شرایط عضویت کودکان در فرشتگان

یکی از بخش های بسیار مهم در صنعت مد حضور کودکان در تبلیغ محصولات ایرانی است ، زیرا در بسیاری از پروژه ها از افراد تحت عنوان خانواده استفاده میشود که شامل : پدر ، مادر و فرزندان است. حضور کودکان در بسیاری از پروژه های تبلیغاتی باعث جذابیت بیشتر تبلیغات و فروش بیشتر تولیدات داخلی شده به گونه ای که هم اکنون بسیاری از صاحبان برند پس از تماس با موسسه فرشتگان درخواست همکاری با الگوهای انسانی تحت عنوان خانواده و تاکید بر حضور کودک در پروژه دارند.

در نتیجه ورود کودکان به عرصه مد ، تبلیغات ، تیزرها ، بیلبوردها و… نیازی انکار نشدنی است.

مهمترین نکته در انتخاب کودک جهت حضور در تبلیغات علاوه بر شرایط ظاهری ، هوش و سن کودک است ، از آنجایی که کودکان در حال رشد هستند و تغییرات دائم چهره و قد دارند در نتیجه معیار انتخاب آن ها بر اساس شرایطی است که در روز عکاسی دارند ، فعالیت کودکان در عرصه مد شاخه های بسیار متنوع و گسترده ای دارد و معیارهای انتخاب آن ها بر اساس نیاز موسسه مد و برند تغییر میکند و معیار ثابتی نیست. اگر فکر میکند فرزند شما در زمینه صنعت مد استعداد دارد همین امروز او را به دنیای مد معرفی کنید.

شرایط سنی کودکان برای فعالیت در این حرفه از ۲ سال تا ۱۴ سال میباشد.

مجموعه فرشتگان مفتخر است به عنوان اولین مجموعه تخصصی در زمینه مد ، فعالیت حرفه ای کودکان در عرصه مد و تبلیغات را پوشش داده و دارای قوی ترین آرشیو کودک در کشور است.

والدین محترم میتوانند جهت عضویت کودکان در موسسه فرشتگان ، نام و نام خانوادگی کودک را به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ واتس اپ یا تلگرام  نمایند. خواهشمندیم فقط از طریق واتس اپ یا تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید.

شرایط عضویت فقط مخصوص دوره آموزشی تخصصی مد و استایل می باشد ، توجه داشته باشید که شرکت در دیگر دوره های آموزشی موسسه فرشتگان برای عموم آزاد است.