استخدام مدلینگ

مدل سیاه پوستی با کت و شلوار سفید که استخدام مدلینگ شده است

استخدام مدلینگ

صنعت مد روز به روز پیشرفته تر شده و محبوبیت آن نزد انسان های سرتاسر جهان افزایش پیدا می کند. این صنعت یکی از پول ساز ترین و پر درآمد ترین زمینه های شغلی در کل دنیا محسوب می شود. علاوه بر درآمد خوب، فرصت های شغلی بهتر، زندگی راحت تر و مشهور شدن را برای افرادی که می خواهند استخدام مدلینگ شوند هستند به دنبال دارد.

از این رو کودکان بسیار زیادی هستند که به این کار علاقه مندند و دوست دارند در عرصه مدلینگ کودک فعالیت کنند. اما بسیاری از آن ها اطلاعاتی در مورد نحوه گزینش و استخدام مدلینگ ندارند. به همین خاطر ما تصمیم گرفته ایم به طور کامل این موضوع را بررسی کرده و هر آنچه که لازم است در مورد استخدام این افراد بدانید را برای شما شرح دهیم. و عزیزان میتوانید برای تناسب اندام تان از آژانس مدلینگ آنجلز برنامه بدنسازی و غذایی دریافت کنید.  پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مدل سیاه پوستی با کت و شلوار سفید که استخدام مدلینگ شده است

سوالات متداول درباره مدلینگ و مدل شدن

در این ویدیو آقای حسن زاده (مدیریت آکادمی آنجلز)
به تمامی سوالات شما در حوزه مدلینگ، مدل شدن و آموزش مدلینگ پاسخ می دهند.

درآمد مدلینگ چقدر است؟
برای مدلینگ شدن باید چیکار کنم؟
قد و وزن مورد نیاز برای مدلینگ چقدر است؟
آیا مدلینگ محدودیت سنی دارد؟
استخدام مدلینگ و …

سوالات متداول درباره مدلینگ و مدل شدن

توجه داشته باشید که عکس های انتخابی باید بهترین حالت شما باشند. پس در انتخاب عکس دقت کنید. از نظر تعداد عکس ها بایستی بدانید که ارسال ۳ الی ۴ قطعه عکس مختلف مناسب است.

در موقع ثبت نام علاوه بر عکس به شما فرمی نیز داده خواهد شد که در آن اطلاعات مختلفی را از شما پرسیده اند. برای مثال مهم ترین اطلاعاتی که باید در فرم ها پر کنید عبارت اند از:نام و نام خانوادگی

 • سن
 • قد
 • رنگ چشم
 • تن رنگ بدن
 • سابقه کار به عنوان مدلینگ
 • و …

هر آژانس ای بسته به شرایط و سیاست های کاری که دارد، سوالات مختلفی را از متقاضیان  استخدام مدلینگ می پرسد. استخدام مدلینگ در ترکیه و یا هر جای که به دنبال مدل هستند می باشد. پس از ارائه عکس ها و پر کردن فرم ثبت نام باید منتظر تماس آژانس باشید.

مدلینگ مرد با کت و شلوار سفید در جایگاه

مراحل استخدام مدلینگ

استخدام مدلینگ به دلیل تعداد زیاد داوطلبین، کاری دشوار و زمان بر است. آژانس های مدلینگ برای گزینش بهتر و انتخاب مدل های درست، استخدام این افراد را در چند مرحله انجام می دهند تا در انتها به افراد مد نظر خود برسند. در ادامه تمام این مراحل به طور کامل توضیح داده شده است.

ثبت نام در آژانس های مدلینگ

در مرحله اول از استخدام مدلینگ لازم است تا چند عکس با کیفیت از خود تهیه کنید. برای تهیه عکس ها بهتر است از یک عکاس حرفه ای کمک بگیرید تا کیفیت کار شما افزایش یابد. همچنین توجه داشته باشید که عکس ها باید به گونه ای تهیه شوند که تمام صورت شما و اندام هایتان مشخص باشند. در هنگام عکاسی از اکسسوری و لوازمی همچون کلاه، عینک، ماسک و … که چهره را می پوشانند، هرگز استفاده نکنید. پس از تهیه عکس ها چند عدد از آن ها را برای ارسال به آژانس انتخاب کنید.

مدلینگ مرد با کت و شلوار سفید در جایگاه

تماس آژانس مدلینگ

در مرحله بعد برای استخدام مدلینگ، آژانس پس از اتمام زمان ثبت نام مدلینگ مرد و مدلینگ کودک مشخصات و تصاویر ارسالی تمام افرادی که برای استخدام  داوطلب شده اند را بررسی خواهد کرد. این کار بسته به تعداد متقاضیان و نوع فعالیت آژانس ممکن است مدتی زمان بر باشد. پس از انجام بررسی های لازم، آژانس با شما تماس خواهد گرفت. در صورتی که شما جز پذیرفته شدگان در مرحله اول باشید، از شما تقاضا می شود که به آژانس مراجعه کنید تا ادامه راه خود برای استخدام را طی کنید.

در این مرحله تست های مختلفی از شما گرفته می شود. ژست‌های عکاسی، میمیک صورت، طرز نگاه ها به دوربین، نوع راه رفتن و ایستادن، طرز نشستن های مختلف روی صندلی و … همگی از جمله مواردی هستند که از شما و دیگر پذیرفته شدگان تقاضا می شود تا آن ها را انجام دهید.

پس از انجام تست های گفته شده مرحله دوم نیز به پایان می رسد و شما بایستی مدت زمانی را برای تماس دوباره آژانس صبر کنید.

پس از اتمام مرحله دوم، افرادی که در آژانس فعالیت دارند و مسئول استخدام هستند، تست های انجام شده توسط افراد را ارزیابی می کنند. پس از انجام بررسی های نهایی و ارزیابی کلی از شرکت کنندگان، آژانس بار آخر با شما تماس می گیرد.

تماس نهایی آژانس مدلینگ

اگر شما در مرحله دوم نیز نظر افراد را به خود جلب کرده و نمرات قابل قبولی کسب کرده باشید، آژانس طی تماسی از شما می خواهد که به دفتر کاری مراجعه کرده و قرارداد خود را ببندید. در این مرحله شما رسماً در آزمون استخدام مدلینگ موفق شده اید. پس از شروع همکاری با آژانس، میزان پیشرفت شما به اراده، تلاش و کوشش تان بستگی خواهد داشت.

استخدام مدلینگ در تهران

شهر تهران بیشترین آگهی استخدام مدلینگ در مقایسه با سایر شهرهای ایران را دارد. به طوری که بیش از ۶۰ درصد آگهی های استخدامی در زمینه مدلینگ سهم تهران است. در این شهر آژانس های مدلینگ بسیار زیادی وجود دارند که شما می توانید با مراجعه و ثبت نام، شانس مدلینگ شدن را امتحان کنید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که برای مدل شدن حتماً لازم نیست که به یک آژانس مدلینگ مراجعه کنید و آن ها واسطه بین شما و شرکت مد نظر باشند. برخی از شرکت ها آگهی هایی مبنی بر اینکه برای معرفی محصولات خود به دنبال مدل هستند انتشار می دهند و شما با مراجعه به آن شرکت می توانید به طور مستقیم مدل آن ها شوید.

البته نکته بسیار مهم اینجاست که آژانس های مدلینگ فرصت های شغلی بسیار بیش تری را برای شما فراهم خواهند کرد. از این رو بهتر است همیشه از آن ها کمک بگیرید و هیچ وقت به فکر کار مستقل نباشید.

 

استخدام مدلینگ مرد با کت و شلوار مشکی

درآمدهای یک مدل

یکی از دلایل محبوبیت شغل مدلینگ و بالا بودن درخواست های استخدام مدلینگ درآمد بالای این کار است. مدلینگ دارای شاخه های بسیار زیادی است که هر کدام از آن ها میزان درآمد مختلفی دارند. از آن گذشته عوامل بسیار زیادی هستند که بر درآمد نهایی یک مدل تأثیر می گذارند. از این رو نمی توان یک قیمت مشخص برای درآمدهای مدل تعیین کرد. به طور کلی می توان گفت امروزه درآمد یک مدلینگ در تهران برای یک روز عکاسی بین ۳ الی ۱۲ میلیون تومان است. اگر با برند های خیلی مشهوری همکاری کنید ممکن است این عدد بالاتر هم برود.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که شما با انتخاب شغل مدلینگ هر روز سرکار نمی روید. ممکن است در ماه فقط ۲ یا ۳ بار از شما درخواست کار کنند یا ممکن است در یک روز برای چند جای مختلف کار کنید. از این رو زمان کافی برای انجام یک کار مستقل دیگر را نیز خواهید داشت. هر چند درآمدی که از مدلینگ کسب می کنید برای چرخاندن زندگی بسیار مناسب است.

استخدام مدلینگ مرد با کت و شلوار مشکی

برای استخدام شدن در رشته مدلینگ به چه مهارت هایی نیاز دارم؟

با این که مدلینگ یک شغل بسیار درآمدزا با مزایای زیاد است اما سختی های بسیار زیادی دارد. به طوری که هر شخصی قصد دارد به آژانس های مختلف جهت استخدام مدلینگ سر بزند باید مهارت های لازم در این رشته را شناخته و آموزش های لازم برای یادگیری آن ها را ببیند.

بی شک در صورتی که مهارت های لازم برای رشته مدلینگ را نداشته باشید نمی توانید در این عرضه فعالیت کنید. اگر نمی دانید برای استخدام چه مهارت هایی لازم است، جای هیچ گونه نگرانی نیست. چرا که ما در زیر یک لیست کامل از مهارت هایی که برای مدل شدن نیاز دارد را برای شما جمع آوری کرده ایم و تنها کافی است تا آن را مطالعه کنید. زن

 

قابلیت ارتباط گیری با افراد مختلف

شما به عنوان یک مدل، با تعداد افشراد زیادی در ارتباط خواهید بود. برای رشد و پیشرفت و افزایش کیفیت کارتان لازم است تا با افراد مختلف ارتباط خوبی برقرار کنید. از این رو اگر فردی گوشه گیر هستید بی شک فعالیت در این زمینه برای شما سخت خواهد بود.

تحمل ساعت کاری زیاد

بسیاری از مردم فکر می کنند کسانی که استخدام مدلینگ شرکت معتبر می شوند بابت چند مدل عکاسی، مدلینگ ها پول زیادی را به جیب می زنند اما اصلاً قضیه از این قرار نیست. چرا که پروسه عکاسی برای تهیه چند عکس، ساعت ها طول می کشد. از این رو بهتر است این نکته را از ابتدا بدانید که ممکن است برای انجام یک پروژه وقت زیادی را صرف کنید.

ژست ها

مهم ترین و ضروری ترین قابلیت یک فرد در نقش مدل، توانایی ژست گرفتن او است. برای اینکه عکس های تهیه شده از شما دارای کیفیت بالا و تاثیرگذاری زیادی باشند حتماً لازم است ژست‌های خوبی را بتوانید بگیرید. با اینکه نوع ژست گرفتن توسط عکاس آژانس برای شما تعیین می شود اما لازم است از توانایی انجام آنچه که آن ها می خواهند برخوردار باشید.

اگر در ژست گرفتن مشکل دارید جای هیچ نگرانی نیست چرا که کلاس ها و دوره های آموزشی مختلفی برای این کار برقرار شده اند و کافی است در یکی از آن ها شرکت کنید تا ریز و بم کار دستتان بیاید.

چهره

حالت چهره به خصوص طرز نگاه از دیگر موارد مهارت های مهمی است که هر شخص مدلی باید داشته باشد. حالت چهره شما تأثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت. از این رو بهتر است در کنار یادگیری نوع ژست گیری، به حالت های مختلف چهره نیز بپردازید. در این بخش سعی کردیم تمام مهارت هایی را که برای استخدام مدلینگ و کار در عرصه مد لازم است داشته باشید را برای شما بازگو کنیم. اگر احساس می کنید این ویژگی ها را دارید، می توانید شانس خود را برای مدلینگ صورت شدن امتحان کنید.

مدلینگ مرد

استخدام مدلینگ روسری

روسری یکی از پوشش های سنتی ایرانی ها است و هم اکنون نیز تمام خانم ها موظف هستند هنگام تردد در اماکن عمومی از آن استفاده کنند. به دلیل تقاضای بالا برای خرید این محصول تولید کننده های بسیاری نیز وجود دارند که به طراحی و تولید انواع مختلفی از روسری ها مشغول هستند. این تولید کننده ها برای معرفی محصولات خود و افزایش فروششان از مدل های خانم استفاده می کنند. در واقع خانم های مختلف انواع روسری ها را پوشیده و عکس هایی از آن ها تهیه می شود. این کار باعث شناخته شدن محصول برای سایر خریداران می شود.

استخدام مدلینگ کودک

استفاده از مدل های کودک برای تبلیغ محصولات کودکان بسیار رایج شده است. بسیاری از والدین دوست دارند کودک خود را در این مسیر قرار دهند. توجه داشته باشید که معیار های مدلینگ برای کودکان با بزرگ سالان بسیار متفاوت است.

 انواع مدلینگ موردنیاز برای آژانس ها

همان طور که در اول مقاله هم گفتیم، صنعت مدلینگ دارای شاخه های بسیار زیادی است. برای کار در هر یک از این زمینه ها پارامترهای مختلفی مدنظر قرار می گیرد و نمی توان برای همه ی آن ها یک نسخه پیچید. از این رو ما در ادامه این بخش مهم ترین شاخه های مدلینگ و نحوه استخدام در آن ها را برای شما شرح داده ایم.

استخدام مدلینگ پسر

پسران جوان دوست دارند هر چه سریع تر به شهرت و ثروت برسند. استخدام در عرصه مدلینگ می تواند این امکان را برای آن ها فراهم کند. در چند سال گذشته استخدام مدل پسر در بین آژانس های مختلف بسیار رایج شده و پیشرفت چشم گیری نسبت خود هم بسیار حساس باشید. با در نظر گرفتن این فاکتورها شانس بالایی برای استخدام در عرصه مدلینگ خواهید داشت.

مدلینگ

استخدام مدلینگ عروس

عروسی یکی از باشکوه ترین، خاص ترین و مجلل ترین جشن هایی است که هر شخصی می تواند در زندگی خود تجربه کند. از این رو باید تمام همه چیز خاص و زیبا باشد. یکی از مهم ترین قسمت های هر عروسی، لباس عروس است. از این رو افراد دوست دارند تا از یک لباس خاص و مجلل برای مراسم عروسی خود استفاده کنند. به خاطر همین بازار تولید و فروش لباس عروس بسیار پر رونق است. 

از آنجایی که بازار شدید رقابتی برای تولید کنندگان لباس عروس حاکم است، بسیاری از آن ها دوست دارند محصولات خود را به درستی برای مردم معرفی کنند و از این طریق فروش خود را بالا ببرند. یکی از بهترین راه های شناخته شدن یک محصول استفاده از مدل برای تبلیغ آن است. به همین خاطر استخدام مدلینگ عروس در سال های گذشته بسیار رونق یافته است. مدل هایی که می خواهند در این زمینه کار کنند باید از چهره زیبا و تناسب اندام برخوردار باشند. شایان ذکر است که مدلینگ عروس یکی از پردرآمد ترین شاخه های مدلینگ در ایران است.

مدلینگ کودک

سخن پایانی

امروزه صنعت مدلینگ کودک به یکی از محبوب ترین و پردرآمد ترین صنایع حال حاضر دنیا تبدیل شده است. از این رو بسیاری از خانواده ها دوست دارند تا کودک خود را وارد این صنعت کنند. هر کودکی می تواند به کار مدلینگ ورود یابد؛ اما توجه داشته باشید که اگر کودک از ویژگی های ظاهری خوبی برخوردار باشد، شانس بیشتری برای این کار خواهد داشت.

 علاوه بر ویژگی های ظاهری و زیبایی، لازم است تا والدین یک مسیر درست و منطقی را برای کودکان خود فراهم کنند. برای این کار تنها کافی است تا با آژانس آنجلز تماس بگیرید تا صفر تا صد این کار را به شما آموزش دهند.

سخن پایانی

امروزه صنعت مدلینگ کودک به یکی از محبوب ترین و پردرآمد ترین صنایع حال حاضر دنیا تبدیل شده است. از این رو بسیاری از خانواده ها دوست دارند تا کودک خود را وارد این صنعت کنند. هر کودکی می تواند به کار مدلینگ ورود یابد؛ اما توجه داشته باشید که اگر کودک از ویژگی های ظاهری خوبی برخوردار باشد، شانس بیشتری برای این کار خواهد داشت. برای دریافت اطاعاتی درمورد اینکه چگونه جذاب باشیم به صفحه مروبطه مراجعه کنید.

 

 علاوه بر ویژگی های ظاهری و زیبایی، لازم است تا والدین یک مسیر درست و منطقی را برای کودکان خود فراهم کنند. برای این کار تنها کافی است تا با آژانس آنجلز تماس بگیرید تا صفر تا صد این کار را به شما آموزش دهند.

سوالات پر تکرار

برای استخدام مدلینگ میتوانید با آکادمی مدلینگ آنجلز تماس بگیرید ، ما با ۸ سال سابقه درخشان و همکاری با بزرگترین کمپانی ها و برندهای کشور آماده استخدام افراد با استعداد و علاقمند هستیم.

شرایط استخدام مدلینگ بسته به پروژه و نیاز برند متفاوت است؛ جهت اطلاع از شرایط استخدام مدلینگ با آکادمی آنجلز تماس بگیرید.

نظرات
 • محسن
  پاسخ

  من ۳۰ سالمه کار نکردم مدلینگ، چندبار تو خیابون بهم پیشنهاد مدل شدن دادن من قبول نکردم میخوام حرفه ای کار کنم باید چیکار کنم

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   مدلینگ سبک های مختلف و شاخه های مختلفی داره اول تست میدید مشخص میکنیم در چه شاخه ای استعداد دارید بعد عضو آکادمی میشید و همکاریمون شروع میشه

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   در مرحله اول باید عاشق مدلینگ باشید و در مرحله دوم باید علم مدلینگ رو کسب کنید، یاد بگیرید چجوری ژست بگیرید و چطور محصولات رو تبلیغ کنید

  • سحرویسی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر برای کارمدلینگ قدمن۱۶۰اماازلحاظ فیزیکی هیچ مشکلی ندارم. چهره ام خوبه. چطورمیتونم اقدام کنم برای مدل شدن خیلی هم علاقه دارم

   • shoeil beiniaz
    پاسخ

    سلام وقت بخیر میتونید عکسهاشون رو بفرستید ازشون تست میگیریم

    • Maziar
     پاسخ

     یعنی اگ کسی هیچ تجربه ای از مدلینگ نداشته باشه اما بخواد واردش بشه نمیتونه؟

     • shoeil beiniaz

      برای اطاعات بیشتر به صفحه آموزش مدلینگ مراجعه نمایید.

    • خورشید
     پاسخ

     سلام ببخشید چجوری میتونم تست بدم؟

     • shoeil beiniaz

      بله، لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

     • شعبانی فر

      سلام خسته نباشید. من دخترم ۶ سالشه. و چهره اش به لطف خدا زیباست خاستم ببینم برای عکس هم باید اموزش دید.

     • zahra farhadfar

      لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

    • مهناز
     پاسخ

     من عاشق مدلینگ استم و ۱۸سالمه میشه کمک ام کنید لطفاً

     • zahra farhadfar

      سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

  • طیبه ولی‌زاده
   پاسخ

   پسرم مرداد ماه هجده سالش میشه چهره خیلی زیبایی داره و خیلی هم جذابه مخصوصا عکساش واسه ارتباط گرفتن با شما چی کار کنیم؟

   • shoeil beiniaz
    پاسخ

    لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

  • Hadi
   پاسخ

   میخوام مدل شم

   • zahra farhadfar
    پاسخ

    لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • رضا طوسی
  پاسخ

  سلام وخسته نباشید اول یک تشکر میکنم از تیم حرفه ای آنجلز من پسر داییم عضو آکادمی شماست و خیلی راضیه ، میخواستم وارد حرفه مدلینگ بشم به نظرتون میتونم موفق بشم ؟ منتظر جواب شما هستم

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر ، خوشحالیم که رضایت شما عزیزان رو داریم ، باید علاقه داشته باشید و برای موفقیت باید تلاش کنید ما هم در تمام این مسیر کنارتون هستم ، در مرحله اول باید تست بدید با ما تماس بگیرید تا تست شما انجام بشه بعد از قبولی همکاری ما با شما شروع میشه

  • مرجان جبلی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر برای استخدام فقط با شماره ای که ذکر شده تماس بگیرم؟

   • کارشناس آکادمی
    پاسخ

    بله همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت ۱۰ تا ۱۸ پاسخگوی عزیزان هستیم

    • سپهر
     پاسخ

     سلام من پسرم اما قدم ۱۶۲ فکل کنم عاشق حرفه مدلینگ هستم ۲۱ سالمه میتونم بپرسم چه زیر شاخه ای مناسب من هستش؟

     • shoeil beiniaz

      لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

    • امیر
     پاسخ

     سلام ۱۸ سالمه قدم ۱۷۵ علاقه دارم به مدلینگ میخواستم بدونم شرایط مدل شدن چیه

     • shoeil beiniaz

      لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

   • سعید
    پاسخ

    سلام وقتتون بخیر من چهره و هیکل لازم رو برای مدلینگ دارم . چه کارهایی رو برای استخدام جاهای معتبر باید انجام بدم؟

    • shoeil beiniaz
     پاسخ

     لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر خواهش میکنم ممنون از شما قطعا با علاقه و پشت کار و دانش کافی میتونید موفق بشید

   • مهیار
    پاسخ

    با سلام و وقت بخیر من تابحال مدلینگ کار نکردم ولی بلدم ژست هاشو چون دیدم هیکلمم خوبه میخوام جایی استخدام بشم چجوریه؟؟؟

    • shoeil beiniaz
     پاسخ

     لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

  • محمدصادقی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر
   عکسهای خودما باید ب چ آدرسی ارسال کنم؟

   • shoeil beiniaz
    پاسخ

    لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • لیلا
  پاسخ

  سلام. من دوست دارم مدل بشم چه کارهایی باید بکنم ؟

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   باید در مرحله اول تست بدید اگر استعداد داشتید در خدمتتون هستیم ، شماره ما در سایت هست باما تماس بگیرید تا کارشناسان ما کامل راهنماییتون کنن

 • سیدعبدالعطا حیدری
  پاسخ

  سلام به تیم حرفه ای آنجلز من حدود ۱۰ ساله شما رو میشناسم چطور میتونم وارد حرفه مدلینگ بشم و درآمدش چقدره ؟

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر ممنون لطف دارید خوشحالیم که عزیزانی مثل شما رو کنارمون داریم، برای ورود به حرفه مدلینگ باید اول تست بدید ما کامل راهنماییتون میکنیم و نقاط قوت و نقاط ضعفتون رو بهتون میگیم اگر شرایطش رو داشته باشید میتونید عضو آکادمی بشید و با ما همکاری کنید. در آمد این حرفه بستگی به سطح توانایی شما داره مثلا یک فوتبالیست در لیگ برتر درآمد خیلی بیشتری از یک فوتبالیست در لیگ دسته ۳ داره اما به طور کلی از روزی ۵ میلیون تومان شروع میشه

  • معصومه
   پاسخ

   سلام داخل لرستان هم شعبه دارید؟

   • zahra farhadfar
    پاسخ

    سلام لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • مریم
  پاسخ

  سلام ببخشید مدت زمانی که طول میکشه تا مدل بشیم چقدره؟

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر

   دوره آموزش مدلینگ ۶ هفته است و بعد از اون عضو رسمی آکادمی آنجلز خواهید شد.

 • مهرشاد افرا
  پاسخ

  وقت بخیر . پسرم در رشته مادلینک میخواد اقدام کنه .چهره واندامش طوریست که همه بهش میگن باید مدل بشی . چطور وکجا باید مراجعه کنه ؟ باتشکر

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر ، اول باید تست بدن اگر مورد تایید کارشناسان آکادمی باشن باهاشون همکاری میکنیم ، باید در مرحله اول با ما تماس بگیرید تا مسیر رو خدمتتون توضیح بدیم، شماره همراه در بخش تماس با ما هست

  • دنیا
   پاسخ

   سلام منم خعلی دوسدارم مدل شم تو استان یزد زندگی میکنم واقعاً ب اینکار خعلی علاقه دارم🥲❤️🥺

   • shoeil beiniaz
    پاسخ

    لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • سارا
  پاسخ

  سلام وقتتون بخیر.دختری ۹ساله دارم که عاشق کارمدلینگ هست واز۷سالگی حتی مثل مانکنها راه میرود وصورتش زیباست وبینی اش هم شکل عملیهاست وزیباست ولاغراست ومی خواهد واردکارشود وشغلش اینکارشود.بایدچکارکنم به آرزویش برسد؟

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر
   اگر به این حرفه علاقه مند باشن و سر پروژه ها همکاری های لازم رو انجام بدن آینده درخشانی در انتظارشون هست، شماره همراه ما در قسمت تماس با ما وبسایت هست میتونید با ما تماس بگیرید کامل راهنماییتون میکنیم.

 • Taha
  پاسخ

  سلام عرض شد خواستم بدونم قد کوتاه در انتخاب مدل تاثیر منفی داره یا خیر؟ ، اما چهرم خوبه

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   مدلینگ دو شاخه اصلی داره شاخه فتو مدلینگ و شاخه کتواک مدلینگ در شاخه فتومدلینگ قد اهمیتی نداره و تمرکز بیشتر روی چهره و تناسب اندام هست

 • Ali
  پاسخ

  سلام خسته نباشید ایا برای مدل شدن باید همون تهران بشینیم یا برای بقیه استان هاو شهرستان ها هم امکان داره توی شهر خودشون مدل بشن

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر ما در مجموعه از کل کشور و تمام شهرستانها پذیرش داریم و نیازی به حضور شما الزاما در تهران نیست ، میتونید به کمک ما در شهر خودتون مدل بشید نگران نباشید با ما تماس بگیرید تا مشاوره لازم رو دریافت کنید

 • نازنین محمدی
  پاسخ

  سلام من خواهر زادم ۷ سالشه خیلی خوشگله میخوایم مدل بشه باید چی کار کنیم؟

  • کارشناس آکادمی
   پاسخ

   سلام وقت بخیر میتونید عکسهاشون رو بفرستید ازشون تست میگیریم

 • حمید‌صافی
  پاسخ

  سلام همسرم‌هیکلش وچهرش‌خیلی‌خوبه‌اما‌سواد‌ندار‌اتباع‌هم‌استم‌میتواند‌مدلنگ‌کار‌کند ممنون

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • Amir hossin
  پاسخ

  سلام من دوست دارم توی این حرفه فعالیت کنم و چندین بار درخواست داده شده بود بهم اما موقعیت جور نشد ایا در قزوین هم شعبه دارین و اینکه شماره دارین که راهنمایی کتید ؟

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • حبیب عباسی
  پاسخ

  سلام دخترم ۵سالش… از پدری ایرانی و مادری تاجیکستانی از نظر همه دوستان چهره‌ای کاملا متفاوت داره هر لباسی که میپوش خیلی جذاب میشه.. آگه بخواهید عکس‌هایش را براتون بفرستم..ممنون ۰۹۰۱۷۹۱۵۱۰۱

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام وقت بخیر میتونید عکسهاشون رو بفرستید ازشون تست میگیریم

 • نازیلا
  پاسخ

  سلام خسته نباشید من خیلی دوست دارم مدلینگ بشم و کنار شما کار کنم

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام وقت بخیر میتونید عکسهاتون رو بفرستید ازشما تست میگیریم

 • نازیلا
  پاسخ

  سلام خواهرم ۵سالشه و خیلی دوست داره مدل بشه و خیلی هم خوشگله باید چیکار کنم عکس هاش رو کجا بفرستم براتون

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام وقت بخیر میتونید عکسهاشون رو بفرستید ازشون تست میگیریم

   • Amir Mohammad
    پاسخ

    سلام خدا قوت من ۱۶ سالمه و چهره ام خیلی خوبه خیلی راضیم خداروشکر و بدنساز هم هستم و اندام خوش فرم و زیبایی دارم و چار شونه هستم ، چاغ نیستم و هر لباسی که می‌پوشم بهم میاد و خیلی عالی میشم حتی بدترین لباس ها 😂 خانوادم زیاد گفتن خوشگل و خوشتیپ و خوش هیکلی قدم ۱۸۰ فکر کنم بیشتر نباشه کمتر نیست و علاقه زیادی دارم ب این کار زبان انگلیسی هم بلدم تا حدودی ۵ساله دارم میخونم و کلاس دهنم ممنون

    • shoeil beiniaz
     پاسخ

     سلام بله لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • کامیلا
  پاسخ

  سلام خواهرم ۵سالشه و خیلی دوست داره مدل بشه و خیلی هم خوشگله باید چیکار کنم عکس هاش رو کجا بفرستم براتون

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام وقت بخیر میتونید عکسهاشون رو بفرستید ازشون تست میگیریم

   • یوسف سلیمان نژاد
    پاسخ

    سلام خسته نباشید ببخشید بنده ۱۹ سالمه همه‌ی رفیقام و فامیلامون میگن برای مدلینگ شدم خیلی خوبی و فلان منم خیلی دوست دارم مدلینگ شم چون همه میگن خیلی شبیه رگنار هستم همون فیلم وایکینگ
    میخوام یه تستی بدم بی زحمت یه راهنمایی میکنید خیلی ممنونم ازتون🙏

    • zahra farhadfar
     پاسخ

     لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • سینا
  پاسخ

  سلام ببخشید من چطور میتونم در این کار وارد شوم و مشخصات کار چیست و به چه صورتی هست و آیا حقوق خوبی دارد یا نه ؟

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • Seti
  پاسخ

  سلام خسته نباشید
  هزینه آموزش چطوره؟

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • محمد شعیب عظیمی
  پاسخ

  سلام ! وقت شما بخیر من هم میخواهم مدل شوم اما من در افغانستان من هم میتوانم آنلاین ثبت نام کنم لطفا من را رهنمایی کنید تشکر از شما!

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • کمیل
  پاسخ

  من میخاستم تست مدلینگ بدم ؟ ۱۸ سالمه قدم ۱۸۵ نمیدونم ولی چیکار کنم

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • Asal
  پاسخ

  سلام، من چهره ام خوبه و اندامم همینطور و اندامم جا داره بهتر بشه، اما قدم کوتاهه، قدم ۱۶۰ هستش و باید به این اشاره کنم که ۱۳ سالمه، جوری که این چند وقت تحقیق کردم قد باید از ۱۷۳ بالاتر باشه، راهی نیست براش؟

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • محمد
  پاسخ

  سلام وقت بخیر بنده علاقه خاصی به مدلینگ دارم
  ۱۸سال سن دارم قدم حدودا ۲متر هست بسکتبالیستم
  بعد هرجا که میرم خیلی ها نظر میدن راجب فیزیکی که دارم میگن برو مدلینگ اینا….علاقه بسیاری دارم ولی دقیقا نمیدونم شعبه اصلیش کجاست
  میشه راهنماییم کنید ممنون میشم

  • zahra farhadfar
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • مسعود
  پاسخ

  سلام ۲۲ سالمه قدم ۱۸۵ چهرمم خوبه میتونم مدل بشم

  • zahra farhadfar
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر و آموزش مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

نظرات

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۴ از ۵
از مجموع ۱۴ رای