تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

گریم و مقایسه آن با عکس و فیلم

آموزش تخصصی گریم

در این آموزش تخصصی گریم قصد داریم بگوییم گریم یعنی ما در چشم خطای دید به وجود می آوریم تا برخی ایرادهای صورت از دیدمان پنهان شود. آموزش گریم را نباید با از بین بردن همه ی ایرادهای صورت اشتباه بگیریم! گریم این است که تا آن جایی که ما می توانیم و آن زایده روی پوست اجازه می دهد آن را کم رنگ تر کنیم و با خطای دید باعث  دیده نشدن آن لکه شویم. گریمور استغفرالله خدا نیست که بتواند  همه چیز را درست کند. یا جراح پلاستیک نیست که همه عیب های صورت را رفع کند. و یا آموزش تخصصی گریم دیدن هم باعث توانایی تمام وکمال نمیشود. بلکه تا آن جایی ازدستش برمی آید با آموزش گریم درچهارچوب قانون ایرادهای جزیی و کلی را از صورت را از بین ببرد.

آموزش گریم در تهران و کرج

در ضمن ۹۰ درصد عکس هایی که در اینترنت گذاشته می شود روتوش دارند و حتی  فیلم هایی که از سینمای ایران و سینمای خارج  پخش می شوند توسط دوربین هایی که از لحاظ کمی وکیفی خیلی در سطح بالایی هستند فیلمبرداری می شوند. یعنی دوربین ها ۵۰% کار گریمور و آموزش گریم را انجام می دهند. یعنی تاحدی کیفیتشان خوب و بالا است تا یک سری ایرادهایی که روی صورت هنرپیشه است قابل مشاهده نباشد، این دوربین هاخودشان همزمان با فیلمبرداری روتوش میکنند.

آموزش گریم

آموزش گریم اینگونه نیست که کار شما  با کاری که در تلویزیون دیده میشود  قابل مقایسه است! حتی مدل های کسانی که سالن زیبایی دارند و عکس عروس هایشان را دراینترنت به اشتراک میگذارند
دارای صورت کاملا زیبا هستند یعنی اکثر عمل های زیبایی را انجام داده اند و با یک برنزه کردن ساده عروس اماده می شود. برای کانتور و هایلایت هایی که به وجود می آورند، از ترفند های سینمایی استفاده می کنند. یعنی قبل از آموزش گریم و شروع کار گریم و زیبا سازی، کار زشت سازی و یا پیر سازی روی آن صورت انجام می شود یعنی عکاس عکس گرفته و با روش زشت سازی یک سری گودی ها و لک ها و ایرادها در صورت به وجود می اورد حتی به جای اینکه دماغ را کوچک کنند درشت تر میکنند.

عکس تهیه شده و بعد از آن اگر صورت را بشویند و پاکسازی کنند زیبایی خودش را دارد سپس کار زیبا سازی را روی آن انجام می دهند و عکس خیلی زیبا دیده می شود. اینها ترفندهایی هستند که همه دوستان درجریان نیستند باید کننده کار باشید تا بتوانید این ترفند هارا تشخیص دهید.

قدرت تشخیص با آموزش گریم

تشخیص دادن این ایرادها با آموزش گریم امکان پذیر است. گریمور با دیدن حتی یک عکس می تواند تشخیص دهدکه این عکس روتوش دارد یا خیر؟! یک سری گودی و برجستگی ها را صورت طبیعی روی صورت داریم که زمانیکه روتوش روی صورت انجام می شود این گودی ها وبرجستگی های صورت از بین میروند و یک مقدار چهره کتابی به خودش میگیرد و مصنوعی به نظرمیرسد یک گریمور و شما بعد از آموزش گریم این مصنوعی بودن صورت را به راحتی تشخیص میدهید. با فراگیری آنچه در مقالات آموزش گریم در سایت موسسه فرشتگان موجود است، زیباتر شوید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات