تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

طراحی لباس مردانه روی کاغذ چگونه است ؟

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

طراحی لباس مردانه روی کاغذ از مبتدی تا پیشرفته

طراحی لباس یکی از کارهای بسیار جذاب و محبوب است. به علت محبوبیت بالا و روزافزون صنعت مد و فشن آینده بسیار روشنی پیش روی کسانی است که در زمینه طراحی لباس مهارت دارند و در این زمینه آموزش دیده اند. از جمله شاخه های مهم طراحی لباس، طراحی لباس مردانه روی کاغذ است؛ شاخه ای که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

از گذشته صنعت مد و فشن بیشتر بر روی طراحی لباس و فشن بانوان متمرکز بوده است. به تدریج فشن  و طراحی لباس در شاخه های دیگر نیز گسترش یافت. مانند طراحی لباس کودک و طراحی لباس آقایان. در سال های اخیر توجه به صنعت مد و پوشاک مردانه نیز بیشتر شده است و به همین دلیل آموزش طراحی لباس مردانه نیز بیش از پیش اهمیت یافته است.

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

ما در این مطلب قصد داریم به صورتی مختصر و مفید به پاسخ این سوال بپردازیم که طراحی لباس مردانه روی کاغذ چگونه است؟ ضمن پاسخ به این سوال، به توضیح درباره سوالات احتمالی دیگری که در این زمینه ممکن است وجود داشته باشد نیز می پردازیم. مانند این که چه مراحلی برای این کار باید طی شود؟ طراحی لباس مردانه با مداد به چه پیش نیاز هایی احتیاج دارد؟ طراحی مانکن مردانه چگونه است؟

برای طراحی لباس مردانه روی کاغذ چه پیش نیازهایی ضروری است؟

برای یادگیری و آموزش طراحی لباس مردانه داشتن مدرک یا پیش نیاز خاصی ضروری نیست. البته برخی امتیازات و شرایط به یادگیری بهتر و پیشرفت سریعتر و هم چنین موفقیت بیشتر کمک می کنند. مثلا کسانی که قصد دارند وارد این عرصه شوند باید با انواع پوشاک و لباس ها و ترندهای روز صنعت مد و فشن آشنایی داشته باشند و به این زمینه علاقمند باشند.

هم چنین آشنایی با خیاطی و انواع پارچه ها و داشتن دانش و تجربه در این زمینه می تواند بسیار راهگشا و موثر باشد. اگر چه وظیفه طراح لباس، تولید و تهیه لباس نیست؛ اما طبیعتا آن طراح لباسی که دارای دانش و مهارت عملی در زمینه دوخت و تولید لباس باشد می تواند در کارش حرفه ای تر عمل کند.

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

طراحی لباس مردانه روی کاغذ چگونه است؟

اولین نکته ای که باید در زمینه ترسیم مد بدانید این است که این کار به شیوه رایج صورت می گیرد: روش ساده و مبتدی، و روش حرفه ای.در شیوه مبتدی و ساده که با سرعت بیشتری انجام می شود، طرح آماده ای از فیگور شخص وجود دارد و تنها لازم است که طراح لباس های مورد نظر خود را بر تن آن طرح و فیگور آماده بپوشاند. شیوه حرفه ای از تخصص بیشتری برخوردار است و در آن فرد طراح باید طراحی و ترسیم فیگور به کمک خطوط و اشکال هندسی را فرا بگیرد. سپس نسبت به طراحی فیگور و طرح مورد نظر خود اقدام کرده و نهایتا لباس هایی متناسب با آن طرح خلق می کند.

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

قدم اول

اولین قدم در طراحی لباس مردانه روی کاغذ این است که ابزارهای مناسب برای این کار را آماده کنید. از مهم ترین و اصلی ترین ابزارها مدادهای با نوک سفت و پاک کن با کیفیت هستند که به کمک آن ها بتوان طرح تمیز و منظمی را رسم کرد. علاوه بر آن به ماژیک و مدادهای رنگی نیز نیاز است.

قدم دوم

سپس باید ژستی مناسب برای مدل مورد نظر خود که می خواهید لباس را برای آن طراحی کنید انتخاب کنید. مدل طراحی لباس اصطلاحا «کروکی» نامیده می شود و با توجه به لباسی که قرار است طراحی شود باید در حالتی باشد که بهترین شکل نشان دهنده لباس و ویژگی های مختلف آن باشد. ساده ترین مدلی که می توان برای طراحی لباس با کاغذ انتخاب کرد، مدل ایستاده است.

کشیدن کروکی یکی از اصلی ترین مهارت های یک طراح لباس است. زیرا اگر خود طراح بتواند کروکی را رسم کند در آن صورت می تواند دقیقا سلیقه خود را به بهترین شکل ممکن اعمال کند؛ در نتیجه خروجی کار بیشتر از هر وقت دیگری به ایده های موجود در ذهن طراح شبیه خواهد بود. برای کشیدن کروکی معمولا بهتر است ابتدا از خطوط ساده صاف افقی و عمودی استفاده شود و محل کلی اندام ها بر روی آن مشخص کردد. سپس جزییات کار به تدریج اضافه شوند.

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

طراحی لباس مردانه روی کاغذ

قدم سوم

پس از ترسیم کروکی و کامل کردن طرح فیگور، نوبت به طراحی لباس ها می رسد. این مرحله گام نهایی و بسیار حساس کار طراحی لباس مردانه روی کاغذ است و از اهمیت و طرافت ویژه ای برخوردار است. نکته مهم در این مرحله آن است که تناسب اندازه ها، رنگ بندی بخش های مختلف لباس و هماهنگی آن ها در کنار یکدیگر به شدت مورد توجه قرار گیرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات