تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

تست مدلینگ در تهران و اروپا شامل چه مواردی است؟

تست مدلینگ

مدلینگ یکی از شغل های بسیار جذاب و با پرستیژی است که طرفداران زیادی دارد. و افرادی زیادی هستند به دنبال استخدام مدلینگ هستند. مدل های معروف علاوه بر این که ظاهر و استایلی زیبا دارند، از درآمد خوبی برخوردار بوده و در میان مردم نیز به شهرت و محبوبیت زیادی دست می یابند. با این حال، مدل شدن مانند هر شغل دیگری سختی ها و شرایط خود را دارد. برای موفقیت در تست مدلینگ باید شرایط خاصی داشت.

 

امروزه بسیاری از جوانان به فعالیت در عرصه مدلینگ علاقه مند شده اند. و به دنبال گذراندن دوره ای آموزش مدلینگ هستند. این شغل مزایای بسیاری به همراه خود دارد. از شهرت بسیار و درآمد بالا گرفته تا چاپ عکس مدل ها بر روی بیلبوردها و حضور آن ها در تبلیغات مختلف. اگر چه مدلینگ ظاهر بسیار جذاب و وسوسه کننده ای دارد، اما جز مشاغل سخت محسوب می شود. مدل ها باید همواره مراقب تغذیه خود باشند، ورزش و تمرینات مختلف را هرگز رها نکنند و گاهی اوقات مجبورند چندین روز مشغول سفر به مناطق مختلف برای عکس برداری باشند.

مدلینگ شغلی دشوار با پیچیدگی هایی خاص است. فعالیت در عرصه مدلینگ چیزی فراتر از رعایت رژیم غذایی مخصوص یا انجام پیوسته تمرینات ورزشی است. اولین گام برای شروع فعالیت مدلینگ، شرکت در یک تست مدلینگ و موفقیت در آن است. تست مدل ها در تهران و اروپا در برخی ویژگی های کلی با هم شباهت دارند؛ اما شرایط فعالیت در مدلینگ با توجه به زمینه مدلینگ و کشور مورد نظر فرق می کند. در ادامه به این سوال پاسخ خواهیم داد که تست مدل ها در تهران و اروپا شامل چه مواردی است؟

شرایط تست مدلینگ در تهران و اروپا

قد و وزن مدلینگ

قد و وزن را می توان جز مهم ترین شرایط برای فعالیت در عرصه مدلینگ در نظر گرفت. داشتن قد بلند (در شاخه کت واک) و برخورداری از وزنی متناسب با قد، در مدلینگ اهمیت زیادی دارد. میزان قدی که برای موفقیت در تست مدل ها لازم است، با توجه به دو عامل تعیین می گردد: نوع مدلینگ و معیارهای کشوری که در آن تست مدلینگ برگزار می گردد.

در فتومدلینگ حساسیت خیلی زیادی بر روی قد افراد وجود ندارد؛ اما برعکس، در کت واک مدلینگ قد افراد اهمیت زیادی دارد. بدیهی است که قد استاندارد برای فعالیت به عنوان یک مدل، با توجه به نوع جنسیت فرق می کند.

تست مدلینگ مرد

به عنوان مثال معمولا در تست مدل ها در تهران قد مناسب برای خانم هایی که می خواهند مدل بشوند، در شاخه کت واک بین ۱۷۰ تا ۱۸۰ سانتی متر است. هم چنین این خانم ها باید وزنی بین ۵۵ تا ۶۰ کیلوگرم داشته باشند. این یعنی سایز آن ها بین ۳۴ تا حداکثر ۳۶ خواهد بود.

برای آقایان این اعداد فرق می کنند. آقایانی که می خواهند در تست مدلینگ شرکت کرده و به عنوان مدل فعالیت خود را آغاز کنند، در شاخه کت واک باید قدی بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ سانتی متر داشته باشند. وزن استاندارد نیز برای آقایان بین ۶۵ تا ۸۰ کیلوگرم است. البته این ارقام در تست مدل ها در سایر کشورهای می تواند فرق داشته باشد.

مثلا در ایتالیا قد بلند برای آقایانی که قصد بعالیت به عنوان مدل را دارند، فاکتوری بسیار مهم و ارزنده است. در این کشور معیار قد مناسب برای یک مدل آقا، بین ۱۸۵ تا ۱۹۰ سانتی متر است.

نکته مهم:

یک عامل مهم دیگر که مخصوصا در مدلینگ آقایان اهمیت بیشتری پیدا می کند، ورزیده بودن و عضلانی بودن اندام های آنان است (عضلانی بودن به معنی حجیم بودن نیست بلکه به معنی متناسب بودن است). این مورد تاثیری غیرقابل انکار در استایل خوب و جلوه بهتر لباس ها بر تن آقایان دارد. از همین رو مردانی که می خواهند کار خود را در مدلینگ شروع کنند، لازم است حتما از رژیم غذایی مناسب استفاده کرده و برنامه های منظم ورزشی را اجرا کنند. معمولا آژانس های مدلینگ این برنامه ها و رژیم های غذایی را در اختیار علاقمندان به مدلینگ قرار می دهند.

تست مدلینگ مرد

چهره مدلینگ

عامل مهم دیگری که در مدلینگ و تست مدلینگ مورد بررسی قرار می گیرد، چهره افراد است. این تصور غلط در جامعه رایج است که برای فعالیت به عنوان مدل باید چهره ای جذاب، چشمانی رنگی یا صورتی متناسب و متقارن و خاص داشت. خوشبختانه، امروزه در عرصه مدلینگ، هر کسی می تواند با چهره خدادادی و استعدادهایی که دارد به فعالیت بپردازد.

بسیاری از مدل های موفق جهانی که شهرت و ثروت زیادی از این راه به دست آوردـه اند، چهره هایی معمولی یا کمی بهتر از معمولی دارند. البته قطعا داشتن یک چهره کاریزماتیک و فتوژنیک در موفقیت مدل تاثیرگذار است؛ اما مدلینگ تنها به داشتن چهره زیبا نیست و تنها افراد با چهره های جذاب نیستند که می توانند در این عرصه فعالیت کنند.

معیار چهره بیشتر در عرصه فتومدلینگ اهمیت دارد؛ زیرا در این نوع مدلینگ به جای آن که تمام قامت فرد در عکس ها به نمایش در بیاید، تمرکز اصلی بر روی چهره و نیم تنه بالایی فرد است. بنابراین در تست های مدلینگ که برای فتومدلینگ برگزار می شوند، به چهره افراد توجه بیشتری می شود.

لازم به ذکر است اگر خواستید در تست مدل شرکت کنید، چهره خود را آرایش نکنید. شرکت در تست مدلینگ باید در شرایط کاملا طبیعی و معمولی انجام شود. پس از آن که در تست به موفقیت رسیدید، آژانس مدلینگ به شما تمرین های لازم در رابطه با شکل دادن به صورت را ارائه خواهد داد (مخصوصا به مدل های آقا آموزش زاویه دار کردن صورت دادـه می شود). آرایش و شکل مدل موها نیز به هنگام عکس برداری متناسب با فضای آن انجام خواهد شد.

تست مدلینگ در تهران

شرایط سنی مدلینگ

از نظر سنی، هیچ محدودیتی در دنیای مدلینگ وجود ندارد. امروزه مدل های آقا و خانم بسیاری هستند که با وجود سن های بالا، هم چنان طراوت و شادابی خود را حفظ کرده اند و به فعالیت خود ادامه می دهند. به طور کلی سن فعالیت مدلینگ از ۳ سال مدلینگ کودک تا ۶۰ سال است. که شامل مدلینگ کودک و نوجوان و مدلینگ بزرگسال میباشد که هرکدام شرایط خاص خود را داشته و تست مدلینگ آن ها، با معیارهای خاصی انجام می شود.

علاوه بر تمام موارد بالا، برای آن که مدل بشوید، باید ویژگی های شخصیتی خاصی هم داشته باشید. از جمله آشنایی با علم مدلینگ، توانایی ژست گیری حرفه ای، اشتیاق برای یادگیری، پشتکار و اراده قوی و آشنایی با اصول عکاسی و زاویه و کادربندی و… یک مدل حرفه ای در کنار شرایط ظاهری مناسب ، علم مدلینگ نیز دارد ، فراموش نکنیم که مدلینگ یک علم است!

جمع بندی

تست مدلینگ، یا مدل‌سازی پیش‌بینی، به عنوان یک شاهکار در تصمیم‌گیری مبتنی بر داده‌ها ایستاده است. با توانایی پیش‌بینی نتایج و روندها، این ابزار برای صنایع مختلفی ابزاری بی‌نظیر شده است. با بهره‌گیری از داده‌های تاریخی و الگوریتم‌های پیشرفته، تست مدلینگ به کسب‌وکارها، حرفه‌ایان و پژوهشگران کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند، فرآیندها را بهینه‌سازی کنند و آینده را شکل دهند. به دنیای تست مدلینگ پیوسته و به دنیایی جدید از امکانات دست پیدا کنید.

سوالات متداول

 • چه صنایعی از تست مدلینگ بهره‌مند می‌شوند؟

تست مدلینگ از طریق ارائه پیش‌بینی‌های دقیق و تصمیم‌گیری آگاهانه، در صنایعی مانند مالی، بهداشت، بازاریابی، تولید و صنایع دیگر بهره‌وری بالا دارد.

 • چگونه استراتژی تست مدلینگ تعیین می‌شود؟

استراتژی تست مدلینگ شامل جمع‌آوری داده‌ها، انتخاب ویژگی‌ها، انتخاب مدل، آموزش، آزمون، ارزیابی و بهبود مدل است، که با توجه به صنعت و مسئله خاص سفارشی می‌شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۳ از ۵
از مجموع ۱۱ رای
نظرات
 • دنیا شعبانی فر
  پاسخ

  سلام ۲۱ ساله از شیراز قد ۱۷۰ وزن ۵۰ میتونم مدل بشم ؟

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   بله طبق ضوابط و در چهارچوب قوانین کشور میتونید کار کنید البته اول باید تست بدید و توسط کارشناسان ما تایید بشید

 • شاهین
  پاسخ

  سلام من شاهین هستم ۲۴ ساله از شیراز قد ۱۹۴ با وزن ۷۳ میشه برای مدل اقدام کنم

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام وقت بخیر میتونید عکسهاشون رو بفرستید ازشون تست میگیریم

 • مرضیه
  پاسخ

  سلام من در تهران استم ۱۶ سالمه قدم ۱۶۸ وزنم ۴۹ هستش میتونم شرکت کنم؟

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام بله لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • اشکان
  پاسخ

  سلام من ۲۳سالمه از کرمانشاه قد ۱۸۰وزنمم ۷۱هستش میتونم شرکت کنم؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • شاینا
  پاسخ

  سلام
  ق۱۶ ساله
  قد ۱۷۳
  وزن ۵۹
  احتمال اینکه بتونم شرکت کنم هست؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

   • علی جلیلوندی
    پاسخ

    سلام
    قد ۱۸۰
    وزن ۶۹
    امکان ورود به عرصه مدلینگ وجود دارد؟

    • آژانس مدلینگ آنجلز
     پاسخ

     لطفا برای اطلاعات بیشتر و استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • حنا
  پاسخ

  با درود ..

  ۳۸ سال سنمه ، ۱۸۰ قد و ۶۰ کیلو وزن

  فعال در رشته های سنگنوردی و کوهنوردی

  علاقه مند به حرفه مدلینگ ، چه جوری میتونم تست بدم !؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر و استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • علی جلیلوندی
  پاسخ

  سلام
  ۲۰ سال دارم
  قد ۱۸۰
  وزن ۶۹
  میتونم وارد این عرصه بشوم؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از روند استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • شبنم
  پاسخ

  سلام
  قد۱۷۰
  وزن۵۵

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر و آموزش مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • پارسا موسوی
  پاسخ

  سلام من ۱۶سالمه از تهران ۱۹۰قد ۷۵وزن

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از روند استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • لونااستر
  پاسخ

  سلام دخترم ۱۴ساله از گرگان قدم ۱۷۵ هست و وزنم ۶۵ اما دست و پای کشیده و چهره خیلی خوبی دارم

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از روند استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

نظرات