تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

گریم برای پوست های چرب و راهکارهای از بین بردن چربی پوست

گریم پوست های چرب

آموزش گریم برای  پوست های چرب به این صورت است که  باید چربی ها را از آن ها ببریم البته باید توجه داشت که آموزش گریم بسته به افراد متفاوت ، گوناگون است و آموزش گریم برای همه افراد به یک شکل تعریف نشده است که شخص با سلیقه شخصی خودش بخواهد این کار را انجام دهد. آموزش گریم مختص یک زمان خاص نیست که بخواهید این  کار را انجام دهید.

آموزش گریم

ما در این آموزش گریم  مدلهایی که انجام می‌دهیم  هیچ پیش درآمدی از آن صورت نداریم و در همان  لحظه  گریم  را توضیح می‌دهیم آموزش گریم  در شرایط سخت یعنی از قبل روی پوست هیچ پاکسازی انجام نداده ایم و هیچ  ماسکی بروی صورت کار نشده  است و هیچ  کار مثبتی روی پوست  انجام نشده است.

آماده سازی قبل از آموزش گریم

نکته ای که در آموزش گریم باید در نظر بگیریم این است که از پوستهای چرب باید چربیشان را بگیریم. و  ما  باید قبل از آموزش گریم  پاکسازی روی پوست صورت انجام دهیم و ماسک مربوط به آن پوست را روی صورت قرار دهیم. قبل از  هر کاری پوستی که چرب است را باید اول پاک سازی کنیم و برای از بین بردن چربی پوست چرب میتوانید از شیر پاک کن و از دستمال مرطوب استفاده کنید.

توصیه مفید در آموزش گریم

ولی تجربه ای که در این آموزش گریم به شما توصیه می کنیم این است که از خمیر ریش استفاده نمایید. مقداری خمیر ریش را مثل خمیر دندان به اندازه دوسانت در داخل ظرفی بریزید و مقدارخیلی کم آب اضافه کنید. و با قلموی رژگونه کفی  درست کنید. این کف را روی صورت فرد ده دقیقه قرار دهید. این کار چربی را از پوست می گیرد.

در اموزش گریم می آموزیم که مقدارآبی  که باید به خمیر اضافه شود چقدر باید باشد زیرا اگر زیاد باشد، شل می شود وروی صورت نمی نشیند و کف بسیار شل را نمی توانیم روی پوست قرار دهیم و اگر آب کم باشد مثل کچ زود سفت می شود و  کارایی خودش را از دست می دهد. پس بایددر آموزش گریم  قلق مقدار آبی که برای این کار درست می کنیم را بدست بیاوریم. اگر چربی پوست بسیار  زیاد باشد این کار را دوبار می توان  انجام داد تا هنگام کار بامشکل برخورد نکنیم.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات