تماس با مجموعه: ۰۲۶۳۴۳۳۵۶۹۶

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

درآمد مدلینگ و مدل شدن در ایران و جهان چگونه است؟

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

درآمد مدلینگ و مدل شدن از جمله مشاغلی است که طرفداران بسیار زیادی در داخل و خارج از کشور دارد شاید از جمله دلایل محبوبیت این شغل بین افراد مختلف این باشد که این شغل یکی از پردرآمد ترین و شیک ترین مشاغل در دنیا است. پول ساز بودن این صنعت و درآمد مدلینگ بالا موجب شده است که تب تندی بین جوانان ایجاد شود و هر جوانی که تا حدودی معیارهای مدلینگ و مدل شدن را دارا است به این حرفه گرایش پیدا کند همچنین فعالیت در صنعت مدلینگ علاوه بر اینکه از درآمد بسیار خوبی برخوردار است مهم ترین نیاز یک جوان را که توجه و دیده شدن میباشد به بهترین نحو برآورده میکند.

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

تصور افراد در مورد درآمد مدلینگ و مدل شدن

این تصور که مدلینگ و مدل شدن یک حرفه پول ساز است درست است ولی این تصور که این حرفه بسیار راحت و آسان است خیر. مدلها صرف داشتن چهره و اندام مناسب نمیتوانند در این حرفه به موفقیت دست پیدا کنند. مدلها برای این که بتوانند حرفه ای شوند و از یک مدل آماتور به سوپر مدل تبدیل شوند باید مسیر سختی را طی کنند و مسلما هر چه فرد حرفه ای تر شود درآمد او هم بالتبع افزایش پیدا میکند. این مسیر سختی که بیان کردیم شاید این نگرانی را در شما ایجاد کرده باشد که نمیتوانید در این صنعت فعالیت کنید ولی شما از این موضوع نگران نباشید زیرا خوشبختانه امکانی در کشور فراهم شده است که همه جوانانی که شور و اشتیاق فعالیت در صنعت مدلینگ و مدل شدن دارند به راحتی به هدف شان دست پیدا کنند و آن امکان عضویت در موسسات مدلینگ میباشد.

درآمد مدلینگ

درآمد مدلینگ

نقش آژانس های مدلینگ در موفقیت مدل ها

موسسات و آژانسهای مدلینگ مراکزی هستند که در تمام مراحل در کنار شما خواهند بود و آموزشهای لازم را به شما ارائه خواهند داد تا در این مسیر خوش بدرخشید، اینکه بیان می کنیم صنعت مدلینگ و فعالیت در آن با وجود درآمد بسیار زیادی که دارد مشکل است به دلیل رسالتی است که بر دوش ما است و میخواهیم علاقه مندان به این صنعت با چشم باز و درک واقعیتها پا به این عرصه بگذارند اما همانطور که بیان کردیم وجود آژانس های مدلینگ معتبر در کشور راه را برای شما هموار کرده است و شما با مراجعه با آنها علاوه بر اینکه میتوانید از دست سودجویان بگریزید میتوانید در عرصه بین الملل نیز فعالیت نمایید و مانند سوپر مدلهایی که در خارج از کشور فعالیت مینمایند به درآمد های بسیار کلان دست پیدا کنید. شما فقط باید تواناییهای خود را بشناسید و به خود ایمان داشته باشید.

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

سیر صعودی میزان درآمد مدل ها

همان طور که اشاره کردیم از بارزترین دلایلی که باعث می شود افراد بسیار زیادی به سمت و سوی مدلینگ و مدل شدن کشیده شوند درآمد بسیار زیاد مدلینگ می باشد اما آیا درآمد مدلینگ برای همه افرادی که در این صنعت فعالیت می نمایند یکسان است یا دارای تفاوت می باشد. مسلما مدل ها در ابتدای کار از میزان درآمد کمتری برخوردار هستند ولی با گذشت زمان و افزایش سطح توانایی ها و آموختن علم مدلینگ و حرفه ای تر شدن میزان درآمد آن ها هم افزایش پیدا خواهد کرد.

از آن جایی که کشورهای غربی از جمله کشورهای پیشرو در زمینه مدلینگ می باشند میزان درآمد مدلینگ در آن ها بسیار بیشتر می باشد ولی با وجود این که ایران برای رسیدن به استانداردهای دنیا مسیر زیادی را باید طی کند با این حال مدل ها از درآمد خوبی برخوردار هستند که در ادامه به بیان آن خواهیم پرداخت.

عوامل تاثیر گذار بر میزان درآمد مدلینگ

شرایط مدل و میزان حرفه ای بودن او و همچنین کشوری که در آن فعالیت میکند بر میزان درآمد مدلینگ تاثیر گذار میباشد. مدلها بر اساس شرایطی رتبه بندی میشوند و بر اساس این شرایط درآمد دریافت میکنند، از جمله این شرایط میتوان به ویژگیهای ظاهری و فیزیکی، ابداع سبک منحصر به فرد و خاص، سابقه مدل، علم و توانایی مدل و … اشاره کرد هر چه مدلها از نظر ویژگیهای ذکر شده برتر باشند میزان درآمد آنها نیز بیشتر خواهد شد.

در ایران میزان درآمد مدلینگ برای مدلها به صورت روزانه از مبلغ ۲۰۰ هزار تومان تا مبلغ ۳ میلیون تومان میباشد و میزان درآمد مدلینگ به صورت ماهیانه از ۲ میلیون تومان تا سقف ۴۰ میلیون تومان میباشد. لازم به ذکر است که این میزان درآمد در خارج از کشور بسیار بیشتر میباشد و طبق اطلاعات به دست آمده درآمد مدلینگ در خارج از کشور چند برابر مبالغ بیان شده است.

توجه داشته باشید هزینه گذراندن دوره های آموزشی خارج کشور بسیار سنگین است و پیشنهاد میکنیم ابتدا دوره های آموزش مدلینگ را در ایران بگذرانید و بعد در صورت تمایل میتوانید خارج از کشور به فعالیت در زمینه مدلینگ بپردازید.

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

فعالیت درصنعت مدلینگ برای چگونه افرادی مناسب است؟

فکر کنم تا اینجای این مقاله متوجه شده باشید که حرفه مدلینگ و مدل شدن چقدر می تواند جذاب و پر درآمد باشد و از همه مهم تر این که این حرفه مختص به افرادی با شرایط و ویژگی های خاص نمی باشد و هر فردی که احساس می کند حداقل امتیازات لازم برای ورود به این حرفه را دارد می تواند فارغ از هر گونه استرس و نگرانی به آژانس های مدلینگ معتبر که با مجوز رسمی فعالیت می کنند مراجعه کند و با گذراندن دوره های آموزشی مورد نیاز با برند ها و شرکت های تولیدی بزرگ به عنوان مدل همکاری نماید. اگر تصمیم گرفته اید که پا به این عرصه بگذارید نباید در رابطه با میزان درآمدتان انتظار زیادی داشته باشید زیرا همان طور که قبلا هم اشاره کردیم میزان درآمد شما در ابتدا مقدار کمی خواهد بود و در ادامه مسیر افزایش پیدا خواهد کرد.

پردرآمدترین مدل های جهان

برای این که تبدیل به یک مدل موفق شوید کافی است علم و توانایی مدل شدن را در خود پرورش دهید و اصول و قوانین مدلینگ را رعایت کنید و روش های صحیح ارتباط با برندها را فرا بگیرید و با سوپر مدل ها مراوده داشته باشید و از آن ها ایده بگیرید. از آن جایی که این مقاله حول میزان درآمد مدلینگ می چرخد تصمیم گرفتیم تعدادی از پردرآمد ترین مدل ها و سوپر مدل ها را در سراسر جهان به شما معرفی کنیم تا شما ضمن آشنایی با آن ها در مورد شان تحقیق کنید و راز موفقیت آن ها را دریابید. از جمله این مدل ها تایسن بکفورد از آمریکا، دیوید گندی از انگلیس، براد کرونیک از آمریکا، جان کورتاجارنا از اسپانیا، شان اپرای از آمریکا، مارکوس شکنبرگ از سوئد، مارک واندرلو از هلند، نوا میلز از کانادا، اواندرو سلدتی از برزیل می باشد.

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

مدلینگ | مدل شدن | درآمد مدلینگ

آژانس های مدلینگ لازمه ورود به این صنعت بزرگ

اگر واقعا علاقه مند هستید که به عنوان مدل در صنعت مدلینگ فعالیت نمایید و از مزایای بسیار زیاد این شغل بهره مند شوید فرصت را از دست ندهید و با مراجعه به آژانس های مدلینگ فعال در داخل کشور یک گام از رقیبان تان پیشی بگیرید. با این خبر خوش این مقاله را به پایان می رسانیم که خوشبختانه کشور عزیزمان ایران به تدریج جایگاه بسیار مناسبی در زمینه مدلینگ و مدل شدن پیدا کرده است و روز به روز تعداد پروژه ها در حال افزایش است و این افزایش پروژه ها، افزایش درآمد ها را نیز به دنبال خواهد داشت. کسب این جایگاه مناسب را مدیون تلاش های موسسات و آژانس های مدلینگی هستیم که با بهره گیری از دانش روز دنیا، اصول و متدهای روز مدلینگ را به هنر جویان آموزش می دهند و آن ها را برای فعالیت در عرصه بین المللی آماده می کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴ رای

نظرات