تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

۱۰ نکته مهم در آموزش گریم که باید بدانید

آموزش گریم

از جمله پردرآمدترین شغل های دنیا، اشتغال در حرفه گریم می باشد و در سال های اخیر علاقه مندان بسیاری به این حرفه گرایش پیدا کرده اند. از جمله ویژگی های این حرفه می توان به هیجان بالا و تنوع بسیار زیاد اشاره کرد. برای موفقیت در این حرفه، تنها علاقه مندی نیاز نیست و نمی توان صرف داشتن علاقه، وارد این حرفه شد. برای این که به یک گریمور حرفه ای در سطح کشور و یا جهان تبدیل شوید باید ضمن داشتن استعداد ذاتی، یک سری از اصول را فرا گیرید و آن ها را به صورت عملی به کار گیرید. هدف ما در این مقاله، آشنا کردن شما با نکات مهم در رابطه با آموزش گریم می باشد و امیدواریم که این نکات برای شما مفید واقع شود.

آموزش گریم

آموزش گریم

شناخت نسبت به مهارت های فردی

اولین گام و موثرترین گام قبل از آموزش گریم، شناخت شما نسبت به مهارت های تان می باشد. این موضوع به این دلیل به عنوان اولین گام مطرح می شود که اگر شما بخشی از دوره های آموزش گریم را طی کنید و در نیمه راه تازه متوجه شوید که در این حرفه اصلا استعدادی ندارید، ضربه سنگینی به شما وارد خواهد شد. به همین خاطر است که شما باید قبل از ورود به کلاس هاس آموزشی، مهارت و استعداد خود را در این زمینه کشف کنید و آن را تقویت کنید. از آن جایی که این حرفه پر مسئولیت است شاید هر کسی نتواند از پس این مسئولیت ها برآید و دچار دلسردی و دلزدگی شود. برخی از مواردی که از طریق آن ها متوجه می شوید که در حرفه گریموری استعداد دارید یا خیر در زیر مطرح می شود.

آشنایی با ویژگی های یک فرد گریمور

فردی که علاقه مند است در حرفه گریموری پیشرفت نماید و به جایگاه بالایی در این حرفه دست یابد باید نسبت به فراگیری فنون زیبایی و مطالعه در این رابطه، علاقه از خود نشان دهد و تا جایی که امکان دارد خلاقیت و قدرت تخیل و تجسم را در خود پرورش دهد. از جمله ویژگی های مهمی که در فرد گریمور باید وجود داشته باشد تحمل سختیها و فشار کاری است که بر او وارد میشود.

یک فرد گریمور هر روز باید به دنبال چیزی جدید باشد و در کارهای خود نوآوری داشته باشد و هر روز وقتی را برای به روز شدن خود اختصاص دهد و قدرت این را داشته باشد که نکات آموزشی را به سرعت دریابد. در این حرفه برقراری ارتباط با دیگران نقشی اساسی دارد و کسانی که روحیه منزوی بودن و گوشه نشینی را دارند نمیتوانند دراین حرفه حرفی برای گفتن داشته باشند.

 گذراندن دوره های آموزشی

پس از این که اطمینان حاصل کردید که دارای ویژگی های فوق می باشید و با گام گذاشتن در این حرفه می توانید تا آخر آن پیش بروید. تازه وارد مرحله آموزش گریم می شوید و نکاتی که باید در این رابطه با آن ها آشنا شوید. اولین گام در رابطه با آموزش گریم، گذراندن دوره های آموزشی می باشد که تقریبا می توان گفت که در کشور ما اگر کسی این دوره ها را نگذراند نمی تواند آن گونه که باید رشد و نمو کند و گذراندن این دوره ها ضروری می باشد.

زیرا از ابتدایی ترین تا حرفه ای ترین اصول، را در این دوره ها فرا می گیرید. البته ذکر این نکته بیانگر این نیست که آموزش شما در این مرحله تمام شده است و دیگر نیازی به آموزش های تکمیلی ندارید بلکه شما باید همیشه و درهمه حال در حال فرا گیری مطالب جدید باشید.

آموزش گریم

آموزش گریم

تکرار و تمرین برای رسیدن به موفقیت

نکته مورد توجهی که در رابطه با آموزش گریم مطرح میشود این است که تکرار و تمرین می تواند تکمیل کننده آموزشهای شما باشد و شما نباید از نقش آن در پیشرفت خود چشم پوشی کنید. در مراحل ابتدایی آموزش گریم برای این که بتوانید به مهارت کافی دست یابید، میتوانید تمرینات را روی صورت خود پیاده کنید و پس از آن که مهارت های لازم را پیدا کردید روی صورت های مختلف با ویژگی های متفاوت‌تر، آموزش های خود را پیاده کنید.

شاید در ابتدای امر، خوب نتوانید با صورت های مختلف ارتباط برقرار کنید و آن گونه که شایسته است گریم را پیاده کنید اما نگران نباشید و از این موضوع نهراسید و ترس خود کنار بگذارید زیرا اگر به این روند ادامه دهید هرگز نمی توانید خود را آن گونه که هستید نشان دهید و همیشه در همین مرحله باقی خواهید ماند و پیشرفت نخواهید کرد.

آشنایی با مدل های مختلف

آشنایی با برندهای مختلف و این که کدام برند با کدام پوست می تواند سازگارتر باشد در پیاده سازی گریم شما به صورت جذاب تر بی تاثیر نیست.و لازم است که که شما یک آشنایی کلی نسبت به این موضوع پیدا کنید. نکته دیگری که در رابطه با آموزش گریم می تواند موثر باشد این است که آشنایی با مدل های مختلف را از دست ندهید و از هر فرصتی برای این کار استفاده کنید به عنوان مثال وبلاگ های مد و فشن و مجلات را مطالعه کنید و ضمن آشنایی با سبک های مختلف گریم، از آن ها ایده بگیرید و برای این که بتوانید تمام نیاز مشتریان را برآورده کنید و در جهت ارضای آن ها گامی مثبت بردارید، آشنایی خود را نسبت به ترندهای گریم کامل کنید. و تا می توانیداین اقدامات را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

سادگی در گریم

از جمله ویژگی هایی که کار یک گریمور حرفه ای  را با کار یک گریمور مبتدی متمایز می سازد این است که با ساده ترین آرایش، گریمی را پیاده کند که علاوه بر این که آرایش به صورت طبیعی به نظر برسد تمام عیوب صورت را نیز بر طرف کند. و یک گریمور تنها در صورتی می تواند این گونه باشد که تکنیک های گریم را به درستی اجرا کند و سایه های روشن و تیره را به گونه ای استفاده کند که این دستاورد فراهم شود.

پس می توان گفت که رعایت اصول سادگی در حرفه گریموری می تواند از جمله نکاتی باشد که در دوره های آموزش گریم، باید آموزش داده شود. و همچنین نکته بسیار مهمی که در این رابطه وجود دارد این است که شما باید سادگی راهمواره با تکنیک هایی که هر روز نمو پیدا می کنند حفظ نمایید و هر روز در جهت بهتر شدن تلاش کنید.

آموزش گریم

آموزش گریم

آشنایی با انواع مختلف صورت

نکته مهمی که شما باید در رابطه با آموزش گریم فرا گیرید این است که نسبت به انواع متفاوت چهره ها شناخت کامل پیدا کنید و در رابطه با این که بتوانید هر صورتی را به بهترین شکل گریم کنید باید ضمن شناسایی عیوب صورت، در جهت رفع آن عیوب گام بردارید و این ممکن نیست مگر این که تکنیک هایی که برای رفع عیوب به کار برده می شود را به طور کامل فرا گیرید. انواع چهره هایی که می توان از آن ها یاد کرد صورت بیضی، صورت مستطیلی، صورت الماسی، صورت قلبی، صورت کشیده، صورت مثلثی، صورت مربعی، صورت گرد می باشد در ادامه شما فرا خواهید گرفت و عیوب هر کدام را چگونه برطرف کنید.

تکنیک های رفع عیوب صورتهای بیضی، مستطیلی، الماسی

از بین صورتهای نام برده شده، صورت بیضی را میتوان مناسبترین و ایده آل ترین شکل صورت نامید. این مدل صورت از این لحاظ ایده آل است که به گریم خاصی نیاز ندارد و تنها لازم است در بخشهای خاصی از صورت، سایه های روشن استفاده شود. از جمله این بخشها میتوان به مرکز پیشانی، خط لب پایین و زیر چشم اشاره کرد. برای این که بتوانیم صورت الماسی را به بهترین شکل گریم کنیم لازم است که عرض گونه ها را کم کنیم. در صورت مستطیلی هم باید از سایه تیره استفاده کرد و هم از سایه روشن، از سایه تیره در دو طرف پیشانی و دو طرف فک استفاده میشود و از سایه روشن در زیر چانه و چشم و مرکز پیشانی استفاده میشود.

رفع عیوب صورت های کشیده، قلبی ، مثلثی، مربعی ، گرد

بهترین راه برای این که صورت کشیده را پهن تر نشان دهیم این است که از سایه تیره برای چانه استفاده کنیم و روی گونه ها رژ گونه بزنیم. در صورت قلبی، روی گونه ها و دو طرف پیشانی از سایه تیره استفاده می شود و مرکز پیشانی و روی چانه از سایه روشن استفاده می شود. در صورتهای مثلثی، در پیشانی از سایه روشن استفاده می شود و در دو طرف گوشه های صورت از سایه تیره استفاده می شود.

در صورت مربعی، همه زوایای بالا و پایین صورت، سایه تیره زده می شود. بیشترین میزان سایه تیره ای که برای صورت ها استفاده می شود به صورت گرد تعلق دارد زیرا تقریبا دورتا دور صورت را باید سایه زد. همه این موارد نکاتی هستند که در دوره های آموزش گریم فرا خواهید گرفت.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات