تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

نور و آینه در سالن های آموزش گریم و زیبایی

نور و آینه در آموزش گریم

نور و آینه در آموزش گریم در آموزش گریم محیط سالن دارای اهمیت بسیاری است. برای مثال به آینه ۱/۱در ۱/۱ یا ۱/۱۰ در ۱/۱۰ نیاز می باشد. این آینه صاف و عمود بر دیوار باید بدون موج باشد. آینه با حاشیه ای زرد و سفید و رنگ های روشن که نورپردازی می شود.

منبع نور

به صورتی که دو منبع نور بالای آینه یکی زرد و یکی سفید و دو منبع نور کنار آینه که به صورت مساوی و دو منبع نور درکنار آینه  سمت راست و چپ در سالن های آموزش گریم قرار می گیرد. میتوانید در سالن های آموزش گریم از لامپ های کم مصرف و مهتابی به سلیقه خود استفاده کنید منتها نورها خیلی زیاد و  نه خیلی کم باشد. نور سالن آموزش گریم باید استاندارد باشد اگر تنها از نورسفید استفاده شود رنگ را روشنتر نشان می دهد و نور اگر فقط زرد باشد فونی که روی صورت استفاده میکنیم قطعا یک درجه تیره تر نشان می دهد و زمانی که کار به اتمام برسد، کارفرما در مقابل نور طبیعی قرار گیرد چیزی که در سالن دیده بود نخواهد شد زیراکه ما نسبت به نور زرد یا سفید کار گریم را انجام داده ایم.
پس ما باید به صورت تساوی از نورهای زرد و سفید بر روی آینه استفاده کنیم تا گریمی کاملا طبیعی به دست بیاوریم و باعث نشود فون ها تیره تر یا روشنتر در نور طبیعی دیده شود .

نورپردازی

نورپردازی درسالن های آموزش گریم خیلی مهم است. زمانی که روی آینه از نور استفاده میکنیم و زمانی که نور به صورت تساوی روی کارفرما تابیده می شود، از جهات مختلف دیگر نباید هیچ نوری تابیده شود حتی نور از پنجره یا در هم نباید تابیده شود. یک اتاق تاریک بدون هیچ نور طبیعی فقط نوری ست که از روبرو از آینه به صورت مشتری تابیده می شود و کار را به ما نشان میدهد.

آینه

آینه باید طوری قرار بگیرد که صورت مشتری ما دقیقا وسط آینه قرار بگیرد، نباید آیینه خیلی بالا و یا خیلی پایین نصب شود که صورت مشتری در مرکز قرار نگیرد. آینه باید در سالن آموزش گریم طوری نصب شود که صورت مشتری یا مدل دقیقا وسط مرکز آینه قرار گیرد. به این خاطر که این نورها به طور تساوی از بالا و پایین و راست و چپ به صورت مشتری بتابد اگر آینه بالاتر قرارگیرد نور بالاتر تابیده می شود و این کار یک نقص محسوب می شود .

تاثیر نور و آینه در آموزش گریم 

اگر به باشگاه های بدنسازی توجه کرده باشید نور از بالا میتابد زیرا برجستگی های بدن خودشان را بیشتر نشان می دهند در باشگاه بدنسازی نور را از بالا می تابانند که اندام فرد و پستی بلندی های آن بیشتر و تشدیدتر شود وخودشان را بیشتر نشان دهد ولی ما در گریم سینمایی و اروپایی وحتی میکاپ هایی که در سطح قدیم هستند، نور باید کاملا از روبرو تابیده شود تا ما بتوانیم نقص ها وایرادها را از صورت برداریم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات