تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

عکاسی مدلینگ | انواع سبک ها و استایل های حرفه ای این شاخه

عکاسی مدلینگ

انواع سبک ها و استایل های حرفه ای عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ کلید موفقیت در نمونه کارهای بسیاری از مدل ها بوده و هست. عکاسان مد کسانی هستند که با اشتیاق در پشت لنز کار می کنند. لباس ها و لوازم جانبی مد را به گونه ای به نمایش می گذارند که حتی جذاب تر به نظر می رسند. عکاسی مدلینگ توانسته است معیارهایی را در بخش زیبایی، لباس، فشن و تبلیغات با استفاده از فن آوری ها و مهارت ها تعیین کند.

عکاسی مدلینگ سبک های مختلفی در ژانر های کاتالوگ (ژورنال لباس) ، تحریریه ، هنری و خیابانی دارد. عکاسی از مد در خیابان جدیدترین مورد در این دسته است و به دلیل سادگی و اتصال آن با افراد عادی، شهرت بیشتری پیدا می کند. عکاسی مد به سبک کاتالوگ و خیابان کاملاً از یکدیگر قابل تشخیص است. در حالی که سبک تحریریه و عکاسی تبلیغاتی کاملاً از نظر سبک مشابه هستند.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ برای کاتالوگ و ژورنال

شرکت های رسانه ای از این سبک عکاسی استفاده می کنند. تصاویر تهیه شده از محصول و مدل در این کاتالوگ ها و ژورنال ها چاپ می شود و یا در سایت های اینترنتی به اشتراک گذاشته می شود. پس زمینه این سبک از عکاسی مدلینگ معمولاً سفید یا خاکستری است. از نورپردازی فلت و یک دست استفاده می شود و رنگ ها به واقعیت نزدیک تر هستند.

بر روی عکس ها به گونه ای کار می شود که تمام جزئیات لباس یا اشیا قابل مشاهده باشد. عکاسی برای این دسته معمولاً در استودیو یا هر مکان ایده آل دیگری انجام می شود. مدل های حرفه ای و عکاسان مد مطرح، به تنهایی می توانند در مورد این نوع عکسبرداری ها حرفه ای عمل کنند. به طوری که خروجی کار جذاب و یونیک باشد.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ تبلیغاتی

اغلب مارک های بزرگ و برندها محصولات خود را با استفاده از عکاسی تبلیغاتی معرفی می کنند. مدل های مختلفی برای اینکار انتخاب می شوند تا برای یک برند تجاری تبلیغ کنند. این نوع عکاسی حول سوپرمدل ها، افراد مشهور اعم از بازیگر، خواننده یا شخصیت نمایش تلویزیونی می چرخد اما بیشتر از مدل ها جهت انواع تبلیغات استفاده میشود. مدل های تبلیغاتی که برای محصول انتخاب شده اند، پیش نیازهای خاصی برای واجد شرایط بودن دارند.

لباس ها و لوازم جانبی به نمایش درآمده در این عکس ها اغلب با واقعیت فاصله دارند. طراح از این مدل برای نمایش خلاقیت خود به مخاطبان استفاده می کند. پوشاک و لوازم جانبی مدل ها به طور اغراق آمیز و خارق العاده طراحی شده اند، تا توجه مخاطبان را به خود جلب کنند.

نورپردازی فوق العاده، مکان خاص، آرایش مو به روز، یک استایل جدید همه را بکار می گیرند تا تصاویر بی عیب و نقصی از مدل ایجاد کنند. تصاویر تهیه شده در عکاسی مدلینگ تبلیغاتی، بیشتر برای یک برند بزرگ مد منتشر می شوند. البته در برندهای لاکچری این بزرگنمایی اتفاق می افتد ولی در برندهای معمولی تر و مردمی تر عکس های نهایی دقیقا مشابه محصول اصلی هستند.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ تحریریه

این نوع عکاسی در مجلات مد، کتاب، پوستر و غیره ارائه می شود. سبک طراحی در اینجا نقش اصلی را ایفا می کند و داستان از طریق عکسبرداری جریان دارد. داستان ها، مقالات، نشریات و ایده های مختلف با محتوای تصویری ترکیب می شود و منتشر می شود ، در واقع به جذب مخاطب کمک می کند.

عکاسی مدلینگ تحریریه در مکان های مختلف و شو های فشن گرفته می شود. خط داستانی عکس فشن برای مدل توضیح داده می شود. مدل مسئول اجرای نقشی است که از طریق عبارات به او داده می شود. ایده عکاس در کنار توانایی مدل یک معرفی قدرتمند برای محصول است. تمام جزئیات عکس های سرمقاله از مدل مو، آرایش و از لباس گرفته تا وسایل و مکان های عکاسی حائز اهمیت است.

این عکاسی ها به ندرت با پس زمینه سفید یا ساده انجام می شوند. در واقع برای طبیعی جلوه کردن این تصاویر، لوکیشن هایی در نظر گرفته می شود، که به سوژه عکاسی مرتبط باشد.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

در اینجا چند ویژگی مطلوب وجود دارد، که هر عکاس خوب باید در آن مهارت داشته باشد:

 • خلاقیت و تخیل
 • عکاسی با در نظر گرفتن تمامی اهداف
 • ایده پردازی برای نمایش ماهرانه جزئیات
 • صبر و انعطاف پذیری
 • مهارت های تخصصی
 • شور و انگیزه برای رسیدن به نتایج مطلوب

 

برای عکاسی مدلینگ به چه مدل هایی نیاز داریم؟

بدیهی است که طراحان هنگام به نمایش گذاشتن جدیدترین مدل لباس های خود، می خواهند لباس هایشان تا حد ممکن زیبا به نظر برسد. برای اینكه این اتفاق بیفتد، باید لباس پوشیده شود و به نمایش گذاشته شود، وقتی لباس روی یك قاب جذاب و خوش قامت قرار می گیرد و توسط مدل حرفه ای و آموزش دیده معرفی میشود این اتفاق طبیعتا می افتد. به همین دلیل است که اکثر مانکن ها بر اساس یکسری استاندارد مشخص انتخاب می شوند.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

چه چیزی یک عکاس را حرفه ای می کند؟

عکاس حرفه ای عکاسی است که ۱۰۰٪ درآمد خود را از طریق عکاسی بدست می آورد و دوره های تخصصی عکاسی را در یک آکادمی حرفه ای و معتبر گذرانده است ، افرادی که کمتر از ۵۰٪ درآمد خود را از طریق عکاسی به دست می آورند و دوره آموزشی تخصصی در یک آکادمی معتبر نگذرانده اند آماتور محسوب میشوند. عکاسی مدلینگ یک شاخه تخصصی در صنعت مد و فشن است. آتلیه عکاسی مدلینگ برای فعالیت در این حرفه نیاز به مهارت های بسیاری دارد.

تخصص در نورپردازی، دید هنری، کنجکاوی و خلاقیت اساس پیشرفت یک عکاس است. کلاس کاری تا زمانی مطرح است که سابقه و نمونه کار های حرفه ای را در کارنامه خود داشته باشید، در غیر این صورت هر چقدر که سعی کنید برای پروژه ها دستمزد های عجیب پیشنهاد دهید، باز هم موفق نخواهید شد.

این موضوع درست است که در عکاسی مدلینگ، پنجاه تا هفتاد درصد از خروجی کار به فیزیک ، استایل و توانایی ژست گیری مدل مرتبط است. اما همیشه زیبایی و جذابیت مدل و یا اکسسوری ها جوابگو نخواهد بود. بهتر است نگاهی به نمونه های درخشان پرتره بیاندازید. عکاسان حرفه ای بهترین عکس های پرتره را می گیرند. از ساده ترین چهره ها و محدود ترین تجهیزات نورپردازی، یک اثر بی نظر خلق می کنند.

عکاسی مدلینگ

عکاسی مدلینگ

جمع بندی

عکاسی مدلینگ سبک های مختلفی در ژانر های تحریریه، کاتالوگ، هنری و خیابانی دارد. عکاسی از مد در خیابان جدیدترین مورد در این دسته است و به دلیل سادگی و اتصال آن با افراد عادی، شهرت بیشتری پیدا کرده است. عکاسی مد به سبک ژورنال و خیابان کاملاً از یکدیگر قابل تشخیص است. در حالی که سبک تحریریه و عکاسی تبلیغاتی کاملاً از نظر سبک مشابه هستند.

پروژه عکاسی زمانی خروجی کار مناسبی خواهد داشت که فاکتور های یک اثر حرفه ای در آن لحاظ شود:

 • تبحر و خلاقیت عکاس
 • موقعیت مناسب برای عکاسی
 • سبک نورپردازی خلاقانه
 • انتخاب مدل مناسب
 • شناخت ژست مناسب برای نشان دادن جزئیات محصولات
 • نهایتا ادیت حرفه ای تصاویر
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات