارند و هم دفتر و شماره تماس ثابت که میتوانید به آنها مراجعه کنید و با خیال راحت پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

استفاده از قابلیت های اینستاگرام برای سودجویی افراد

قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر و امکان برقراری ارتباط به صورت آسان تردر اینستاگرام باعث شده است که بیش از پانصدهزار کاربر در سراسر جهان جذب این شبکه اجتماعی شوند. همچنین این قابلیت اینستاگرام بستری برای سودجویی افرادی که خود را مدل معرفی می کنند می باشد. امروزه با یک گشت و گذار ساده در شبکه های اجتماعی با افراد زیادی روبه رو می شوید که خود را مدل معرفی کرده اند و از دیگر جوانان برای پیوستن به آنان و فعالیت در صنعت مدلینگ شدن دعوت می نمایند.

در واقع این گونه افراد مهره های مغزهای متفکری می باشند که در داخل و خارج از کشور با ایجاد جریان فکری متفاوت و متناقض با فرهنگ ایرانی اسلامی و تبلیغ و رواج مدهای روز کشورهای اروپایی و آمریکایی که با اصالت ما تناسبی ندارد و از فرهنگ غنی ما ایرانیان به دور است به دنبال سودجویی خود می باشند.

ذهنیت نادرست جوانان در مورد مدلینگ و مدل شدن

بسیاری از جوانان هستند که فکر می کنند با چند عکس در استایل و ژست های متفاوت از خود و اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی می توانند به یک مدل تبدیل شوند در صورتی که آن ها از دارا بودن معیار های لازم برای ورود به دنیای مدلینگ شدن غافل هستند و فکر می کنند با هر استایلی ( چاق، لاغر، کوتاه، بلند) که باشند می توانند در این صنعت فعالیت نمایند. این گونه جوانان وقتی تعدادی فالوور پیدا می کنند و با لایک و هشتگ های شبکه اجتماعی روبه رو می شوند واقعا می پندارند که یک مدل هستند در صورتی که این گونه نیست و بود و نبود آن ها تنها به یک دکمه مودم وابسته است. باید بدانید مدل شدن فراتر از فوتوشوت های گذرا و تصاویری است که در یک صفحه اینستاگرام گذاشته میشوند.

مدل شدن و مدلینگ در ایران

مدل شدن و مدلینگ در ایران

شبکه های اجتماعی مجازی فراهم کننده فرصت و تهدید برای افراد مختلف

مساله ای که در رابطه با شبکه های اجتماعی مجازی وجود دارد این است که فرصت و تهدید در آن با هم آمیخته شده است و امکان جداسازی آن ها وجود ندارد. اگر بخواهیم نمونه ای از ایجاد فرصت را مثال بزنیم می توانیم به جنبه تجاری شبکه های اجتماعی اشاره کنیم زیرا بسیاری از صاحبان مشاغل هستند که با استفاده از شبکه های اجتماعی، محصولات خود را به دیگران معرفی می کنند و به آسانی با آنان ارتباط برقرار می کنند و از این طریق محصولات خود را به فروش می رسانند.

نمونه ای که می توان از آن به عنوان تهدید مثال زد، بحث مدلینگ شدن می باشد که بسیاری از نوجوانان و جوانان به دلیل عدم آگاهی و همچنین علاقه به شهرت و محبوبیت و کسب درآمد گرفتار گروه های غیر مجاز مدلینگ می شوند و مورد سوء استفاده قرار می گیرند. خوشبختانه در کشور موسسات و آژانس های مدلینگ معتبر فعالیت دارند که هم وبسایت رسمی دارند و هم دفتر و شماره تماس ثابت که میتوانید به آنها مراجعه کنید و با خیال راحت پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

برخورد پلیس فتا و دستگاه قضایی با فعالیت های مدلینگ غیر مجاز در شبکه های اجتماعی

به دنبال سوء استفاده های فراوان از جوانان در شبکه های اجتماعی، پلیس فتا و دستگاه قضایی وارد عمل شد و با گروههایی که به صورت سازمان یافته در فعالیتهای غیر مجاز مدلینگ نقش داشتند برخورد نمود. دستگاه قضایی این ادعا را داشت که بسیاری از افراد براثر نا آگاهی و نداشتن سواد رسانه ای به این گروهها ملحق شده اند و ما قبل از این که جوانان فریب خورده را مجازات کنیم باید اقدامات وسیعی در زمینه فرهنگسازی و همچنین معرفی آژانس های مدلینگ معتبر و … برای آگاه سازی جوانان و خانواده ها انجام دهیم و راه درست را برای فعالیت در زمینه مدلینگ به آنان نشان دهیم.

برگزیدن راه درست برای ورود به دنیای مدلینگ و مدل شدن

در صورتی که واقعا به مدلیگ شدن و فعالیت حرفه ای در این عرصه علاقه مند هستید به جای برگزیدن راه نادرست و مورد سوء استفاده قرار گرفتن افراد سود جو به موسسات و آژانس های مدلینگ مراجعه کنید زیرا این موسسات کاملا به صورت رسمی و قانونی شما را برای رسیدن به هدف تان یاری می کنند و آموزشهای لازم برای تبدیل شدن به یک مدل را به شما ارائه می دهند. آژانس های مدلینگ یا Modeling Agency موسساتی هستند که استعداد افراد را برای ورود به دنیای مدلینگ کشف می کنند و آن ها را پرورش می دهند. خوشبختانه در کشور ما ایران آژانس های مدلینگ معتبری وجود دارند که شما با خیال آسوده می توانید به آن ها مراجعه کنید و ضمن یادگیری مباحث علمی تخصصی که در صنعت مدلینگ مطرح است با شرکتهای تولیدی و برندهای بزرگ وارد همکاری شوید و درآمد کسب کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات