صنعت مد در ایران

توسط
در اخبار

صنعت مد در ایران نیز مانند دیگر کشور ها طرفداران خاص خود را دارد و به شکل حرفه ای روز به روز در حال پیشرفت است اما تنها تفاوت فعالیت در عرصه مد در ایران و خارج از ایران مربوط به ضوابط و قوانین کشور عزیزمان است به گونه ای که مد را مطابق با ضوابط داخل ایران به شکلی کاملا اسلامی ارائه میدهد و در عین حال استانداردهای جهانی در آن حفظ میشوند.

به جرات میتوان گفت توانایی ، خلاقیت و جذابیت جوانان ایرانی در دنیا از بالاترین کیفیت و استانداردها برخوردار است و ظرفیت مد در ایران بسیار بالاست ، جوانان ایران میتوانند به پله های بسیار بالایی در عرصه مد بین المللی قدم بردارند.

مد در دنیای اسلام و کشور ایران جایگاه ویژه ای دارد زیرا اقوام ایرانی از قرن ۱۸ تا کنون از جنبه های مختلف به مد گرایش داشته اند و بخشی از محوریت زندگی خود را بر پایه مد قرار داده بودند ، مهمترین نکته تاثیر بسیار کلیدی مد در جامعه است، طرز پوشش جوانان در ایران به شکل عجیبی در حال حرکت به سمت مد غربی است در صورتی که ریشه ی مد در ایران است ! هدف اصلی و رسالت موسسه مد فرشتگان تشویق جوانان به مد ایرانی اسلامی و ارائه طرح های تماما” ایرانی اسلامی به جامعه متمدن ایران است.

بسیاری معتقدند مد نمایان گر مسیر فرهنگ در یک کشور است ، بهترین راه هدایت جوانان در مسیر مد ایرانی اسلامی ارائه طرح های مد به سبک ایرانی و مطابق با ذائقه جوانان و مد روز است به گونه ای که هم درخور شخصیت عموم جامعه باشد و هم در چهارچوب ضوابط کشور عزیزمان باشد.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
این پست توصیه می شود