تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

مدلینگ | صفر تا صد مدلینگ شدن در ایران و اروپا

مدلینگ

تعریفی که از مدلینگ می توان داشت این است که فراهم کردن شرایطی که در آن شرکت های تولیدی و انواع کسب و کارها بتوانند با بهره گیری از افرادی ، نوع محصولی را که ارائه می کنند به نمایش بگذارند مدلینگ گفته می شود. و افراد نام برده شده مدل نامیده می شوند. جالب است بدانید که مدلینگ در انواع متفاوتی ارائه می شود که از جمله محبوب ترین آن ها در جهان می توان به مدلینگ ماشین و لباس اشاره کرد.

ویدیو پشت صحنه مدلینگ چرم پاندورا

صنعت مدلینگ

در صنعت مدلینگ، گروه های بسیاری مشارکت داشته اند تا صنعت مدلینگ به این شکلی که امروز مشاهده می کنید درآمده است. از جمله این گروه ها می توان به طراحان پوشاک، طراحان جواهرات و زیور آلات، طراحان کیف و کفش، تولید کنندگان و تبلیغ کنندگان و … اشاره کرد.

برای این که صنعت مدلینگ بتواند آن گونه که شایسته است به فعالیت خود بپردازد، همه این گروه ها باید به صورت منظم و پیوسته با یکدیگر همکاری کنند. یعنی اینکه طراحان، محصولی را که طراحی می کنند مطابق با نیاز افراد جامعه باشد و منحصر به فرد باشد و تولید کنندگان و تبلیغ کنندگان که نقشی اساسی تر از طراحان دارند باید تبلیغات را به شیوه ای نوین به نمایش بگذارند زیرا اگر در مورد یک محصول تبلیغ خوبی انجام نشود آن محصول هر قدر هم که با کیفیت باشد توسط دیگران دیده نمی شود و وارد فاز فروش هم نمی شود.

آژانس مدلینگ

اگر به مبحث مدلینگ علاقه مند بوده باشید حتما نام آژانس مدلینگ را شنیده اید ، و اگر خواهان این هستید که در این رابطه اطلاعات بیشتری را کسب کنید در این مقاله با ما همراه باشید. در واقع آژانس های مدلینگ، کارکردی مانند موسسات آموزشی دارند به این صورت که آن ها در زمینه گزینش استعداد ها فعالیت می کنند و وقتی که استعداد های ناب در زمینه مدلینگ را جمع آوری کردند آموزش های لازم را به آن ها ارائه می دهند تا این گونه افراد به مدل تبدیل شوند.

مدلینگ در کشورهای اروپایی و ایران

زمانی بود که فکر می کردیم صنعت مد تنها در کشورهای اروپایی وجود دارد و در ایران چنین موضوعی نیست. در صورتیکه اینگونه نیست و در ایران نیز مدلهای بسیار موفقی وجود دارند که با استفاده از اصول ایرانی اسلامی پا به عرصه گذاشته اند و روز به روز در حال پیشرفت هستند. البته باید به این نکته توجه کنید که اکثر فعالیتهای مدلینگ در ایران در پیرامون فتومدلینگ می چرخد تا کت واک مدلینگ. تفاوت فتو مدلینگ با کت واک مدلینگ این است که در نوع اول تنها از عکس مدلها استفاده میشود ولی در نوع دوم مدلها اجرای زنده خواهند داشت.

در فتو مدلینگ تمرکز اصلی بر روی چهره جذاب و تناسب اندام است و آنگونه که باید به فاکتور قد توجه نمیشود. البته در این مورد استثناهایی وجود دارد به این صورت که اگر مدل سایز بزرگ، مد نظر باشد از فاکتورهای قد و وزن مناسب چشم پوشی میشود.

ورود به صنعت مدلینگ

شاید به این فکر کنید که برای ورود به صنعت مدلینگ تنها باید از نظر ویژگی های ظاهری ( قد، وزن، زیبایی، تناسب اندام و …) در حد متناسبی باشید. در صورتی که این گونه نیست و داشتن بسیاری از فاکتورهای دیگر می تواند بر ویژگی های ظاهری تقدم پیدا کند. از جمله این فاکتورها می توان به خلاقیت و نوآوری اشاره کرد. در صورتی که در ظاهر شما ایراد هایی وجود داشته باشد ولی در هنگام عرضه کردن محصول، ارتباط برقرار کردن با مخاطب، نگاه کردن بتوانید به صورت مطلوب عمل کنید حتما  بر ایراد های خود چیره خواهید شد و در این عرصه موفق خواهید شد.

مدلینگ

مدلینگ

رعایت برخی اصول برای موفقیت در مدلینگ

مدل شدن هم مانند هر حرفه دیگری قواعد خاص خود را دارد و شما برای این که بتوانید در این حرفه به چشم انداز مورد نظرتان دست یابید، ملزم به رعایت یک سری اصول می باشید. از جمله این اصول می تواند تغییر سبک زندگی شما باشد. به عنوان اولین قدم، شما باید رژیم غذایی خود را تغییر دهید و از هر گونه غذایی استفاده ننمایید که در این میان حذف فست فود و نوشیدنی های گاز دار در جایگاه بالایی قرار دارند. شما در عین حالی که شیرینی جات و غذاهای پرکالری را حذف می کنید باید سبزیجات را جایگزین آن ها کنید.

