اهمیت مراقبت از پوست

توسط
در پوست و مو, مقالات

مراقبت از پوست یکی از نکات کلیدی و مهم است به شکلی که رسیدگی دائم به پوست به عادت روزانه الگوهای انسانی تبدیل شده . یکی از امتیازاتی که برندها انتظار دارند در شخص ببینند پوست صاف و تمیز اوست تا در تبلیغ کالا باعث ایجاد جذابیت برای مخاطب شوند ، الگوی انسانی نه تنها در عکس هایش بلکه در ملاقات های حضوری هم باید جذاب و سالم به نظر برسد.

آنچه مردم عموماً نمی­ دانند، آن است که محصولات مراقبت از پوست هر یک به گونه­ ای متفاوت عمل می­ کنند. با نزدیک شدن به روزهای گرم تابستان شاهد طولانی ­تر شدن روزها و رونق تفریحات مختلف اعم از استخر، پیکنیک و … هستیم. در کنار این روزهای آفتابی دوست­ داشتنی خطرات پنهانی هم وجود دارد. اشعه‌ی UVB (سوختگی) و اشعه‌ی UVA (پیری) ، ما را در معرض خطر پیری زودرس، تغییر رنگ (لکه ­های قهوه ­ای، لکه­ های کبدی) و سرطان پوست قرار می­ دهد. از همین رو داشتن علم مراقبت از پوست امری ضروری است. در حقیقت هر سال موارد بیشتری از سرطان پوست گزارش می شود . بنابراین مراقبت از پوست در مقابل آفتاب و و یادگیری علم مراقبت از پوست بسیار حائز اهمیت است. نکات کلیدی مراقبت از پوست در دوره های تخصصی موسسه فرشتگان به طور کامل به هنرجوها آموزش داده میشوند.

پوست سالم نه تنها برای داشتن ظاهر خوب، بلکه برای عملکرد حفاظتی پوست نیز اهمیت دارد. پوست، اولین سد دفاعی بدن است که آن‌ را در مقابل باکتری‌ها، ویروس‌ها و هم‌چنین آسیب اشعه‌ فرابنفش نور خورشید محافظت می‌کند. وقتی پوست شما سالم باشد، در مقابل نور خورشید ویتامین D تولید می‌کند . این ویتامین ، به دلایل زیادی از جمله حفظ تعادل دمای بدن و عکس‌ العمل سریع‌ تر حین فشار و درد ، برای بدن اهمیت دارد.

مطالب تخصصی مراقبت از پوست به طور کامل در دوره های موسسه فرشتگان به هنرجوها آموزش داده میشوند.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
مطالب مشابه