تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آتلیه عکاسی کودک در تهران و کرج با بهترین کیفیت و قیمت مناسب کجاست؟

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک در تهران و کرج با بهترین کیفیت و قیمت مناسب کجاست؟

آتلیه عکاسی کودک انجلز (فرشتگان) یکی از بهترین آتلیه عکاسی به شمار می رود که بسیاری از افراد برای عکس انداختن از کودک خود به این آتلیه عکاسی می روند تا عکس های زیبایی را از کودک خود داشته باشند. فردی که آتلیه عکاسی کودک دارد باید به خوبی با روش های عکس گرفتن در آتلیه عکاسی آشنایی داشته باشد تا بهترین عکس ها و زیباترین ها را از کودکان ثبت کند. برخی از نکات بسیار مهمی که یک عکاس آتلیه عکاسی کودک باید با آنها آشنایی داشته باشد را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این مورد بیشتر شود.

مهمترین نکات جهت عکاسی از کودک در آتلیه عکاسی کودک :

همانطوری که بیان نمودیم هر فردی که آتلیه عکاسی کودک دارد باید با نکاتی که در عکس گرفت اهمیت بسیاری دارد آشنایی داشته باشد تا بهترین عکس ها را از کودک ثبت کند. برخی از نکاتی که فرد عکاس باید به آن دقت داشته باشد عبارت می باشد از :

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

  1. شناخت خلق و خوی کودک :

عکاس باید یکی از نکات مهمی که در نظر بگیرد و به آن توجه داشته باشد ، یعنی شناخت خلق و خوی کودک را بسیار جدی بگیرد. هر کودکی که وارد آتلیه عکاسی کودک می شود تا عکس های متفاوتی را عکاس از او بگیرد، دارای خلق و خوی متفاوتی می باشد، به همین دلیل عکاس بهتر است با خلق و خوی تمامی کودکان آشنایی لازم را داشته باشد تا در زمان عکاسی بهانه گیری های کودک بسیار کمتر شود. در واقع فردی که آتلیه عکاسی دارد باید بتواند با تمامی کودکان رابطه خوب برقرار کند.

  1. پوزیشن های مختلف :

یکی از نکات دیگری که عکاس باید به آن دقت داشته باشد و اهمیت دهید جثه کودک می باشد، برخی از کودکان جثه بسیار ریزی دارند و به همین دلیل عکس های آنها خاص تر و ویژگی های جداگانه ای از عکس های دیگر دارد. اما برخی از کودکان سن بیشتری دارند و به همین دلیل به راحتی می تواند به آنها ایده پوزیشن های مختلف را ارائه داد تا آنها عمل کنند.

عکاسی که در آتلیه عکاسی کودک عکس های کودکان را ثبت می کند باید پوزیشن های مختلفی را شناسایی کند و بر اساس آن پوزیشن ها عکس های بی نظیری را از کودکان به یادگار ثبت نماید. یکی از نکاتی که بسیار مهم است و عکاس باید به آن دقت داشته باشد این است که به هیچ عنوان به کودک فشار نیاورد، چرا که او اگر خسته شود دیگر میلی برای عکس انداختن ندارد و این موضوع از چهره کودک کاملا مشخص می شود.

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

  1. هم سطح شدن با کودک :

قد کودک با فرد عکاس بدون شک در یک سطح نیست، به همین دلیل عکاس باید برای عکس گرفتن از نوزاد در آتلیه عکاسی کودک با او هم سطح شود تا عکس ها حالت زیباتر و جذاب تری را بگیرند. بدون شک اگر عکس های را از بالا بگیرید جذابیتی نخواهند داشت و زیبایی آنها بسیار کمتر می شود. فردی که در آتلیه عکاسی عکاسی می کند باید به خوبی با این تکنیک های عکس گرفتن آشنایی داشته باشد تا بهترین و زیباترین عکس ها را به یادگار بگیرد و در آلبوم کودک ثبت کند.

  1. عکاسی از چهره کودک :

از آنجایی که چهره کودک بسیار معصوم می باشد و آنها زیبا هستند، باید فرد عکاس در آتلیه عکاسی کودک از چهره کودکان عکس بگیرد، در واقع باید بدانید مانند عکس های دیگر که از نیمرخ و یا … می باشد، عکس های کودک باید چهره مشخص گردد، چرا که در این صورت عکس های کودک بسیار زیباتر می شود. دقت داشته باشید که اگر می خواهید تمامی توجه و تمرکز عکس را بر روی چهره کودک بگذارید باید در آتلیه عکاسی خود نورپردازی قابل توجه ای داشته باشید تا چهره زیباتر شود.

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

۵ پس زمینه عکاسی :

اگر می خواهید عکس کودک زیاتر و جذاب تر شود باید زمینه عکاسی آن را ساده تر در نظر بگیرید. بدون شک زمینه هایی که خیلی شلوغ هستند و یا خیلی روشن هستند، زیبایی کودک را به خوبی نشان نمی دهند و به همین دلیل بهتر است در آتلیه عکاسی کودک خود اتاقی را برای عکس های کودک در نظر بگیرید که چندان شلوغ نمی باشد. دقت داشته باشید که بهترین و زیباترین رنگ زمینه در آتلیه عکاسی برای کودکان رنگ های آسمانی، کرم، خاکستری و بژ می باشد.

افرادی که می خواهند از نوزاد خود عکس بگیرند باید به آتلیه عکاسی بروند ولی زمانی که کودک آنها سن بیشتری داشته باشد می توانند در محیط های بیرون و فضای سبز هم از کودک خود عکس هایی به یادگار ثبت کنند، البته باید بدانید فرد عکاس در این زمینه حرفه ای تر می باشد و بهترین عکس ها را از کودک شما می گیرد.

  1. لبخند کودک :

فردی که عکاس است و می خواهد در آتلیه عکاسی کودک از کودکان عکس هایی را به یادگار ثبت کنید باید چگونگی لبخند زدن کودکان آشنایی داشته باشد. برخی از عکاسان بر این باور می باشند که باید با شکلک های عجیب و غریب کودکان را بخندانند، در صورتی که این کار بسیار اشتباه می باشد و تنها کافی است که لبخند زدن کودک را به پدر و مادر او واگذار کنند. والدین از آنجایی که شناخت بیشتری نسبت به کودک خود دارند به راحتی می توانند لبخند را بر لب های نوزاد خود بیاورند، بر این اساس ایجاد یک لبخند زیبا در عکس های آتلیه عکاسی را به والدین  واگذار کنید.

آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکاسی کودک

۷ عکس در خواب :

یکی از بهترین و زیباترین عکس هایی که می توانید از کودکان ثبت کنید، زمانی است که خواب می باشند. کودکان و به ویژه نوزادان زمانی که خواب هستند بسیار شیرین تر و جذاب تر می باشند، به همین دلیل فرد عکاس در آتلیه عکاسی کودک بهتر است زمانی که نوزاد خواب است هم از او عکس هایی را به یادگار بگیرید. دقت داشته باشید که استفاده از المان های طبیعی در عکس های کودک تاثیر بسیاری دارد و به همین دلیل بهتر است در عکس ها از المان های طبیعی استفاده کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات