تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

فعالیت کودکان در عرصه مد

فعالیت کودکان در عرصه مد

یکی از بخش های بسیار مهم در صنعت مد حضور کودکان در تبلیغ محصولات ایرانی است ، زیرا در بسیاری از پروژه ها از افراد تحت عنوان خانواده استفاده میشود که شامل : پدر ، مادر و فرزندان است. حضور کودکان در بسیاری از پروژه های تبلیغاتی باعث جذابیت بیشتر تبلیغات و فروش بیشتر تولیدات داخلی شده به گونه ای که هم اکنون بسیاری از صاحبان برند پس از تماس با موسسه فرشتگان درخواست همکاری با الگوهای انسانی تحت عنوان خانواده و تاکید بر حضور کودک در پروژه دارند.

در نتیجه ورود کودکان به عرصه مد ، تبلیغات ، تیزرها ، بیلبوردها و… نیازی انکار نشدنی است.

مجموعه فرشتگان مفتخر است به عنوان اولین مجموعه تخصصی در زمینه مد ، فعالیت حرفه ای کودکان در عرصه مد و تبلیغات را پوشش داده و دارای قوی ترین آرشیو کودک در کشور است.

والدین محترم میتوانند جهت عضویت کودکان در موسسه فرشتگان ، نام و نام خانوادگی کودک را به شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ واتس اپ یا تلگرام  نمایند. خواهشمندیم فقط از طریق واتس اپ یا تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید.

 

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات