آموزش مدلینگ

آموزش مدلینگ

آموزش مدلینگ

کسب و کار و آموزش مدلینگ بسیاری از پسران و دختران جوان را جذب می کند. بیشتر افراد حتی حین تحصیل در موسسه نیز رویای دنیای مد، زیبایی و تجمل را در سر می پرورانند؛ اما آیا این کار ساده است؟ برای به دست آوردن مهارت های حرفه ای اولیه در صنعت مدلینگ، می توانید یکی از موسسات مدلینگ در ایران را در نظر بگیرید.

موسسه نمونه فرشتگان از کودکان، دختران و پسران ۳ ساله تا بزرگسال با هر قد و پارامتری به عنوان مدلینگ کودک دعوت می کند. دروس توسط معلمان با تجربه تدریس می شود که به شما نحوه ژست گرفتن، راه رفتن در کت واک و آرایش را آموزش می دهند. آنها همچنین به شما رازهایی را می گویند که چگونه اعتماد به نفس داشته و امتحانات را با موفقیت پشت سر بگذارید. در ادامه با ما همراه باشید تا به آموزش مدلینگ بپردازیم.

آموزش مدلینگ

ورود به حرفه مدلینگ

کامل ترین بسته آموزش تخصصی جهت ورود به حرفه مدلینگ شامل :
پوزینگ
کت واک
کتاب
برنامه اختصاصی غذایی و تمرینی
روش های ورود به بازار کار
مدرک پایان دوره
و…

ورود به حرفه مدلینگ​

اهمیت آموزش مدلینگ در اروپا

در اروپا فردی که به عنوان یک مدل شناخته میشود میتواند در زمینه های متفاوتی فعالیت نماید. او می تواند علاوه بر این که در تبلیغ انواع محصولات نقش داشته باشد به افرادی که می خواهند عکاسی حرفه ای را انجام دهند یا آثار هنری ای را تولید نمایند کمک کند. از آن جا که صنعت مدلینگ یک صنعت سودآور و بسیار رقابتی است، فعالان این عرصه به بحث

 بسیار اهمیت داده اند تا بتوانند مدل هایی را تربیت نمایند که با رعایت تمام استانداردها در این میدان خوش بدرخشند و امکان فروش بیشتر محصولات و بهتر شناخته شدن برندها را فراهم نمایند. در کشورهای غربی و اروپایی دانشگاهها و مدارسی تاسیس شده اند که آموزش مدلینگ را بر پایه آموزش آناتومی بدن، آموزش تغییر حالت فیزیکی بدن به گونه ای ایده آل، طراحی با نرم افزار، چگونگی فعالیت در حیطه هنر و تجارت، ارائه برنامه بدنسازی  و … ارائه میشود.

آموزش مدل و استایل

کشورهای پیشرو در صنعت مدلینگ و آموزش مدلینگ

از جمله کشورهای اروپایی مطرح و پیشرو در صنعت مدلینگ و آموزش مدلینگ، کشورهای فرانسه، آلمان، اتریش، لهستان، هلند، سوئد، بلژیک، دانمارک، نروژ، روسیه، ایتالیا، لیتوانی، بلاروس، سوئیس، مجارستان، پرتغال، فنلاند، انگلیس، اسپانیا میباشند. از میان این کشورها دو شهر پاریس و میلان به عنوان قطب فشن و پایتختهای مهم فشن اروپا شناخته شده اند . میلان توانسته است با استفاده از مدلینگ به یکی از بزرگترین برندهای پوشاک تبدیل شود و در این زمینه به جایگاهی دست یابد که سایر کشورها از آن تقلید نمایند و پاریس هم توانسته است با استفاده از این صنعت در استایل خیابانی مورد توجه سایر کشورها قرار گیرد.

دلیل موفقیت این کشورها را میتوان توجه به آموزش مدلینگ بیان نمود مدلهایی که میخواهند در این گونه کشورها فعالیت نمایند باید از سطح بالایی از آموزش مدلینگ برخوردار باشند زیرا دراین میادین برای افراد کم تجربه و بدون علم جایگاهی وجود ندارد.

تاریخچه مدلینگ در ایران

وقتی از تاریخ مد و لباس صحبت می شود، ناخودآگاه به اروپا فکر می کنیم. در حالی که تاریخچه مد و آموزش مدلینگ ایران از اروپا، بدون توجه به سبک و پوشش جهانی، گسترده تر است.

قاجار

لباس های ایرانی قبل از دوره قاجار از الگوی مشابهی از سادگی پیروی می کردند و برش های بدیع نداشتند. از این رو می توان فهمید که دوران قاجار، آغاز تاریخ مد ایران بود. پوشش قاجار با ورود دانشجویان و درباریان به اروپا و آشنا شدن با مد، دستخوش تغییر شد.

دانشجویان قاجار ادعا می کنند که همسر اول فتحعلی شاه در یک مهمانی دربار با الیزابت مک نیل آشنا شده است. جواهرات گران قیمت، لباس ساتن سفید با چین های باریک و عبای قرمز او از دیگران متمایز بود. او توجه همسر فتحعلی شاه را به خود جلب کرد. در نتیجه شروع دیگری برای پوشش نامتعارف زنان دربار قاجار ایجاد شد.

آموزش مدلینگ مرد

پهلوی

رضاشاه پس از سفر به ترکیه و سایر کشورهایی که حجاب برای زنان اهمیتی نداشت، تصمیم به رفع حجاب گرفت. در نتیجه تغییر دیگری در مد ایرانی در آغاز دوران پهلوی رخ داد. او به این نتیجه رسید که مردان به جای لباس سنتی آن زمان، باید کت و شلوار بپوشند. همچنین زنان باید کت و کلاه به تن کنند.

از حدود سال ۱۳۲۰، پوشاک ایران در نتیجه افزایش ارتباط با کشورهای غربی توسعه یافته، دچار تحول بسیاری شد. زنان ایرانی در دهه ۱۳۲۰ پیراهن های جلو باز یا بسته با شانه های پهن، کمر باریک و یقه های بزرگ انگلیسی می پوشیدند. در دهه ۱۳۳۰، افراد بیشتری از دامن های چین دار، پیله های دوتایی و کت و شلوارهای گشاد استفاده می کردند.

در دهه ۱۳۵۰، ایران از سبک طرح آموزش مدلینگ فرانسوی پیروی کرد که شامل دامن های کوتاه، ماکسی و انواع کت، دامن و جلیقه بود. فرهنگ غربی که در جامعه پوشاک ایران وجود داشت، در اثر آغاز دفاع مقدس دستخوش دگرگونی دیگری شد و آن را تضعیف کرد.

 

مد ایران در اواخر جنگ تحمیلی و اوایل دهه ۷۰

در این زمان شلوارهای گشاد با شلوار جین تعویض شده و تی شرت به جای پیراهن های سنتی مردانه پوشیده می شد. با توجه به گسترش روسری ها، مانتوها و سایر اکسسوری های این دسته، پوشش زنان ایرانی در دهه ۱۳۷۰ دستخوش تغییرات قابل توجهی گشت. با رواج این مد، لباس های محلی ایرانی نیز در شهرها و روستاها جای خود را به این نوع لباس ها دادند.

تیپ دهه ۱۳۸۰

با ظهور اینترنت در دهه ۱۳۸۰، مد و آموزش مدلینگ در ایران محبوبیت پیدا کرد و دستخوش تغییرات بیشتری شد. این میزان با تقلید بیشتر ایرانیان از مدل های خارجی و افزایش تعداد بوتیک ها و فروشگاه های لباس دو برابر گشت. طراحان ایرانی هم اکنون با ایجاد فضایی عالی و طراحی های شیک راه را برای آینده ی بهتر این صنعت هموار می کنند.

آیا مدلینگ یک شغل محسوب می شود؟

مدل، شخصی است که محصولاتی را به نمایش می گذارد یا برای عکاس ژست می گیرد. چندین نوع مدلینگ وجود دارند که عبارتند از:

مدل Runway

این مدلینگ ها در نمایش های زنده مجموعه های لباس کار می کنند. مدل ها در چند دقیقه لباس های طراح را نشان می دهند و تاثیری مجلل ایجاد می کنند. همچنین مدل ها بیننده را متقاعد کرده که لباس های نمایش داده شده، مخصوصا برای آنها ساخته شده اند.

آموزش مدلینگ مردی که کلاه کرم و کت مشکی به تن دارد

مدل های تبلیغات

مدل های تبلیغاتی به نمایشگاه ها و کنفرانس ها دعوت می شوند. آنها باید ظاهری دلپذیر و مناسب برای ارتباط داشته باشند. مهارت های آن ها شامل توانایی متقاعد کردن، انتقال صحیح اطلاعات و علاقه مند کردن یک فرد برای خرید است.

مدل های تناسب اندام

در آموزش مدلینگ مدل های تناسب اندام در تبلیغات سالن های ورزشی، محصولات غذایی سالم، لباس ورزشی شرکت می کنند. نیاز اصلی نمایندگان مدلینگ مرد داشتن اندام متناسب و ورزشی است.

مدل های سایز بزرگ

مدل های سایز بزرگ، جلوه ای از افراد دارای اضافه وزن را به نمایش می گذارند. آنها اعتماد به نفس و هماهنگی روح و بدن را نشان می دهند. این کار به زنان با اندام غیر استاندارد کمک می کند تا از افکار منفی خلاص شوند و احساس زیبایی کنند.

مدلینگ کودک دختر بجه
آموزش مدلینگ

مدل های عکس

مدل های عکس، پرشمارترین دسته مدل ها هستند، زیرا پارامترهای شکل و ظاهر در اینجا حذف می شوند. کاتالوگ ها و بیلبوردها به عکس هایی از کودکان خندان یا افراد مسن رنگارنگ، زنان بالغ یا نوجوانانی با موهای روشن نیاز دارند، که از این افراد برای مدلینگ در ترکیه ترکیه بیشتر استفاده می شود.

مدل های پارت

دختران و پسران در این دسته از مشاغل مدلینگ تنها یکی از اعضای بدن خود را نشان می دهند. آنها به تبلیغ لوازم آرایشی، جانبی، جواهرات و کفش می پردازند.

مدلینگ بودن یک شغل بسیار پرطرفدار و درآمد زا است که در ادامه موارد شغلی  بعد از گذراندن آموزش مدلینگ آن را ذکر کرده ایم:

تقاضا کنندگان مدلینگ

اکنون مدل ها تقاضای زیادی دارند، زیرا هر شرکتی به تبلیغات نیاز دارد. برای تبلیغ کالاها و خدمات خود، صاحبان مشاغل به نمایندگان کسب و کار مدلینگ مراجعه می کنند. مدلینگ ها نه تنها محصول را نشان می دهند، بلکه بر مزایای آن تاکید می نمایند. در نتیجه تصویری مناسب برای افزایش فروش ایجاد می کنند.

آموزش مدلینگ

اشتغال و شغل

مدل های دوره آموزش مدلینگ  قبل از مشهور شدن باید مسیر دشواری را طی کنند. آنها باید با ایجاد یک نمونه کار شروع به فعالیت نمایند. نمونه کار باید شامل عکس هایی از شخص مدل به شکل طبیعی آن و همچنین عکس های هنری باشد. در ابتدای کار، مدلینگ باید در پروژه های کوچک شرکت کند تا استعداد و پتانسیل خود را نشان دهد. هر چه بیشتر تصاویر مدل در صنعت مد دیده شود، شانس بیشتری برای کار دارد.

با پشتکار و میل بسیار، در ۵ سال این مدل می تواند کت واک های اروپایی را فتح کند. او حتی می تواند برای کاتالوگ های لباس های مارک دار، مجلات براق و ارائه محصولات جدید شرکت نماید.

سطح حقوق

یک مدل در ایران از روزی ۵ میلیون تومان تا روزی ۲۰ میلیون تومان می باشد میزان پرداخت بستگی به مقیاس پروژه، درخواست های مشتری، تجربه مدل و نمونه کارها دارد.

چشم انداز آینده مدلینگ

یک حرفه محبوب امروزی قرار نیست محبوبیت خود را از دست بدهد. هر ساله آژانس های مدلینگ جدیدی در کشور ما ظاهر می شوند. برندها به دنبال چهره ها یا مدلینگ صورت  و تصاویر تازه و بدیع هستند. صدها خط تولید کالا و خدمات در حال راه اندازی بوده که نیازمند تبلیغات در رسانه های مکتوب و شبکه های اجتماعی می باشند. بر این اساس، چشم انداز این حرفه هر سال در حال افزایش است.

به طور کلی مدلینگ قطعا یک حرفه به شمار می آید. مدل ها  بعد از گذراندن آموزش مدلینگ به کشورهای مختلف پرواز کرده و در نمایشگاه های بزرگ شرکت می کنند. همچنین از آن درآمد زیادی کسب می نمایند. البته زمانی که افراد در کنار کار اصلی خود به طور دوره ای در عکاسی ها شرکت کنند، مدلینگ می تواند یک سرگرمی نیز باشد.


نمونه کارهای آژانس مدلینگ آنجلزاصطلاحات تخصصی مدلینگ

رایج ترین اصطلاحات مد و فشن عبارتند از:

اصطلاحات مدلینگ

  • کت واک/Cat Walk: مدل راه رفتن بر روی استیج نمایش شبیه گربه
  • کانسپت/Concept: ایده پشت یک طرح
  • ترند/Trend: فراگیر شدن در یک بازه ی زمانی خاص
  • کریز/Craze: ترند کوتاه و بسیار محبوب
  • دراپینگ/Draping: نوع نشستن پارچه و لباس روی بدن
  • فشن هاوس/Fashion House: شرکت های فعال در زمینه طراحی
  • اسکچ/Sketch: طراحی کردن ایده ابتدایی لباس
  • ناک آف/Knock Off: طراحی کپی یک لباس با ارزش
  • های فشن/High Fashion: طراحی کردن و ساختن لباس های سفارشی
  • برند/Brand: علامت تجاری
  • اکسنت /Accent: تاکید بر یک ویژگی مشخص از لباس
  • رنگ های آکروماتیک /Achromatic Colours: استفاده از رنگ سیاه یا سفید به تنهایی
  • انیمه/Anime: استایل الهام گرفته شده از انیمه های ژاپنی شامل استایل پانک
  • آنتی فشن /Anti Fashion: مخالف با ترند روز
  • آرت دکو /Art Deco: ادغام الگوهای هندسی با رنگ های روشن
  • بوتیک /Boutique: مغازه ارائه دهنده محصولات گران قیمت و منحصر به فرد به بخش خاصی از مردم
  • کالکشن /Collection: مجموعه ای از لباس های خلاقانه طراحی شده
  • مد پیشرو /Fashion Forward: افراد آگاه به ترندها و پیشرو
  • نماد مد /Fashion Icon: افراد محبوب و تاثیرگذار به دلیل استایل های خود
  • اوت کوتور /Haute Couture: لباس های گران قیمت با پارچه های کاملا دست ساز برای مشتریان خاص
  • آوانگارد/Avant Grade: شکستن کلیشه ها و نماد دنیایی خلاقانه و یک قرن بعد
آموزش مدلینگ مرد
 • باندانا/Bandana: پارچه دور گردن
 • شلوا برمودا/Bermoda: شلوار کوتاه تا زانو
 • بلیزر/Blazer: ژاکت آستین بلند
 • لباس شب/Evening Wear: لباس مراسم
 • فلانل/Flannel: پارچه ای از پارچه های بسیار و کوچک
 • موهر/Mohair: الیاف ابریشمی مانند تشکیل یافته از موهای بز آنگورا
 • پانچو/Poncho: یک لباس بیرونی با ظاهر یک صفحه ای
 • لباس مجلسی یا تاکسدو/Taxedo: لباس رسمی از جنس ابریشم یا ساتن
 • کفش استیلتو/Stiletto Shoes: کفشی با پاشنه های بسیار بلند
 • اورال/Overall: لباس سرهمی زنانه تشکیل شده از تاپ و دامن
 • ترنچ کت/Trench Coat: نوعی کت به رنگ خاکی مناسب میدان جنگ در گذشته ها
 • بادی/ Boddy: تاپ و شورت سرهم

اصطلاحات لباس در دوره آموزش مدلینگ

 • وینتیج/Vintage: پوشیدن آیتم های فراموش شده مانند لباس های دهه های قبل
 • آندروژینس/Androgynous: لباس های بدون جنسیت
 • کنتراست/Contrast: رنگ های متضاد
 • کلاه لبه دار/Cap: کلاه ورزشی از پارچه، نمد یا چرم
 • مد/Fashion: پذیرش سبکی از لباس برای مدت زمان نسبتا کوتاه
 • استایل تام بوی/Tomboy: استایل های پسرانه مخصوص خانم ها
 • استایل گرانج/Grange: هرج و مرج و بی نظمی در استایل
 • استایل کژوال/Casual: سبک راحتی و روزمره
 • استایل مینیمال/Minimal: لباس های بدون طرح و ساده
 • استایل آنتیک/ Antique Style: سبکی عتیقه و قدیمی
 • استایل ارتشی/ Army Look: لباس های ارتشی و سبک نظامی
 • اورسایز/ Over Size: لباس های بزرگ تر از سایز اصلی
 • الگو /Pattern: راهنمای ساخت لباس
 • مونوکروم/Monochrome: لباس های تک رنگ
 • اکسسوری/Accessories: وسایل اضافی مانند جواهرات یا کلاه
آموزش مدلینگ کودک

مهارت های لازم برای مدلینگ

دنیای کت واک همیشه در جستجوی چهره های جدید و جالب است. برای اینکه شما بیشتر از دیگران بدرخشید و در ازدحام متقاضیان گم نشوید، فقط زیبا بودن کافی نیست. کسب و کار مدلینگ یک موسسه واقعی از زندگی است. این صنعت، علاوه بر توجه به ظاهر زیبا به بسیاری از مهارت های دیگر نیز نیاز دارد. در دروه ی آموزش مدلینگ این مهارت ها عبارتند از: دانش زبان انگلیسی، آداب معاشرت، مهارت های بازیگری، حس داشتن و موارد دیگر.

الزامات ظاهری

 پیروی از روند طبیعی بودن بدن بسیار مهم است. پارامترهای طبیعی بودن عبارتند از:

عدم وجود مژه های کشیده

 • رنگ
 • مانیکور

چهره و اندام شخص باید کاملا طبیعی بوده تا با همه فرمت های عکسبرداری مطابقت داشته باشد.

مهارت ها

 • توانایی ژست گرفتن
 • حرکت زیبا
 • مهارت های بازیگری
 • مدارک دوره های تکمیل شده از موسسات مدلینگ

آشنایی با زبان های خارجی مزیت محسوب خواهد شد. فعال بودن در شبکه های اجتماعی مهم می باشد. بهتر است همراه با گریمورها و عکاسان در عکس های خلاقانه شرکت کنید. به این ترتیب، تجربه به دست می آورید و فرصت های بیشتری برای تبدیل شدن به یک مدل حرفه ای خواهید داشت.

 

 

مزایا و معایب حرفه مدلینگ

حرفه مدلینگ تعداد زیادی از جوانان را با دوره آموزش مدلینگ به خود جذب می کند و تقریبا همه دوست دارند در این صنعت کار کنند. محبوبیت بسیار بالای این صنعت با مزایای زیر توجیه پذیر است:

 • همکاری با عکاسان برجسته
 • محبوبیت
 • فرصتی برای سفر
 • آشنایی و ارتباط با افراد مشهور
 • فرصت پوشیدن لباس طراحان بزرگ
 • درآمد بالا

با این حال، کسانی که رویای این حرفه را در سر می پرورانند، باید از قبل در مورد معایب حرفه مدلینگ بدانند. در این میان باید به موارد زیر توجه ویژه داشته باشید:

 • رقابت بزرگ
 • معیارهای سخت برای ظاهر
 • ساعات کاری نامنظم
 • استرس جسمی، روانی و عاطفی بالا
 • بازنشستگی زودهنگام
آموزش مدلینگ

چگونه یک مدل شویم، از کجا شروع کنیم؟

بیشتر دختران مدرن رویای مدل شدن و ایجاد یک شغل موفق را دارند. این کار علاوه بر اعتبار بالا و جذاب بودن، پول خوبی به همراه دارد. بسیاری از مردم فکر می کنند که حرفه مدلینگ یک لذت خالص است. باید گفت که چنین نظری درست نمی باشد. زیبایی طبیعی فقط یک سکوی پرتابی است که به شما کمک می کند تا اولین قدم را بردارید. البته اگر دختری هوش، زیبایی و پشتکار را با هم تلفیق کند، قطعا موفق خواهد بود. برای دریافت اطاعاتی درمورد اینکه چگونه جذاب باشیم به صفحه مروبطه مراجعه کنید.

 

دو راه برای ورود به حرفه مدلینگ وجود دارد. بیشتر مدل ها، یافته های پیشروانی هستند که در سراسر جهان در جستجوی چهره های جدید می باشند. راه دیگر و بسیار آسان برای جوانانی که آرزوی مدل شدن را دارند، مراجعه به آژانس های معتبر مدلینگ برای شرکت در دوره آموزش مدلینگ است. در اینجا چند نکته را ذکر کردیم که می توانید برای اطمینان از موفقیت از آنها پیروی کنید. حتی  برای کودکان هم مدلینگ کودک وجود دارد، که می توانند فعالیت در این زمینه داشته باشد.

آمادگی اخلاقی

اول از همه، باید بدانید که حرفه مدلینگ یک تجارت است. برای شروع توسعه، باید به بیش از یک آژانس بازیگری و مدلینگ مراجعه کنید.

ظاهر

در موسسه نمونه، مهم ترین نیاز یک مدل برای فشن شوها، قد است. یک دختر باید قدش بیشتر از ۱۷۱ سانتی متر باشد. برای پسرها معیار قد از ۱۸۵ سانتی متر است. در مورد نسبت ها، باسن نباید بیش از ۹۰-۹۲ سانتی متر و کمر ۶۳-۶۴ سانتی متر باشد.

بدن نباید سوراخ، خالکوبی های مختلف و جای زخم داشته باشد. مطلوب است که موها بلند و مرتب باشند. این ویژگی مورد استقبال طراحان مد قرار می گیرد. رنگ موها باید طبیعی باشد. در صنعت مدلینگ، افراد با صورت روشن، به یاد ماندنی و زیبا انتخاب می شوند.

شخصیت در حرفه مدلینگ

بدون شک ظاهر، یک عامل مهم در کسب و کار مدلینگ است. با این حال، وجود کاریزما و شخصیت نیز ضروری می باشد. یک مدل توانمند باید با ویژگی های زیر مشخص شود:

 • هدفمندی
 • کاریزما
 • جامعه پذیری
 • سخت کوشی
 • فروتنی متوسط
 • تسلط به زبان انگلیسی (برای پیشبرد حرفه مدلینگ در خارج از کشور)

اهمیت عکاسی در حرفه مدلینگ

شما باید چندین عکس با کیفیت بالا بگیرید که در آن از همه طرف بدون جواهرات و آرایش، قابل مشاهده باشید. عکس نباید روتوش شود. در نور روز، چنین عکس هایی را می توانید در خانه ایجاد کنید. مطلوب است که تجهیزات با کیفیت بالا داشته باشید. هر مدل باتجربه ای می داند که نباید هیچ گونه برهنگی در نمونه کارها وجود داشته باشد، حتی اگر آژانس آن را بخواهد.

مدلینگ کودک که روی صندلی نشسته است

جمع بندی

از آنجایی که رقابت در کسب و کار مدلینگ بسیار بالا است، باید در یک موسسه مدلینگ،  دوره آموزش مدلینگ را بگذرانید.  در موسسه تجربه ارزشمندی به دست خواهید آورد که در این حرفه بسیار مفید خواهد بود. اگر این مسیر دشوار را انتخاب کرده اید، به یاد داشته باشید که وظیفه شما حرکت به سمت رویای خود است. آژانس ما همیشه در این امر به شما کمک می کند. آژانس مدلینگ آنجلز تجربه و تخصص بالایی در زمینه مد و فشن و پرورش مدلینگ های حرفه ای دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان آژانس ما تماس بگیرید.

جمع بندی

از آنجایی که رقابت در کسب و کار مدلینگ بسیار بالا است، باید در یک موسسه مدلینگ، دوره آموزش مدلینگ را بگذرانید. در موسسه تجربه ارزشمندی به دست خواهید آورد که در این حرفه بسیار مفید خواهد بود. اگر این مسیر دشوار را انتخاب کرده اید، به یاد داشته باشید که وظیفه شما حرکت به سمت رویای خود است. آژانس ما همیشه در این امر به شما کمک می کند. Vآژانس مدلینگ آنجلز تجربه و تخصص بالایی در زمینه مد و فشن و پرورش مدلینگ های حرفه ای دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با متخصصان آژانس ما تماس بگیرید.

سوالات پر تکرار

آموزش اصول ژست گیری‌ و پوزینگ مقابل دوربین
آموزش نمایش زنده لباس و‌کت واک
ارائه برنامه غذایی و تمرینی
آموزش مراقبت از پوست و مو
مبانی مد و آشنایی با برندهای برتر دنیا
آشنایی با مادل های برتر دنیا
آموزش روش های ورود به بازار کار
و…

آموزش مدلینگ آکادمی آنجلز به صورت غیرحضوری و در قالب پکیج های آموزشی ارائه میشود.

نظرات
 • محمد
  پاسخ

  می خواستم مدلینگ شم شغل اول هست درآمد ماهیانه چند

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • سمیرا
  پاسخ

  سلام شب تون بخیر یه سوال داشتم اینکه دو تا پسر دارم یکی ۱۳ سالشه کوچیکه هم نه ماه شه پسر بزرگم خیلی علاقه داره مدل شه قیافه خیلی خوبیه هم داره خوشگله و سفیده هر لباسی هم بهش میاد میپوشه اندام خیلی قشنگی هم داره کوچیکه هم خیلی دوست دارم وارد حرفه مدل شه آیا امکانش هست؟!

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر و آموزش مدلینگ کودک با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • نفیسه
  پاسخ

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم به دخترا هیچ نوع مدرکی مبنی بر گذروندن دوره مدلینگ داده نمیشه؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل نمایید تا مشاورین و مربیان ما راهنماییتون کنند.

 • Andia
  پاسخ

  سلام ببخشید هزینه کلاس آمدزشی چقدره؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از روند و هزینه آموزش مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

نظرات

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴ رای