تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

لاغری صورت به روش طبیعی و دائمی بدون عوارض

لاغری صورت

لاغری صورت به روش طبیعی و دائمی بدون عوارض

زیبایی صورت یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین ویژگی افراد است. داشتن صورتی چاق می تواند زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد. لاغری صورت به دو روش طبیعی و غیرطبیعی می تواند انجام شود. در این مطلب به دلیل چاقی صورت می پردازیم. در ادامه روش های طبیعی لاغری صورت را معرفی کرده و سپس مدلینگ صورت را تعریف می کنیم. در آخر روش های داشتن زاویه صورت و زاویه فک را نیز معرفی کرده و به جمع بندی نهایی می رسیم.

لاغری صورت

لاغری صورت

چه چیزی باعث چاقی صورت می شود؟

عوامل مختلفی می توانند باعث چاقی صورت شوند. تغذیه افراد تاثیر زیادی در سلامت آن ها دارد. نداشتن تغذیه سالم نه تنها در صورت بلکه در کل بدن انسان تاثیر می گذارد. رژیم غذایی که به اندازه کافی ویتامین نداشته باشد، می تواند باعث چاقی صورت شود. غذاهایی که کربوهیدرات و نمک آن ها زیاد باشد، باعث چاقی صورت می شوند. عدم نوشیدن آب کافی یکی از دلایلی است که باعث چاقی صورت می شود. چرا که وقتی آب بدن کم باشد، صورت دچار پف شدگی می شود. نداشتن خواب کافی یکی دیگر از دلایل چاقی صورت است. خواب مناسب برای افراد بالغ ۶ تا ۸ ساعت است. خواب کمتر یا بیشتر از ساعت خواب مناسب می تواند باعث چاقی صورت شود.

مشروبات الکی باعث چاقی صورت می شوند.

اگر الکل مصرف می کنید، باید آن را ترک کنید. چرا که مشروبات الکی از عواملی هستند که باعث چاقی صورت می شوند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که الکل چطور می تواند باعث چاقی صورت شود؟ وقتی که الکل مصرف می کنید، میزان آب بدن شما کم می شود. در واقع الکل باعث کم شدن آب بدن شده و در نتیجه بدن ناچار به ذخیره آب بدن می شود. هنگامی که آب بدن کم باشد، آب کافی به تمام نقاط بدن از جمله صورت نمی رسد. همین امر باعث چاقی صورت می شود. بنابراین برای داشتن صورتی شاداب سعی کنید روزانه ۸ لیوان آب بنوشید.

بیماری ها

گاهی کنترل چاقی صورت در دست خود فرد است. به این معنی که با رعایت نکات تاثیر گذار و ترک عادات ناسالم می تواند از چاقی صورت خود جلوگیری کند. اما در بعضی موارد داشتن بیماری خاص می تواند باعث چاقی صورت شود. برای مثال برخی از اختلالات پزشکی باعث می شوند تا صورت چاق شود. یکی از این اختلالات کم کاری غده تیروئید است. عوامل دیگری مانند بیماری های کلیوی یا مصرف برخی داروها هم می توانند باعث چاقی صورت شوند. به همین دلیل است که قبل از عمل لاغری صورت ابتدا آزمایشات لازم برای بررسی وضعیت بیمار انجام می شود.

لاغری صورت

لاغری صورت

لاغری صورت به روش طبیعی

برای لاغر کردن صورت به صورت طبیعی روش های متعددی وجود دارد که در این جا تعدادی از آن ها را به شما می گوییم. به صورت کلی داشتن رژیم غذایی اختصاصی موسسه فرشتگان، نوشیدن آب کافی، داشتن خواب کافی ، انجام ماساژهای صورت و ورزش کردن می تواند باعث شادابی و لاغری صورت شود. در ادامه روش های دیگر برای لاغری صورت به روش طبیعی را ذکر کرده ایم.

  • تمرینات چرخشی صورت

یکی از روش هایی که برای لاغری صورت استفاده می شود، تمرینات چرخشی است. تمرینات چرخشی گردش خون در صورت را افزایش می دهند. بعد از مدتی تمرین، صورت شما جوان و سفت می شود.

  • ورزش دمیدن

یکی از روش هایی که برای لاغری صورت به روش طبیعی استفاده می شود، دمیدن هواست. در این روش باید لب ها را به سمت داخل کشیده و دهان خود را ببندید. سپس هوا را به درون دهان خود کشیده و ده ثانیه صبر کنید. سپس ده ثانیه هوا را در گونه چپ و ده ثانیه دیگر در گونه راست نگه دارید. این کار را دوبار در روز می توانید انجام دهید.

  • جویدن آدامس

یکی از روش های طبیعی برای لاغر کردن صورت، جویدن آدامس است. در این روش کافیست که روزانه دو بار و در هر بار ۲۰ دقیقه آدامس بجوید. می توانید این کار را بعد از ناهار و شام انجام دهید.

  • ورزش و کاهش وزن

یکی از روش های موثر و طبیعی برای لاغر کردن صورت، ورزش و کاهش وزن است. ورزش کردن به صورت مرتب با رعایت نکات تغذیه ای باعث می شود تا اندامی ورزیده و سالم داشته باشید. ورزش چربی های صورت را هم از بین می برد. ورزش های مختلفی از جمله ماساژ صورت و حرکات کششی مخصوص صورت از روش های دیگری هستند که باعث لاغری صورت می شوند.

  • بخار گرم

از دیگر روش های موثر و طبیعی برای لاغری صورت استفاده از بخار گرم است. در این روش با بخار دادن صورت می تواند صورت را لاغر کنید. بعلاوه منافذ بسته صورت را هم باز می کند. در این روش هنگامی که صورت در معرض بخار گرم قرار بگیرد، عرق کرده و چربی ها نیز از بین می روند. بخار گرم هم به پاکسازی صورت کمک می کند و هم این که صورت شما را لاغر می کند.

  • آب لیمو و خیار برای لاغری صورت

اگر پوست صورتتان چرب است، ۸ ورقه خیار را در آبلیمو قرار دهید و سپس به مدت نیم ساعت در یخچال نگه دارید. اگر پوستتان خشک باشد به جای آبلیمو از شیر استفاده کنید. بعد از این که مخلوط را از یخچال خارج کردید، آن را روی صورت خود قرار دهید. ۲۰ دقیقه صبر کنید و بعد صورت خود را با آب سرد بشویید. این کار را باید هر روز انجام دهید.

  • ورزش ماهی – دمیدن

یکی از روش های طبیعی موثر برای لاغری صورت، ورزش ماهی – دمیدن است. در این روش ابتدا باید هوا را با دهان بدمید، سپس گونه های خود را به سمت بیرون فشار دهید. این حالت را به مدت ۳۰ ثانیه نگه دارید و به حال قبل برگردید. هر روز این کار را ده بار انجام دهید. دقت کنید که این ده بار باید پشت سر هم انجام شود. برای نتیجه بهتر می توانید دو بار در روز این ورزش را انجام دهید.

لاغری صورت

لاغری صورت

لاغر کردن صورت با استفاده از جراحی

برای لاغر کردن صورت می توان از روش های غیر طبیعی هم استفاده کرد. جراحی صورت یکی از روش هایی است که برای لاغر کردن صورت استفاده می شود. جراحی صورت به روش های مختلفی می تواند انجام شود. برخی از جراحان از روش لیپوساکشن استفاده می کنند. در این روش ممکن است از سایر تکنیک ها مانند ترزیق بوتاکس یا لیفت صورت استفاده شود. یکی از دیگر از روش های جراحی برای لاغری صورت، روش جراحی باکال است. با توجه به شرایط هر فرد جراح می تواند از روش خاصی استفاده کند.

مدلینگ صورت

صورت های مدلینگ به صورت هایی گفته می شود که برجستگی های آن ها با سایر اجزای صورت متناسب هستند. معمولا سلبریتی ها و افراد معروف چنین چهره هایی دارند. برای این که صورتی مدلینگ داشته باشید، می توانید از روش هایی استفاده کنید که باعث ایجاد زاویه صورت شوند. روش های تخصصی زاویه سازی صورت و مدلینگ صورت در آژانس مدلینگ فرشتگان به اعضا ارائه میگردد.

از رایج ترین روش ها برای زاویه سازی صورت، عمل جراحی زاویه سازی است. داشتن زاویه فک باعث افزایش میزان زیبایی و جذابیت چهره می شود. در روش عمل زاویه سازی صورت و فک، جراح از روش هایی استفاده می کند که باعث ایجاد تناسب در بین گونه، بینی و چانه می شوند.

زاویه سازی با تزریق چربی

تزریق چربی یکی از روش های زاویه سازی صورت است. در این روش نیازی به انجام عمل جراحی نیست. برای این که فک عقب تر باشد و همچنین کوچک بودن چانه رفع شود از تزریق چربی می توان استفاده کرد. در این روش جراح زیبایی ابتدا وضعیت صورت بیمار را بررسی کرده و در صورت صلاح دید این روش را برای او تجویز می کند. کیفیت پوست در روش تزریق چربی بسیار موثر است.

زاویه سازی صورت با نخ و فیلر

افرادی که دوست دارند چانه ای نوک تیز و فکی برجسته داشته باشند، از این روش استفاده می کنند. در روش زاویه سازی با نخ، نخ ها به گونه و چانه تزریق می شوند. در نتیجه لیفت صورت به زیبایی انجام شده و نتیجه دلخواه حاصل می شود. در روش فیلر نیز گونه هایی که فرورفته باشند، دوباره احیا و فرم دهی می شوند.

زاویه سازی با بوتاکس

جراح برای این که عضلات بزرگ صورت را کوچک کند از بوتاکس استفاده می کند. روش بوتاکس نیازی به بیهوش شدن یا جراحی ندارد. همچنین بدون درد بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. افرادی که می خواهند در زمان کوتاه تری بهترین نتیجه را بگیرند، از روش بوتاکس استفاده می کنند.

جمع بندی

لاغری صورت به روش طبیعی و با استفاده از ماساژ و رژیم های غذایی خاص موسسه فرشتگان بهترین روش جهت لاغری صورت و زاویه صورت و زاویه فک میباشد. روش های طبیعی مانند ورزش های صورت و استفاده از ترکیب های خانگی، نیاز به گذرزمان دارند. افرادی که دوست دارند سریع تر به نتیجه دلخواه خود برسند، از روش های دیگری استفاده می کنند که در این مطلب به آن ها اشاره کردیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات