تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

آموزشگاه طراحی لباس و مد

آموزشگاه طراحی لباس - آموزش طراحی لباس

همانطور که شما عزیزان در جریان هستید یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی جهان طراحی مد و لباس می باشد. که در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شاخه های رشته های هنری و فنی مهندسی جهان محسوب میشود. چون بواسطه به حرکت درآمدن صحیح این رشته خاص و کاملا علمی،رشته های دیگری در زمینه هنر نیز فضایی متفاوت را تجربه خواهند کرد.  همانند ساخت زیور آلات -طراحی پارچه – کیف وکفش – آرایش مو و صورت – عکاسی و فیلمبرداری  هدف مرکز جهاد دانشگاهی استان البرز واحد هنر ، دردوره چهار ساله طراحی مد و لباس، معرفی یک طراح لباس و استایلیست به دنیای مد خواهد بود. در بدو ورود یک هنرجو به رشته طراحی مد و لباس ، ابتدا دوره یک ساله طراحی و الگوسازی باید گذرانده شود.

در این چهار ترم هنرمندان عزیز با ساخت الگوهای خطی بطور کامل آشنا خواهند شد  و در بخش هایی مختلف با روانشناسی مد آشنا خواهند شد و همینطور در مورد استایل ها و سبکها و دنیای طراحان بنام جهان آشنا خواهند شد. و کمی هم در مورد کاربرد انواع خطوط در طراحی لباس، اتد خواهند زد.  در واقع در این چهار ترم از صفر تا صد الگوهای لباسهای شب و کارهای آزاد و رسمی و اسپرت را آموزش خواهند دید.

تکنولوژی دوخت در آموزش طراحی لباس

آموزشگاه طراحی لباس و مد به عنوان بزرگترین قطب اقتصادی جهان شناخته شد : در ابتدا به معرفی دوره ی طراحی لباس و مد در بهترین آموزشگاه طراحی لباس می پردازیم

آموزشگاه طراحی لباس

در این دوره کاملا تخصصی انواع تکنیک های دوختی برای پارچه های متفاوت و انواع دوخت یقه ها  نکات کلیدی استرکاری های مختلف را در دامن ها و کت و پالتو و لباسهای شب در آموزشگاه طراحی لباس تجربه خواهند نمود. طراحی دوخت جزو رشته های خاص و شیرین در آموزش طراحی مد و لباس می باشد که الزامیست یک طراح لباس با آن آشنایی کامل، داشته باشد. یک طراح لباس شاید یک دوزنده حرفه ای نباشد ولی الزاما باید راهکارهای دوختی مناسبی برای خروجی نهایی کار، ارایه دهد.

مولاژ چیست

در این دوره، تمامی نکات کلیدی طراحی لباس روی بدن افراد ،روی مانکن آموزش داده خواهد شد. دنیای مولاژ یک پنجره متفاوتی را در اختیار طراح لباس قرار خواهد داد. طراحی های متفاوت بر اساس ایده های خاص هنرجویان که مختص ایده پردازی های خودشان خواهد بود. همانطور که شما عزیزان آگاهی دارید گران ترین لباسهای دنیای مد اغلب با مولاژ طراحی و اجرا شده اند.

طراحی- اجرا- دوخت

در این دوره هنرجویان عزیز نحوه طراحی و ساخت بخش هایی از لباس را آموزش خواهند دید حتی در برخی از طراحی ها آموزش خواهند دید که چگونه پارچه لباس را طراحی و اجرا نمایند. دید منحصر بفرد شما در این دوره ،مخاطبان را مجذوب اجرای نهایی شما عزیزان خواهد کرد.

کالکشن سازی

در این دوره طراح لباس با معقوله نحوه گرفتن الهام از موضوعات مختلف آشنا خواهد شد. همینطور با بخش روانشناسی رنگها و مارکتینگ دنیای مد و آموزش نحوه ساخت اسکچ بوک آشنا میگردد. هنرجویان در این دوره آموزش خواهند دید که به چه نحوی مجموعه لباسهای خود را برای معرفی به دنیای مد، طراحی و اجرا نمایند. چند جلسه از این دوره در کارخانه طراحی لباس حضور خواهند داشت، تا با بخش صنعت طراحی لباس و دنیای ماشین آلات پیچیده صنعتی این غول اقتصادی دنیا آشنا شوند  حتی با نمایش رزومه منحصر به فرد خودشان در طراحی لباس، بتوانند جذب این بخشهای تولیدی شوند .

آموزشگاه طراحی لباس و آموزش طراحی لباس

آموزشگاه طراحی لباس

اسکیس خطی و تصویرسازی در مد و خلاقیت در مد

در این دوره، طراح لباس با اسکیس خطی (طراحی آناتومی بدن و فیگور ) آشنا میگردد و در بخشهای دیگر جنسیت سازی پارچه ها و نحوه پوشاندن لباس روی تن مانکن را آموزش خواهد دید و در ترم آخر تصویر سازی مد را بطور کامل آموزش خواهد دید.

مبانی رنگ در مد

درآن طراح با نحوه ساخت و ترکیب بندی رنگها و همچنین چرخه رنگی و تاثیر آنها در طراحی لباس آشنا می شود. و پالت های رنگی متفاوتی را برای فصول مختلف طراحی و خلق مینماید. در کل برای ورود به این رشته بینهایت جذاب، نیاز به هیچگونه پیشنیازی نیست. فقط علاقه و تلاش و صبر و دقت مهمترین ابزارهای خاص این رشته خواهند بود . متد آموزشی ما گرلاوین و مولر و متریک و اسمود نمیباشد Pattern making for fashion design خواهد بود بهمراه دوازده منبع تخصصی دیگر در زمینه الگوسازی خطی که در صورتی که هنرجویان عزیز با دقت فراوان و تمرین های لازم این دوره ها را طی کنند  هیچ سوالی برای آنها در زمینه الگوسازی خطی، نامفهوم و بیجواب نخواهد ماند و هرچه از ذهن شما هنرمندان عزیز بگذرد، براحتی میتوانید آنرا الگوسازی نمایید.

مبانی رنگ در آموزشگاه طراحی لباس

مبانی رنگ در آموزشگاه طراحی لباس

مخاطبین ما چه کسانی هستند؟

  • معمولا مدیران آموزشگاه های کشور
  • دانشجویان دوره های طراحی لباس
  • همچنین دانشجویان رشته های معماری وگرافیک
  • و همینطور مزون داران میباشند.

و گروه زیادی از افرادی که علاقه به رشته طراحی لباس را در خود بصورت نهادینه کشف کرده و درصدد آن برآمدند که بصورت تخصصی آنرا در مرکز ما دنبال نمایند .

دوره های آموزش طراحی لباس در آموزشگاه طراحی لباس فرصت مناسبی برای اموزش شما فراهم میکند تا

۱٫    نحوه اندازه گیری دقیق و آشنایی با اندام های مختلف که یکی از ضروری ترین و تأثیرگذارترین نکات در طراحی لباس می باشد  و اولین گام در آموزش طراحی لباس به شمار می رود.

۲٫    ایده پردازی و ترسیم الگوهای ذهنی که از مهم ترین مراحل در طراحی لباس می باشد.

۳٫    در این مرحله بانحوه ترسیم انواع مدل ها و طرح های لباس آشنایی پیدا کرده  و هم چنین در صورت تمایل می توانید مدل های موجود در ژورنال های گوناگون را رسم کنید.

۴٫    آموزش نحوه ایجاد الگوها ها متناسب با طرح پارچه نیز از نکات مهم و ضرری در طراحی لباس محسوب می شود. با کسب دانش در این زمینه می توانید الگوهای بسیار زیبایی را ارائه داده  و مکان برش ها و تزیینات را متناسب با چاپ و طرح پارچه، در طرح های خود ترسیم کنید.

بازار کار آموزش طراحی لباس

آموزش طراحی مد و لباس در آموزشگاه طراحی لباس یک دوره کاربردی می باشد  و شما با کسب مهارت و دانش کافی در این دوره می توانید در بازار کار پر رونق این حرفه شروع به فعالیت کنید. کشیدن طرح و الگوهای لباس نیازمند تخصص و تجربه می باشد  که با شرکت در کلاس های آموزشگاه طراحی لباس می توانید تخصص کافی را در این شاخه هنری به دست آورده  و سپس با فعالیت در این حرفه میزان تجربه و مهارت خود را نیز افزایش دهید امروزه نیاز بازار به طراحی لباس بسیار زیاد می باشد  و در صورتی که شما بتوانید تجربه و تخصص خود را در این حرفه به نمایش درآورید،  به آسانی می توانید از بازار کار پر رونق این رشته هنری بهره مند شده و درآمد مطلوبی را به دست آورید.

مهارت طراحی لباس یکی از بهترین مهارت هایی است که با کسب تخصص در آن می توانید آینده شغلی و حرفه ای خود را تضمین کرده و طرح های بسیار جذابی را ایجاد کنید. شما به عنوان یک طراحی لباس حرفه ای می توانید در شرکت های طراحی لباس استخدام شده و یا به صورت مستقل به فعالیت در این حرفه بپردازید. اگر دوره آموزش طراحی لباس را با موفقیت سپری کنید، پس از مدت کوتاهی با کسب تجربه و مهارت لازم در این صنعت می توانید  یک شرکت تولیدی لباس با برند انتخابی خود را راه اندازی کرده و یک کسب و کار تیمی را ایجاد کنید.  تکنیک های مورد نیاز برای موفقیت در طراحی لباس و ارائه طرح های بی نظیر در کلاس های آموزشگاه طراحی لباس، تدریس می شود.

با آگاهی از این تکنیک ها می توانید خلاقیت درونی خود را برای ایجاد طرح های مبتکرانه و زیبا به کار ببرید با ثبت نام در آموزشگاه طراحی لباس و همچنین آگاهی از نیازهای بازار و همچنین تحلیل نیازهای مشتریان می توانید در بازار کار این صنعت پیشتاز باشید  و از فرصت های شغلی موجود برای موفقیت و پیشرفت بیشتر بهره ببرید. آموزشگاه فرشتگان فرصت مناسبی برای آموزش طراحی لباس را را فراهم آورده است  و شما هنرجویان گرامی با شرکت در این دوره آموزشی می توانید تخصص و مهارت لازم را برای ایجاد طرح ها و مدل های بسیار منحصر به فرد کسب کنید. در پایان دوره زمینه برای ورود به بازار کار صنعت طراحی لباس برای شما فراهم است  و به آسانی می توانید آموخته های خود را در بازار کار این حرفه مورد استفاده قرار دهید

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات