تماس با مجموعه: ۰۲۶۳۴۳۳۵۶۹۶

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

مدلینگ کودک | مسابقه ، درآمد و هرآنچه درمورد فعالیت حرفه ای کودکان در عرصه مدلینگ باید بدانید

مدلینگ کودک

مدلینگ کودک | مسابقه ، درآمد و هرآنچه درمورد فعالیت حرفه ای کودکان در عرصه مدلینگ باید بدانید

مدلینگ به دسته های مدلینگ کودک، مدلینگ بزرگسال، مدلینگ تجاری و مدلینگ خاص تقسیم بندی می شود که ما قصد داریم در این مقاله شما را با مدلینگ کودک آشنا کنیم. از جمله بخش های مهم در صنعت مدلینگ، مدلینگ کودک می باشد. و امروزه حتی در ایران هم شاهد گسترش این موضوع می باشیم زیرا کودکان به خاطر جذابیتی که دارند مورد توجه افراد مختلف قرار می گیرند و همین موضوع سهم مهمی را در تبلیغات ایفا می کند.

بسیاری از برندها و کمپانی های بزرگ با توجه به این نکته تبلیغات خود را انجام می دهند و افکار عمومی را به سمت کالای خود هدایت می کنند. نکته ای که در رابطه با مدلینگ کودک باید رعایت شود این است که پروسه عکس گرفتن و سوژه قرار گرفتن نباید برای کودک خسته کننده باشد و کودک برای ورود به حرفه مدلینگ در درجه اول به یک آلبوم عکس حرفه ای نیاز دارد.

مدلینگ کودک

مدلینگ کودک

شرایط مدلینگ کودک

مدلینگ کودک با مدلینگ بزرگسال متفاوت است از این رو بستگی به آژانس مدلینگ دارد که قواعد و قوانین خاصی را برای مدلینگ کودک وضع کند یا خیر. از آن جایی که ویژگی های ظاهری و فیزیکی کودک مدام در حال تغییر می باشند برخی از آژانس های مدلینگ قواعد خاصی را تعیین نکرده اند و بیشتر بر اساس سلیقه شخصی اقدام به انتخاب کوک می کنند اما این در حالی است که برخی از آژانس های مدلینگ قواعد خاصی را برای برگزیدن کودک مد نظر دارند و به همین خاطر از پدر و مادرهایی که دوست دارند فرزندشان در این حرفه فعالیت کند درخواست می کنند که عکس تمام قد، سن ، قد و وزن کودک را برایشان ارسال کنند تا بر اساس معیارهایی که دارند بهترین گزینه را برگزینند.

مدلینگ کودک

مدلینگ کودک

نقش والدین برای موفقیت کودکان در مدلینگ کودک

کودکان برای این که بتوانند به عنوان یک مدلینگ کودک موفق عمل کنند باید علاوه بر دارا بودن ویژگی های مناسبی از قبیل قد، وزن، چهره و هوش شخصیتی برون گرا داشته باشند و بتوانند با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنند. البته ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که پدر و مادرها نقش بسیار مهمی درموفقیت کودکان خود دارند زیرا همه آنها باید به عنوان حامی در تمام لحظات عکس برداری از کودک در پشت صحنه حضور داشته باشند و به دلیل شناختی که از فرزندشان دارند عکاسی را به گونه ای روان و شیرین به فرزندانشان تفهیم کنند.و در صورتی که کودکشان از ژست گرفتن و تمرین کردن و انجام سایر امور مدلینگ خسته شده است به او انرژی دوباره ای ببخشند و تفریحاتی برای کودک شان فراهم کنند که از آن جو خارج شود و برای تمرینات مجدد مدلینگ آماده شود.

مدلینگ کودک

مدلینگ کودک

آیا به کودکان برای اجرای مدلینگ کودک آموزش داده می شود؟

خیر، درست است که آموزش های مدلینگ کودک در سطح بزرگسالان نمی باشد ولی به هر حال برای ورود کودکان به دنیای مدلینگ تمرین هایی در نظر گرفته شده است که از جمله این تمرین ها می توان به تمرین ژست گرفتن، تمرین خوش پوشی و ست کردن لباس ، تهیه آلبوم عکس حرفه ای و … می باشد. همان طور که اشاره کردیم والدین در بهتر آشنا کردن کودکان با دنیای مدلینگ بسیار موثر هستند و می توانند در القای این آموزش ها بسیار کمک کننده باشند البته هر چه سن کودک بیشتر باشد راحت تر می تواند با این حرفه ارتباط برقرار کند

و نباید از هوش و استعداد کودکان نیز چشم پوشی کرد. مزیت برخورداری از هوش و استعداد را با یک مثال به شما بیان می کنم . شاید زمان عکس گرفتن از یک کودک باهوش ده دقیقه طول بکشد ولی از یک کودکی که از هوش کمتری برخوردار است ساعتها طول بکشد.

شرایط سنی مدلینگ کودک و میزان درآمد مدلینگ کودک

شرایط سنی مدلینگ کودک از ۲ سال تا ۱۴ سال می باشد و علی رقم همه ویژگی هایی که برای مدلینگ کودک بیان می شود تاکید بیشتری بر زیبایی و جذابیت کودک شده است. و کمپانی های بزرگ از مدلینگ کودک بیشتر برای تیزرهای صدا و سیما وتبلیغات محصولات کودکانه استفاده می کنند. اگر از میزان درآمد مدلینگ کودک بخواهید اطلاعاتی کسب کنید باید به شما بگویم در ماه های ابتدایی کودکان درآمدی دریافت نمی کنند ولی به تدریج و با گذشت زمان و پیشرفت کودک درآمد آنها به مراتب افزایش پیدا می کند

و میزان درآمد مدلینگ کودک در هر آژانس مدلینگ متفاوت می باشد ، اگر به طور میانگین در نظر بگیرید میزان درآمد مدلینگ کودک به ازای هر عکس بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد. این در صورتی است که کودک فتو مدل شود و اگر در تیزرهای تبلیغاتی شرکت کند میزان درآمد مدلینگ کودک نیز افزایش می یابد.

مدلینگ کودک

مدلینگ کودک

مسابقه مدلینگ کودک

بسیاری از خانواده ها هستند که میزان درآمد مدلینگ کودک برای آن ها اهمیتی ندارد و بیشتر برای این که فرزندان شان مشهور شوند آن ها را وارد حرفه مدلینگ می کنند. نکته مهمی که در رابطه با مدلینگ کودک وجود دارد این است که والدین نباید بچه ها را با فشار وارد این مسیر کنند و آن ها را وسیله ای برای رسیدن به اهدافشان قرار دهند. کودکان باید متناسب با استعدادهایشان در مسیر درست قرار گیرند و والدین باید متناسب با استعداد هایشان از آن ها انتظار داشته باشند و آن ها را در مسیر رقابت قرار دهند.

از جمله میادین رقابتی که برای مدلینگ کودک بیان می شود مسابقه مدلینگ کودک می باشد. مسابقه مدلینگ کودک فراخوانی است که توسط آژانس های مدلینگ هر چند وقت یکبار برگزار می شود و کودکانی که در مسابقه مدلینگ کودک برگزیده میشوند برای تبلیغات به برندهای معتبر سراسر کشور معرفی میشوند.

برخی از فواید مدلینگ کودک

مدلینگ کودک در صورتیکه به شکل اصولی و استاندارد و زیر نظر آژانس های مدلینگ معتبر انجام شود با فوایدی برای کودک همراه خواهد بود که از جمله این فواید میتوان به رشد شخصیتی کودک اشاره کرد. از آنجایی که حرفه مدلینگ نیاز به تمرین بسیار ندارد مسلما کودک نباید زمان بسیار زیادی به انجام امور مدلینگ اختصاص دهد که این موضوع باعث افزایش بازیها و فعالیتهای کودکانه فرد میشود و به تدریج کودک از دوران کودکی خود فاصله میگیرد زودتر به تکامل شخصیتی و اعتماد به نفس میرسد

و با همین اعتماد به نفس بزرگ میشود و به تدریج شخصیت کودک تکامل میابد. از دیگر فواید مدلینگ کودک ایجاد اعتماد به نفس ذاتی میباشد.از آنجایی که در دوران انجام فعالیتهای مدلینگ، کودک با کمترین زحمتی همیشه در مرکز کانون توجه قرار دارد با این روحیه بزرگ میشود همیشه این میزان توجه با او همراه است و باعث میشود روز به روز اعتماد به نفس کودک افزایش یابد.

مدلینگ کودک

مدلینگ کودک

رشد شخصیتی و پیشی گرفتن از همسالان

از دیگر مزایای مدلینگ کودک می توان به ایجاد روحیه رقابت و پیشرفت در کودکان اشاره کرد. کودکانی که در صنعت مدلینگ اشتغال پیدا می کنند به تدریج و با گذر زمان در برقراری ارتباط با بزرگسالان پیشرفت چشمگیری میکنند به دلیل این که میزان زمانی که با بزرگسالان سپری می کنند بسیار بیشتر از میزان زمان سپری شده با کودکان است. اگر بتوانید فعالیت های کودک را به درستی مدیریت کنید شاهد رشد چشمگیری در ذهن و شخصیت او خواهید بود. به دلیل این که مدلینگ کودک در ایران همگام با جهان در حال پیشرفت است آینده بسیار خوب و روشنی مورد انتظار است که این موضوع سبب افزایش میزان درآمد مدلینگ کودک می شود. در صورتی که علاقه دارید فرزند شما در صنعت مدلینگ کودک فعالیت کند در فراخوان مسابقه مدلینگ کودک آژانس های مدلینگ معتبر شرکت کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

نظرات