درباره آژانس مدلینگ آنجلز

آژانس مدلینگ آنجلز (موسسه فرشتگان)، برترین  مرکز تخصصی مد در ایران است که در آن تمام آموزش ها ، همکاری با برندها ، عکاسی ها ، ژورنال ها و دیگر فعالیت ها طبق  استانداردهای جهانی پیش میروند.  جهت آشنایی بیشتر با مجموعه میتوانید به منو تماس با ما مراجعه و صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.
موسسه فرشتگان  و کمک شایان این مجموعه به فروش تولیدات داخلی در سال های اخیر به شدت به چشم میخورد . پروژه های بزرگی که یکی پس از  دیگری به نمایش در می آمدند ، از بیلبورد های سطح شهر ها گرفته تا تیزرهای صدا و سیما ، مجلات مطرح ایران ، ژورنال های لباس ، فروشگاه ها و…   . این مجموعه بزرگترین و تخصصی ترین مرکز مد در ایران است.

آژانس مدلینگ آنجلز

خدمات ما

درباره آژانس مدلینگ آنجلز

خدمات ما

مد یک علم است و صنعت مد بزرگترین صنعت در جهان است

خدمات موسسه فرشتگان به شرح زیر می باشد.
 تهیه ژورنال لباس
مشاوره در زمینه صنعت مد
برندینگ
آموزش طراحی لباس
آموزش مد و استایل
آموزش مدلینگ
عکاسی مدرن ، معرفی الگوی انسانی بزرگسال آقا و کودک به برندهای ایرانی ، مارکتینگ سینمایی ، بیلبورد ، ایده پردازی جهت تبلیغات ، آموزش عکاسی ، آموزش گریم تخصصی و…

نظرات همراهان آژانس مدلینگ

چرا موسسه فرشتگان( آنجلز)

زیرا هدف اصلی ما فراهم آوردن بستری امن و حرفه ای برای ورود راحت تر جوانان به عرصه مدلینگ می باشد. همه ساله افراد زیادی توانستند با آموزش های ما در این زمینه فعالیت کنند و این باعث افتخار ماست که توانسته ایم سهمی در عرصه مدلینگ ایران  داشته باشیم.

موسسه فرشتگان (آنجلز) با داشتن کادری مجرب و متخصص در این زمینه توانسته تا بهترین آموزش ها را تهیه کند و در اختیار هنرجو قرار دهد. برای همین ما ضمانت می کنیم که می توانیم شما را برای رسیدن به اهدافتان در زمینه مدلینگ یاری دهیم و در تا آخر مسیر همراهتان باشیم.

چرا آژانس مدلینگ آنجلز

درباره آژانس مدلینگ آنجلز

مقالات