در گام دوم شما باید به پوست خود اهمیت دهید و در این رابطه از پزشک متخصص مشاوره دریافت کنید. در صورتی که دخانیات مصرف می کنید نمی توانید به موفقیت خود امید داشته باشه باشید و در آخر وجود برنامه ورزشی را در زندگی خود فراموش نکنید.

نقش شبکه های اجتماعی در موفقیت مدل ها

امروزه با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و همگام شدن افراد با تکنولوژی فرصتی به دست آمده است تا صاحبان کسب و کار مختلف از این موقعیت برای معرفی برند و ارائه محصولات خود استفاده کنند. امروزه تلگرام و اینستاگرام حدود ۱۴ میلیون کاربر ایرانی دارند، پس چه بسا حیف که از این فرصت برای دیده شدن استفاده نکنید. فعالان در عرصه مد باید از نوین ترین شیوه ها برای عرضه محصولات استفاده کنند و با یکدیگر در تعامل باشند.

توجه به دانش و علم مدلینگ در اروپا و ایران

از آن جایی که موفقیت در هر زمینه ای نیازمند کسب علم و دانش در آن رابطه است، مدلینگ نیز از این موضوع مستثنی نیست. به همین دلیل در کشورهای اروپایی شاهد این هستیم که چقدر به این موضوع اهمیت می دهند. آن ها مدارس مخصوصی برای آموزش مدلینگ دارند که در این مدارس آموزش های لازم به طراحان، تولید کنندگان و مدل ها داده می شود. از جمله این آموزش ها می توان فراگیری آناتومی بدن، اصول راه رفتن، ژست گرفتن، طراحی با نرم افزار و … اشاره کرد.

البته در ایران نیز آژانس های مدلینگی وجود دارند که کاملا به صورت قانونی فعالیت می کنند و آموزش های لازم را به علاقه مندان ارائه می دهند. این آژانس ها در ایران فقط با آقایان و کودکان در این زمینه همکاری می کنند و از طرفی فعالیت مدل ها باید طبق ضوابط کشور و به گونه ای باشد که احساسات و افکار عمومی جریحه دار نشود.

مدل شدن با تغییر اصول رفتاری همراه است

قبلا اشاره کردیم که تبدیل به یک مدل خوب و حرفه ای شدن با تغییر سبک زندگی ممکن است. تغییر سبک زندگی شامل اصول رفتاری فرد هم می شود. به این صورت که از زمانی که فرد وارد این صنعت می شود سبک غذا خوردن و راه رفتن و لباس پوشیدن و فکر کردن او هم تغییر پیدا می کند و متناسب با این صنعت می شود. پس لازم است که قبل از ورود به این صنعت بیاندیشید که می توانید با دیگران متفاوت باشید یا خیر، سپس وارد عمل شوید. برای آقایان شرایط سنی خاصی ای وجود ندارد و از سن ۱۵ سالگی می توانند وارد صنعت مدلینگ شوند و برای ورود کودکان ۲ تا ۱۴ ساله نیز ممانعتی وجود ندارد.

مدلینگ

مدلینگ

نبوغ و خلاقیت در مدلینگ

در کشورهایی که مدل شدن بیشتر به صورت کت واک میباشد ، به فاکتور قد بیش از هر چیز دیگری اهمیت داده می شود. قد مدل باید به گونه ای باشد که از میانگین قدی مردم آن کشور بلندتر باشد. برای این که بتوانید تفاوت را به همه نشان دهید اول باید آن تفاوت را در وجود خود پرورش دهید و قبل از هر کسی خودتان آن را باور داشته باشید. درست است که در صنعت مدلینگ استانداردهای خاصی وجود دارد ولی اگر شما کمی نبوغ و خلاقیت نشان دهید می توانید در این صنعت حرفی برای گفتن داشته باشید زیرا تجربه نشان داده است که تفاوت حرف اول را در این صنعت می زند و تنها کسانی می توانند متفاوت باشند که جسور باشند.

زمینه های شغلی موجود در صنعت مدلینگ

افرادی که در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند علاوه براینکه می توانند با تولید کنندگان و صاحبان مشاغل مختلف برای تبلیغ برند و کسب و کار آن ها وارد همکاری شوند می توانند در فیلم های تلویزیونی و سینمایی ایفای نقش کنند و اثری ماندگار از خود به جای بگذارند. همچنین این افراد می توانند در زمینه تیزر تبلیغاتی با اهالی رسانه وارد همکاری شوند. در صنعت مدلینگ هم کسب درآمد وجود دارد و هم شهرت و ایرانیان برای فعالیت در این زمینه سرشار از استعداد و توانایی هستند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳.۷ از ۵
از مجموع ۳ رای

نظرات