تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

ثبت نام مدلینگ در دبی چگونه است و باید از کجا شروع کرد؟

ثبت نام مدلینگ در دبی

اکثر کسانی که به مدلینگ علاقمندند سفر به دبی و استخدام مدلینگ در موسسات و آموزشگاه های مدلینگ برای ثبت نام مدلینگ در دبی در نزدیک ترین جایی است که به ذهنشان می رسد. هر چند که این روزها آژانس ها و موسسات مدلینگ در ایران هم بسیار هستند و علاقمندان داخل کشور قبل از انتخاب های دورتر بهتر است. به ثبت نام مدلینگ در تهران هم فکر کنند شاید زودتر به اهداف خود برسند. علاقمندان به این رشتـه، دنبال راهی سریع و آسان برای رسیـدن به رویای خود هستند. در این مقاله سعی داریم شما را با چگونگی ثبت نام در حوضه مدلینگ در دبی آشنا کنیم.

در تمام دنیا مدلینگ با تلاش مجموعه ای از طراحان و تولیدکنندگان و عکاسان با نمایش محصولاتشان توسط مدل ها به نمایش در می آید. پس قضیه بسیار مهم در این صنعت جذاب، مدل ها هستند. مدل ها برای ورود به این صنعت باید ویژگی های کلی و ظاهری مناسب، علاقمندی به این رشتـه، دانش و علم مرتبط و علاقه به یادگیری را در کنار پشتکار و خلاقیت و نوآوری داشتـه باشند. نکته مهم و قابل ذکر در این صنعت آژانس های مدلینگ هستند که کارشان کشف استعدادهای جوانان علاقمند به مدلینگ و آموزش و جهت دادن به نوع علاقه مندی و ثبت نام مدلینگ در دبی است.

ثبت نام مدلینگ مرد

اولین قدم برای ثبت نام مدلینگ در دبی

اگر به مدلینگ علاقمندید، قدم اول این است که توسط یک موسسه که میشناسید ارزیابی شوید و بدانید اصلا مناسب مدل شدن و صنعت مدلینگ هستید یا خیر؟ گرفتن ارزیابی از یک آژانس مدلینگ یا یک مدل حرفــه ای بین المـللی می تواند راه خوبی برای شروع باشد.

صنعت مدلینگ راهیست برای دیدـه شدن و به شهرت رسیدن و زمینه ای برای ایجاد اشتغال فراهم می کند. امروزه مهمترین دلیل رونق این صنعت درآمدزایی آن هم برای مدل ها و هم برای آژانس های مدلینگ و تولیدکنندگانی است که محصولاتشان توسط مدلها و مجموعه آژانس به نمایش در می آید. افراد می توانند در تیزرهای تلویزیونی ، تبلیغات روی بیل بوردهای خیابانی، ژورنالهای لباس و … فعالیت کنند.

مهمترین قسمت ماجرا این است که موفقیت شما در گرو انتخاب یک آژانس مدلینگ مناسب است. این مجموعـه ها با داشتن اساتید و کارشناسان مجرب علاقمندی و پشتکار شمارا در جهت رسیـدن به رویایتان پرورش می دهند .

ثبت نام مدلینگ در دبی و تبدیل شدن به یک مدل  با سایر شهرها و مناطق مختلف جهان فرقی نمی کند اگرچه لازم به ذکر است که دبی در مقایسـه با سایر شهرها یک شهر بسیار کوچک است و این شغل به بیشتر دیدـه شدن نیاز دارد اما نکته کلیدی و مهم این است که هزینه آموزش مدلینگ در دبی بسیار بالاتر از ایران است و باید علاوه بر هزینـه آموزش هزینه هتل ، پرواز و… را نیز به آن اضافه کنید و دقیقا همان دوره آموزشی با همان آموزش ها و مطالب با کیفیت یکسان را بگذرانید.

مدلی که کت و شلوار به دست دارد

ثبت نام مدلینگ در دبی

برای ثبت نام مدلینگ در دبی، انتخاب آژانس مدلینگ مناسب مهمترین قسمت ماجراست. در دبی آژانس های مختلفی وجود دارند آژانس های بزرگ که کار بر روی ستاره ها و افراد مشهور انجام می دهند. آژانس های متوسط که سعی دارند افرادی که علاقمند هستند و قبلا هم کار حرفه ای انجام دادند را به بازار معرفی کنند و در جهت پیشرفتشان راهکارهای کارآمدی ارائه دهند. و آژانس های کوچک که برای افراد مبتدی و تازه کار جای مناسبی است تا فرصت شکوفایی و تعلیم را در اختیارشان قرار دهد.

شاید انتخاب مناسب برای افرادی که تازه در پی کشف استعداد و آموزش هستند شروع با همین آژانس های کوچک باشد. چند آژانس بزرگتر و کوچکتر در دبی وجود دارد اما همه آنها کم و بیش به افراد این امکان را می دهند. برای یک غربالگری بازاریابی و تست با آنها تماس بگیرند. به راحتی می توانید به هر یک از آنها دسترسی پیدا کنید و اندازه های قد ، وزن ، سایزتان و عکس های اصلی آلبوم تهیه شده در آژانس های مدلینگ در ایران خود را برای آنها ارسال کنید.

بهتر است همینطور که در پی آژانس مناسبی برای ثبت نام مدلینگ و مدل شدن در دبی هستید،خود را ارتقا دهید و راههای مناسبی برای دیدـه شدن پیدا کنید. نکته بسیار مهم برای ارتباط گیری با آژانس های مدلینگ در دبی داشتن یک آلبوم عکس حرفه ای جهت ارائه به آژانس ها است. به هیچ عنوان عکس معمولی یا سلفی از خود ارسال نکنید و یک آلبوم عکس کاملا حرفه ای مخصوص کار مدلینگ در آژانس های مدلینگ ایران تهیه کنید. بعد اقدام به ارسال آن عکس ها به آژانس های مدلینگ در دبی کنید.

برای ثبت نام مدلینگ در دبی از کجا شروع کنیم ؟

 • تمرین پوزها و حالات ژست ها را شروع کنید. با تولیدکنندگان و طراحان مورد علاقه تان ارتباط بگیرید و در حیطه علاقه های مشابه دوستانی پیدا کنید و به یکدیگر کمک کنید.
 • در دوره های آموزش مدلینگ به شما روش های صحیح ژست گیری و کت واک به صورت علمی و اصولی از پایه مقدماتی تا پیشرفتـه آموزش دادـه می شود و بعد از دوره شما قادر خواهید بود مانند یک مدل حرفه ای رفتار کنید. پیشرفت چشمگیری داشتـه باشید.
 • برای ثبت نام مدلینگ در دبی از فرصت های بدست آمدـه برای کار دراین صنعت استفاده کنید ، حتی اگر هزینه ای بایت کارهای اولیه به شما پرداخت نکردند با پشتکار ادامـه دهید.

مدلینگ مرد در دبی

انواع مدلینگ در دبی

مهمترین مورد در ثبت نام مدلینگ در دبی این است که درنظر بگیرید ، قرار است چه نوع مدلی شوید و در چه شاخه ای از مدلینگ فعالیت کنید؟ انواع مختلفی از مدل ها وجود دارد اما مهمترین و مورد استفاده ترین آنها در دبی را برایتان معرفی می کنیم :

*  از مد بین المللی گرفتـه تا مدهای داخلی کشوری که درآن زندگی می کنید.
*  کـت واک، پوشیـدن لباس های طراحی شدـه طراحـان معـروف و روی سکتوی سـن راه رفتـن.

* مدل مجله وکاتالوگ ،  عکس روی جدیدترین مجله های مد باشید.

*  تجاری یا تبلیغی ، مدل برند باشگاه معروف بودن و یا تبلیغات آرایشی و بهداشتی چهره و مو
*  سایز بزرگ  (چند کیلو اضافه وزن قرار نیست جلوی پیشرفتتان را بگیرد! شما برای هم سایزهای خود مدل باشید!)

* مدل تیزر ، مناسب هتل ها ، بانک ها ، آگهی های بازرگانی ، کارخانه ها ، سالن های زیبایی و…

بعد از ثبت نام مدلینگ در دبی، کشور ترکیه هم در صنعت مدلینگ پیشرفتهای زیادی داشتـه و علاقمندان به این رشتـه را به سوی خود فرا می خواند. ثبت نام مدلینگ در ترکیه به دلیل تاسیس مراکز مدلینگ غیر قابل اعتماد جهت شروع فعالیت پیشنهاد نمی شود. لازم به ذکر است صنعت پوشاک ترکیه در کشورهای همجوار پیشتاز شدـه و مدل های بسیاری جذب کردـه است. به همین دلیل ترکیه را به عنوان قطب صادرات پوشاک در جهان میشناسند.

خوشبختانه آژانس های مدلینگ شناختـه شدـه و حرفه ای در داخل کشور به صورت رسمی فعالیت دارند. و میتوانند به شما جهت ورود به این حرفه کمک کنند.

ثبت نام مدلینگ در اروپا هم مانند ایران به دو صورت فتو مدلینگ که همان عکاسی از ژستهای مختلف مدلهاست و کت واک که بصورت اجرای زنده روی صحنـه است انجام میشود.

جمع بندی

پیش روی شماست زمانی جذاب و پر از فرصت‌های نو که به دنبال ثبت نام مدلینگ در دبی هستید. این راهی است که به شما اجازه می‌دهد به عنوان مدل حرفه‌ای در صنعت مد و فشن فعالیت کنید. در این مقاله، به شما بازیگران عزیز، مراحل ثبت نام مدلینگ را به تفصیل توضیح خواهیم داد. همچنین به سوالات متداولی که ممکن است داشته باشید، پاسخ خواهیم داد. اگر به دنبال شروع یک مسیر شیرین و پر فراز و نشیب در دنیای مدلینگ هستید، همراه ما باشید!

سوالات متداول

 • چگونه می‌توانم در یک آژانس ثبت نام مدلینگ در دبی شویم؟

برای ثبت نام در یک آژانس مدلینگ، بهترین راه این است که وبسایت آژانس مورد نظر را مرور کنید. بیشتر آژانس‌های مدلینگ فرم ثبت نام آنلاین دارند که می‌توانید اطلاعات خود را در آن وارد کنید.

 • آیا باید دارای آموزش حرفه‌ای در زمینه مدلینگ باشم؟

بله، داشتن آموزش حرفه‌ای در زمینه مدلینگ می‌تواند به شما کمک کند. کارگاه‌های آموزشی و دوره‌های

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۵ از ۵
از مجموع ۸ رای
نظرات
 • Sayed Elyas Bahawand
  پاسخ

  سلام من علاقمند مدل شدن استم من آموزش ندیدم و خیلی دوست دارم یک مدل بشم از قد وزن و چهره خوب باشد

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • نوید
  پاسخ

  سلام من اسمم نوید هست.۲۳ سالمه قد ۱.۸۲ وزن ۸۰ بدن باشگاهی و دارای تنایب اندام خیره کننده هستم.و چون خیلیا بهم میگن بابد مدل بشی خاستم با شما در میون بزارم و ممنون میشم کمکم کنید 🙂

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • Hoda
  پاسخ

  سلام وقت بخیر علاقه مدل هصدم تمام خوصیت های مدلین دارم ممنون میشم کمکم کنید:)

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و درود. لطفا برای اطلاعات بیشتر و استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • تکی
  پاسخ

  منم میخوام مدل شم

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   لطفا برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از روند استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • صدف
  پاسخ

  سلام من سنندج زندگی میکنم دوس دارم مدل بشم تو خارج از کشور و اقامت بگیرم ۱۹سالمه و دیپلم زبان انگلیسی هم دارم

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   سلام و عرض ادب؛ لطفا برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از روند استخدام مدلینگ با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

نظرات