استخدام مدلینگ برای تبلیغات | تیزرهای صدا و سیما | بیلبورد | ژورنال لباس

توسط
در مدلینگ, مقالات

امروزه اکثر افراد به خصوص جوانان به دنبال راهی برای مطرح کردن خود می باشند و راه رسیدن به شهرت را در تبلیغات می بینند. حال این تبلیغات می تواند صورت های متفاوتی داشته باشد از تیزرهای صدا و سیما گرفته تا بیلبورد و حتی ژورنال لباس. این گونه افراد به هر دری می زنند که به هدف خود برسند از دنبال کردن آگهی های استخدام مدلینگ گرفته تا مراجعه به افراد و کانال های مدلینگ ، چه بسا راهی که انتخاب کرده اند بیراهه باشد و نه تنها مسیری در برآورده کردن اهدافشان نباشد بلکه موجب سرخوردگی آن ها نیز شود.

در این مقاله قصد داریم شما را در رسیدن به اهداف تان یاری کنیم و راه درست را برای موفقیت در حرفه مدلینگ پیش روی شما قرار دهیم. در صورتی که علاقه مند هستید در رابطه با این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید و به یک مدل موفق تبدیل شوید در ادامه با ما همراه باشید.

استخدام مدلینگ

استخدام مدلینگ

استخدام مدل توسط آژانس های مدلینگ

اگر واقعا علاقه مند هستید که در زمینه تبلیغات فعالیت کنید باید به عنوان مدل با آژانس های مدلینگ همکاری نمایید. مراجعه به آژانس های مدلینگ تنها ترین و مطمئن ترین راه ممکن برای تبدیل شدن به یک مدل موفق می باشد. زیرا آژانسهای مدلینگ مانند یک پل ارتباطی عمل می کنند و افرادی را که علاقه مند هستند در زمینه مدلینگ فعالیت کنند را بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده ای که دارند انتخاب می کنند. استخدام مدلینگ در آژانس های مدلینگ در سراسر جهان متفاوت می باشد.

از آن جایی که آژانسهای مدلینگ اولین جایی هستند که مدلها و مانکن ها برای مشهور شدن به آن ها مراجعه می کنند این وظیفه را دارند که پس از استخدام مدل ها، آن ها را تحت آموزش خود قرار دهند و از آنها در زمینه تبلیغات حمایت همه جانبه نمایند و استعداد آنها را در مسیر درست به کار گیرند.

استخدام مدلینگ چه تاثیری بر موفقیت برندها دارد؟

در سراسر جهان استفاده از مدل برای معرفی کالا ، محصولات ، خدمات و حتی ارائه اطلاعات بیشتر در مورد محصول به مخاطبین یک امری شناخته شده و جا افتاده می باشد. زیرا تاثیری که یک مدل در ارائه هر چه بهتر محصولات دارد هیچ چیز دیگری ندارد و یک مدل به گونه ای میتواند یک کالا را در ذهن مخاطب ثبت کند که تا سالیان متمادی، آن محصول یادآور آن مدل باشد. امروزه در جهان شاهد این موضوع هستیم که برند ها با استفاده از مدلینگ به جایگاه ویژه ای دست یافته اند به امید آن روز که در ایران هم چنین اتفاقات زیبایی بیافتد و مدلینگ جایگاه واقعی خود را در این سرزمین پیدا کند و مدلهای ایرانی نه تنها در کشور بلکه در عرصه های بین المللی نیز بتوانند خود را نشان دهند. هر چند که در رابطه با این موضوع تحولات بسیاری رخ داده است.

استخدام مدلینگ

استخدام مدلینگ

موانع موجود بر سر راه مدلینگ

صنعت مدلینگ در ایران در سال های گذشته به این شکلی که امروزه شاهد آن هستیم نبود و محدودیت های بسیاری برای آن وجود داشت. این محدودیت ها سبب شد که افراد به صورت غیر قانونی و به شکل زیر زمینی در این حرفه فعالیت نمایند. در آن زمان افرادی وجود داشتند که خود را به عنوان گروه های مدلینگ معتبر معرفی می کردند در صورتی که در واقعیت این گونه نبود و هدف آن ها تنها سوء استفاده از افراد علاقه مند به این حرفه بود.

خوشبختانه امروزه تلاش های بسیاری برای پیشرفت صنعت مدلینگ در ایران انجام شده است و به همین منظور آژانس های مدلینگ معتبری فعالیت خود را آغاز نموده اند. این آژانسها علاوه بر این که مطابق با سبک ایرانی اسلامی به فعالیت می پردازند جلوی هر گونه سوء استفاده غیر اخلاقی ایستاده اند و با استخدام مدلینگ گامی در پیشبرد اهداف جوانان برداشته اند.

سایت هایی که به صورت غیر قانونی در زمینه استخدام مدلینگ فعالیت می کنند

البته محدودیتها و مشکلاتی که در فوق  به آن اشاره کردیم امروزه به شکل دیگری خود را نمایان می کنند و گروه های مدلینگ غیر قانونی به گونه دیگری از افراد سوء استفاده می کنند. از جمله این موارد میتوان به سایت هایی اشاره کرد که در زمینه استخدام مدلینگ فعالیت می کنند و هر روز آگهی هایی برای استخدام مدل منتشر می کنند.

از آن جایی که صنعت مدلینگ هنوز جایگاه واقعی خود را در ایران پیدا نکرده است و از سوی نهاد های دولتی حمایت شایسته ای انجام نمی شود زنگ خطری برای همه افراد علاقه مند به مدلینگ میباشد که به آژانس های مدلینگ معتبر و دارای مجوز مراجعه کنند و به این گونه سایت ها اعتماد نکنند زیرا تنها مجرایی که شما از طریق آن می توانید در زمینه مدلینگ خوش بدرخشید آژانس مدلینگ می باشد و گروه های دیگر فقط به فکر کلاهبرداری می باشند.

استخدام مدلینگ

استخدام مدلینگ

نقش آژانس های مدلینگ معتبر در پیشبرد اهداف جوانان

در ادامه توضیحات فوق باید این نکته را یادآور شویم که گروههای مدلینگ و افراد غیر قانونی پس از استخدام مدل هیچ گونه تعهدی نسبت به مدل ندارند و پس از این که ضمن دریافت شهریه ،کلاس های آموزشی فرمالیته ای را برگزار کردند و با توجه به این که علم مدلینگ را ندارند هنرجو بعد از دوره هیچ علمی کسب نخواهد کرد و در نتیجه پیشرفتی هم نخواهد داشت و مدل ها را در این گرداب رها میکنند.

این در صورتی است که کار اصلی آژانسهای مدلینگ پس از استخدام مدل ها ، کشف استعداد ها و آموزش اصولی علم مدلینگ ، هدایت آنها در مسیر درست می باشد و در پایان کار، مدل ها را به برندها معرفی می کنند. آژانس های مدلینگ همانند یک واسطه عمل می کنند و همان طور که مدل ها برای اشتغال درصنعت مدلینگ به آن ها مراجعه می کنند صاحبان کسب و کارهای مختلف و برندها نیز به آژانس مدلینگ مراجعه می کنند که در ادامه این روند را توضیح خواهیم داد.

صاحبان کسب و کار چگونه با مدل ها آشنا می شوند

در کل دنیا روند مدلینگ به این شکل است صاحبان مشاغل مختلف برای معرفی محصولات و برند خود به آژانس های مدلینگ مراجعه می کنند و از آن ها درخواست مدل می دهند. آژانس های مدلینگ نیز آرشیوی از مدل های خود را در اختیار آن ها قرار می دهند تا متناسب با کسب و کاری که دارند مدل خود را انتخاب کنند. به عنوان مثال اگر محصولات کودکانه ارائه می دهند مطمئنا یک مدل کودک بیشتر برای آن ها متناسب خواهد بود تا یک مدل بزرگسال. پس از این که مدل خود را انتخاب کردند، آن مدل توسط آژانس مدلینگ به آن ها معرفی می شود و با یکدیگر همکاری خواهند داشت.

استخدام مدلینگ

استخدام مدلینگ

انتخاب راه درست برای موفقیت در حرفه مدلینگ

ذکر این نکته حائز اهمیت است که اگر به جای مراجعه به آژانسهای مدلینگ به سایت های کاریابی یا سایتهای استخدام مدلینگ که افراد در آنها به صورت مستقیم و غیر قانونی فعالیت میکنند اعتماد کنید باید بدانید که هیچ ضمانتی برای اجرای تعهدات آنها وجود ندارد و شما باید هر لحظه در تنش و اضطراب باشید که آیا پول شما را پرداخت خواهند کرد یا نه در صورتیکه در آژانسهای مدلینگ شما با خیال راحت و بدون هیچگونه دغدغه ای میتوانید به فعالیت خود بپردازید و مطمئن باشید که راه درست را برگزیده اید.

در صورتیکه میخواهید از معتبر بودن آژانسهای مدلینگ اطمینان حاصل کنید کافی است به سایت آنها مراجعه کنید و با رزومه آن آژانس مدلینگ آشنا شوید ، آژانس های مدلینگ معتبر شماره تماس ثابت دارند و میتوانید در مورد سابقه کاری آنها تحقیق کنید اینگونه مراکز استخدام مدلینگ را به صورت قانونی انجام میدهند. از آنجایی که آژانسهای مدلینگ معرفی شده از فیلترهای وزارت ها و ارگان های مربوطه عبور کرده اند جای هیچگونه نگرانی ای باقی نمی ماند.

آژانس های مدلینگ در ایران

باید این نوید را به شما بدهیم که آژانس های مدلینگ معتبر و صاحب سبکی در ایران وجود دارند که کاملا به صورت حرفه ای و تخصصی در حال فعالیت می باشند و از ارگان های مربوطه مجوزهای لازم را اخذ کرده اند. سطح آموزش ها در این موسسات و آژانس ها به گونه ای است که نه تنها در ایران بلکه در خارج از کشور نیز شانس رقابت با بزرگ ترین مدل ها را خواهید داشت . پس فرصت را از دست ندهید و امروز را به فردا موکول نکنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
این پست توصیه می شود