تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

طراحی لباس عروس از صفر تا صد چگونه است؟

طراحی لباس عروس

از جمله مشاغل مرتبط با صنایع لباس و پوشاک ، طراحی لباس عروس می باشد.  علاوه بر این که یکی از جذاب ترین و پردرآمدترین مشاغل دنیا است، یکی از محبوب ترین مشاغل نیز به شمار می آید. با در نظر گرفـتن این ویژگی های مثبت، این نکته را هم باید ذکر کرد که این کار بسیار مشکل می باشد و شما تنها در صورتی می توانید تبدیل به یک طراح لباس عروس حرفه ای شوید که علاقه بسیاری به این رشته داشته باشید و در کنار صبر و تلاش ، از دقت بسیار زیادی برخوردار باشید. زیرا این موارد مهم ترین ابزارهای این رشته خواهند بود. اگر واقعا به رشته طراحی لباس علاقه مند هستید ما را تا پایان این مقاله یاری کنید زیرا قصد داریم تمام اطلاعات لازم در مورد این طراحی را به شما ارائه دهیم. برای مطلع شدن از استخدام مدلینگ به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

عروسی با لباس عروس کنار رود خانه

طراح لباس عروس

ملزومات طراحی لباس عروس

موارد بسیار زیادی هستند که قسمت های بنیادین طراحی لباس عروس به صورت حرفه ای را تشکیل می دهند. از جمله این موارد می توان به رسم الگوی اولیه لباس عروس، رسم الگوی ملزومات لباس عروس، مدل سازی الگوی لباس عروس و … اشاره کرد. برای این که تبدیل به یک طراح لباس عروس شوید نیاز دارید آموزش های لازم را کسب کنید. که شما می توانید این آموزش ها را از سطح پایه تا حرفه ای در موسسات و آموزشگاه های معتبر در سطح کشور فرا گیرید. در رابطه با موسسه و آموزشگاه معتبر پیشنهاد ما به شما موسسه فرشتگان می باشد. این موسسه با کادری متخصص و مجرب در سطح تهران و کرج آماده ارائـه خدمات به شما می باشد. برگزاری دوره های آموزشی با بالاترین کیفیت و ارائه بهترین خدمات از افتخارات این مجموعه می باشد.

عروسی با لباس عروس در باغچه یک ویلای بزرگ که دسته گل به دست دارد

لباس عروس آستین حلقه ای

مراحل طراحی لباس عروس

یک طراح لباس عروس باید آشنایی کامل با نحوه طراحی الگوهای کامپیوتری داشته باشد و در رابطه با پارچه لباس عروس و انواع پارچه های توری اطلاعات لازم را کسب نماید. همچنین از اقداماتی که یک طراح لباس عروس باید در دستور کار خود قرار دهد این است که در رابطه با طرحهای پیچیده ای که در لباس عروس مورد نیاز است مطالعه نماید و در رابطه با انواع تکنیکهای پیشرفته خیاطی آگاهی پیدا کند. از آنجایی که تزیین لباس عروس یک امر بسیار تاثیر گذار در زیبایی لباس عروس میباشد طراحان لباس عروس باید در این زمینه هم، مهارت و تبحر لازم را کسب نمایند. طراحان ضمن اینکه میتوانند از نمونه کارهای دیگران ایده بگیرند میتوانند نمونه کارهای خود را در فضای دیجیتال به خصوص شبکه های مجازی قرار دهند تا به این ترتیب دیگران با هنر آنها آشنا شوند و زمینه ای برای کسب و کارشان فراهم شود.

طراحی لباس عروس

طراحی لباس عروسی ساده

طراح لباس عروس متناسب با افراد مختلف

برای اینکه طرج لباس عروس به نحو شایسته ای انجام شود باید به نکات بسیار زیادی توجه نمود که از جمله مهمترین این نکات میتوان به نوع پارچه، مشخصات و ویژگیهای ظاهری عروس از قبیل کوتاه قد یا بلند قد بودن او، لاغری و یا چاقی او اشاره کرد. پس یک طراح لباس عروس ابتدا باید یک شناخت کاملی نسبت به انواع پارچه ها و مدلهای متناسب با آن پارچه را پیدا کند و سپس نحوه انواع طراحیهای متناسب با انواع افراد را فرا گیرد. طراح لباس عروس باید این موضوع را بداند که لباسهای پلیسه دار و چین دار برای افراد چاق مناسبتر است زیرا باعث ایجاد خطای دید میشود و افراد چاق، لاغرتر به نظر می آیند. طراحی لباس با در نظر گرفـتن موارد فوق و نحوه بر طرف کردن ایرادات اندام افراد مختلف از جمله مواردی است که شما می توانید در موسسه فرشتگان آنرا  بیاموزید.

استفاده از طرح های عمودی و افقی در طراحی لباس عروس

در ادامه توضیحات فوق این نکته را هم باید ذکر کنیم که طراح لباس عروس باید نسبت به استفاده از طرح های عمودی و افقی آگاهی کامل داشتـه باشد و بداند هر کدام از این طراحی ها را برای چگونه افرادی انجام دهد به عنوان مثال اگر برای فردی که دارای جثه کوچک و ریزی می باشد از طرح های افقی استفادـه شود باعث بسیار کوچکتر دیدـه شدن فرد می شود و طرحی که مناسب برای این فرد است طرح عمودی است و نه افقی. همچنین برای طراحی لباس عروس، این نکته را هم باید در نظر گرفت که تمام اجزای لباس عروس باید با یکدیگر متناسب باشند و این تناسب نیز باید با در نظر گرفـتن اندام عروس باشد به عنوان مثال نوع آستین و یقه و استفاده از کمربند و هر گونه تزیینات دیگر باید به جا و به صورت کاربردی باشد.

طراحی لباس عروس

طراحی لباس عروس لاکچری

موارد مورد توجه برای موفقیت طراح لباس عروس

طراحی لباس عروس به این صورت می باشد که شما در ابتدا باید توانایی به تصویر کشیدن ایدـه موجود در ذهن تان را داشتـه باشید. حال ایجاد این طرح هم میتواند به صورت دستی باشد و هم میتواند با استفاده از رایانه باشد. یک طراح لباس عروس همواره باید به روز باشد و با روند مد روز پیش رود. یک طراح لباس عروس نباید از بازار کار غافل باشد و همواره باید بازار کار خود را توسعه دهد که این امر مستلزم برنامه ریزی میباشد. از جمله مواردی که در طراحی لباس بسیار نمود پیدا میکند همکاری به صورت تیمی میباشد. یک طراح لباس عروس باید بتواند از دیدگاه فنی، طراحی را به درستی درک کند و مشخصات فنی و لازم را برای طرح و الگوهای تولید اعمال نماید. طراح لباس عروس در صورتیکه از بازار هدف و سلائق مشتریان آگاه نباشد به هیچ عنوان نمیتواند به موفقیت برسد.

توجه به جزییات و بازاریابی و بازار رقابتی

مساله بسیار مهمی که یک طراح لباس عروس باید به آن توجـه داشتـه باشد. در نـظر گرفـتن جزییـات می باشد. درست است که تصویر سازی و پیاده کردن طرح موجود در ذهن به نحو مطلوب بسیار مهم و کلیدی میباشد ولی همه چیز نیست. یک طراح لباس عروس باید به تمام جزییات و ریزه کاریها از قبیل تزیینات پارچه های توری و سایر تزیینات توجه کافی داشته باشد. امور مالی، بازاریابی و فروش از جمله موارد ضروری در صنعت طراحی لباس عروس می باشند. در صورتی که میخواهید در کنار لذتی که از شغل طراحی لباس می برید. از درآمد کافی ای هم برخوردار باشید لازم است که از شم تجاری خوبی برخوردار باشید و درک درستی از کسب و کار داشته باشید. یک طراح لباس عروس باید در کنار روحیه رقابتی ای که دارد از طرحهای ناب و مبتکرانه برخوردار باشد. تا همیشه در این زمینه پیشرو باشد.

طراحی لباس عروس

طراحی لباس

موسسه فرشتگان

آموزشگاه طراحی لباس فرشتگان با آموزش های تخصصی در این زمینه، محیطی را فراهم آوردـه است. پاسخگوی تمام نیازهای افراد مختلف با هر قشر، سن و استعدادی باشد. این آموزشگاه، هنرجویان را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی آموزش می دهد. آن ها را برای ورود به بازار کار به بهترین نحو پرورش می دهد. موسسه فرشتگان در آموزش های طراحی لباس عروس خود از جدید ترین متد ها و شیوـه ها بهره می گیرد. با فراهم کردن بهترین اساتید و امکانات آموزشی خدمـتی نوین به این مرز و بوم ارائـه شدـه است. شرکت در دوره های آموزشی این آموزشگاه این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد. تمام آموزش های تخصصی در این زمینه را فرا گیرید و حتی برند سازی نمایید. ضمن اینکه این موسسه مدرک معتبر بین المللی نیز به شما ارائه مینماید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۶ از ۵
از مجموع ۵ رای

نظرات