تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

نگاهی به صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان

صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان 1

در سال های اخیر، تغییر نگرشی در صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان به وجود آمده است. مدلینگ مردان به لطف نام هایی مانند دیوید گاندی، تایسون بکفورد و شان اوپری نه تنها بسیار مطرح شده است، بلکه به طور فزاینده ای به عنوان یک شغل مطلوب دیده می شود.

همانطور که امروزه، مدلینگ مرد به عنوان یک کار رسمی شناخته می شود، درک گسترده تری از استاندارد های لازم این کار وجود دارد. این کار به نظم و انضباط زیادی نیاز دارد: روز مدل ها در باشگاه می گذرد و برنامه غذایی مشخصی دارند. صنعت مد، صنعتی است که همیشه در حال تغییر است، این بدان معنی است که مدل ها نیز باید با این تغییرات هم سو شوند.

تاریخچه صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان

تا اواخر دهه ۱۸، مدلینگ یک اصطلاح برای توصیف افرادی بود که برای یک نقاشی پرتره ژست می گرفتند. پس از اختراع دوربین، مردم بیش تر از پرتره های نقاشی شده ژست می گرفتند و به زودی تبلیغاتی با تصاویر مردان و زنان به روزنامه ها و مجلات اضافه شدند. تاریخچه مدلینگ با مدل های زنده به دهه ۱۸ و سوپر مدل های آن دوره بر می گردد.

چارلز فردریک را به عنوان پدر مدلینگ می شناسند. او در اوایل دهه ۱۸۵۰ از همسر خود خواست طرح های او را بر تن کند، قبل از این دهه، از مانکن ها برای مدل سازی لباس به جای انسان استفاده می شد. چارلز اولین طراحی بود که از مدل های زنده استفاده کرد. همسر او، ماری آگوستین ورنت، اولین مدل در تاریخ صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان محسوب می شود.  بعد از آن، مدلینگ به یک حرفه تبدیل شد.

اولین و معتبر ترین آژانس مدلینگ در جهان، آژانس  فورد مدلز بود که توسط آیلین و جرارد فورد در سال ۱۹۴۶ تاسیس شد و درها را به روی بسیاری از مدل ها برای ورود به این حرفه باز کرد. کاری که صرفا یک سرگرمی بود، تبدیل به یک شغل رسمی شد و افراد زیادی را به شهرت رساند. موفق ترین مدل ها تا ۲۵ دلار در ساعت درآمد داشتند که در آن زمان دستمزد زیادی در نظر گرفته می شد.

Lucky Blue Smith

Lucky Blue Smith

سیر تحول مدلینگ

در دهه ۱۹۶۰ آژانس های مدلینگ در سراسر جهان شروع به کار کردند. دهه های ۷۰ و ۸۰ دستمزد و شرایط کاری بهتری برای مدل ها به ارمغان آورد؛ همچنین، صنعت لوازم آرایشی به استفاده از مدل ها روی آورد. دهه ۷۰ نقطه عطف مهمی برای صنعت صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان شناخته می شود.

در ۱۹۷۴، بورلی جانسون، اولین مدل آمریکایی-آفریقایی بود که عکس او بر روی جلد مجله ووگ قرار گرفت. سال ۱۹۷۵، مارگاو همینگوی قراردادی میلیون دلاری امضا کرد و قرارداد او منجر به پوشش مجله تایمز شد که باعث محبوبیت بیش تر مدلینگ به عنوان یک حرفه شد.

سال ۱۹۸۰، اولین مسابقات کشف چهره های تازه برای صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان برگزار شد. دهه ۱۹۹۰ به عنوان دهه سوپر مدل ها شناخته می شود.

دهه ۲۰۰۰، یک جنبه کاملا جدید به دنیای مدلینگ آورد: رسانه های اجتماعی. امروزه، مدل ها بیشتر از هر زمان دیگری با طرفداران خود در ارتباط هستند، آن ها بخش هایی از زندگی خود به عنوان یک مدل را به اشتراک می گذارند که تا قبل از آن کسی نمی توانست ببیند.

امروزه، همچنین بازار جدید و بهبود یافته ای برای مدل هایی با ظاهری متفاوت با مدل های کلاسیک به وجود آمدـه است.

اهمیت پیدایش مدلینگ در صنعت

 • صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان بخش بسیار مهم و جدایی ناپذیر در صنعت مد است.
 • مدل ها، جدید ترین طرح های لباس و اکسسوری ها را برای عموم، عکاسان و خریداران احتمالی به نمایش می گذارند. مدل ها، لباس های طراحی شده را زنده می کنند و آن ها را برای مصرف کنندگان جذاب تر و مطلوب تر می کنند.
 • مدل ها نقش مهمی در تبلیغ و بازار یابی برند ها و طراحی های جدید دارند.
 • مدل ها، علاوه بر ترویج طرح های لباس، نقش مهمی در ترویج مد دارند. آن ها به تعریف آن چه مد روز و مطلوب در نظر گرفته می شود، کمک می کنند و بر نحوه لباس پوشیدن و آرایش افراد تاثیر می گذارند.

بهترین مدل های ایران و جهان

بیایید با بهترین و معروف ترین مدل های مرد در صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان آشنا شویم.

 • David Gandy

دیوید گاندی یک پکیج کامل است. این مدل بریتانیایی نه تنها بدنی خوش تراش و چهره ای کلاسیک دارد، بلکه استایل جذابی هم دارد.

 • Sean O’pry

چشم های آبی یخی و ابروهای پررنگ، او را مرموز نشان می دهند؛ علاوه بر ظاهر زیبای خیره کننده، او شخصیت متواضعی دارد. شان اوپری از تبلیغ های زیادی که امروزه، بسیار رایج هستند دوری می کند.

 • Noah Mills

میلز یک مدل کانادایی است که در فهرست ۱۰ مدل برتر مجله ووگ قرار دارد. او همچنین از سال ۲۰۱۰ وارد عرصه بازیگری شدـه است.

 • Johannes Huebl

یوهانس هوبل مدل آلمانی است. او همسر اولیویا پالرمو مدل مشهور آمریکایی است. استایل شیک و جذاب او در سراسر جهان شناخته شدـه است.

 • Marlon Teixeira

شما هر طراحی را نام ببرید، مارلون تکسیرا مدل برزیلی، به احتمال زیاد برای او کت واک کرده یا در کمپین تبلیغاتی اش شرکت کرده است. او به لطف ته ریش شیک، فرهای زیبای مویش و چشم های دودی اش، در صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان بسیار محبوب است.

KIT BUTLER

KIT BUTLER

مدل های مرد ایرانی

 • سام اصغری

سام اصغری مدل و بازیگر ایرانی است. او فعالیت خود در صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان را از ۲۱ سالگی شروع کرده است. او هم اکنون در آمریکا فعالیت می کند.

 • فرزان اطهری

فرزان اطهری، مدل، بازیگر و مجری ایرانی-سوئدی است که در سطح بین المللی به مدلینگ می پردازد. ایشان همچنین مجری برنامه محبوب پرشیاز گات تلتنت بوده است. او با برندهای مطرحی مانند آدیداس همکاری داشته است.

 • بابک رحیمی

ایشان فعالیت خود در صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان را از سال ۲۰۰۸ در میلان شروع کرده است. او هم اکنون روی برند کت و شلوار خود فعالیت می کند.

 • حمید فدایی

حمید فدایی مدل ایرانی مقیم امارات است که با برندهای بزرگی مانند: شنل و تام فورد هم کاری داشته است. او هم چنین یک اینفلوئنسر اینستاگرامی پر طرفدار است.

درآمد مدلینگ در دنیا

درآمد مدلینگ با توجه به میزان تحصیلات شما، گواهی نامه ها، مهارت های اضافی، تعداد سال هایی که در این حرفه سپری کرده اید، سطح برندی که با آن کار می کنید و جایی که مشغول به کار هستید متفاوت است.

متوسط درآمد مدلینگ در اروپا و آمریکا سالانه حدود ۴۰ هزار یورو است.

بدون شک، صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان، شغل پر درآمدی به حساب می آید.

مهارت های مورد نیاز برای کار مدلینگ

برای کار کردن به عنوان یک مدل در صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان چه مهارت هایی نیاز دارید؟

 • توانایی کار تیمی: به عنوان یک مدل، شما با استایلیست ها و عکاس ها کار خواهید کرد؛ پس ضروری است به خوبی از عهده کار تیمی بر آیید.
 • صبور بودن و توانایی حفظ آرامش در موقعیت های استرس زا
 • انعطاف پذیری
 • آمادگی جسمانی و توانایی گرفتن ژست های متفاوت

جمع بندی

صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان دائما در حال تحول است؛ امروزه، بازار بزرگی برای مدل ها در هر سن، سایز و رنگ و شکلی وجود دارد. امروزه، طراحان با طیف گسترده ای از مدل ها کار می کنند.

مدلینگ تنها این نیست که قد بلند و ظاهر خوبی داشته باشید، مدلینگ یک کار تخصصی است، اگر می خواهید شغلی را در مدلینگ دنبال کنید، باید آموزش های لازم را ببینید. تیم ما در آژانس مدلینگ آنجلز برای آموزش مدلینگ حرفه ای به شما کمک خواهد کرد.

صنعت مدلینگ مردان در ایران و جهان

DAVID GANDY

سوالات متداول

 • مدل های مرد چگونه برای نمایشگاه های مد جهانی آمادـه می‌شوند؟

آمادـه شدن برای نمایشگاه‌های جهانی شامل آموزش‌های فشردـه و تمرین سبک‌های مختلف رانوی می‌شود. مدل‌ها همچنین با استایلیست‌ها و طراحان به صورت نزدیک همکاری می‌کنند تا ظاهر خود را بهبود ببخشند.

 • چه تأثیری از رسانه‌های اجتماعی بر صنعت مدلینگ مردان داشته‌اند؟

رسانه‌های اجتماعی صنعت مدلینگ مردان را ثوره انداخته‌اند. این ابزار به مدل‌ها امکان نمایش کار خود و ارتباط با مخاطبان جهانی را فراهم کرده و فرصت‌های جدیدی را ایجاد کرده است و نمایشگاه‌های بین‌المللی را به رویاها تبدیل کرده است.

منابع

textilelearner, thetrendspotter

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات