تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

مدلینگ و مدل شدن | ۷ نکته مهم برای تبدیل شدن به یک مدل موفق

از آن جایی که امروزه تب مدلینگ در بین جوانان بسیار داغ است و آنان برای ورود به دنیای مدلینگ و مدل شدن و فعالیت در این صنعت تلاش بسیار زیادی می کنند تصمیم گرفتیم شما را با نکات لازم برای ورود به حرفه مدلینگ آشنا نماییم. در ابتدای کار شما نباید خودتان را دست کم بگیرید و این تصور را داشته باشید که شما هیچ تفاوتی با سوپر مدل های جهان ندارید و فقط باید خودتان را پیدا کنید زیرا هر فردی می تواند یک ترند منحصر به فرد باشد. این نکته را در ذهن داشته باشید که اگر شما استعدادها و توانایی های خود را در اثر گذاری روی مخاطب پیدا کنید و آن ها را به صورت برجسته تر نمودار کنید به زودی تبدیل به یک سوپر مدل خواهید شد و از محبوبیت بالایی برخوردار می شوید.

مدلینگ و مدل شدن

یکی مدل های آژانس مدلینگ آنجلز

اول : برخورداری از اراده قوی برای ورود به دنیای مدلینگ

برای ورود به دنیای مدلینگ باید مصمم باشید و از اراده قوی ای برخوردار باشید زیرا سختی های زیادی را باید تحمل کنید شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که گرفتن چند عکس یا نمایش زنده مدلینگ چه سختی هایی دارد و این کار که بسیار آسان است.

لی باید بدانید که سختیهای این شغل بیشتر به قبل از مرحله عکس گرفتن و نمایش زنده بر می گردد زیرا شما باید از رژیم غذایی خاصی تبعیت نمایید و هر نوع مواد غذایی چرب و پر کالری ای استفاده نکنید و از خوردن نوشابه و هر نوع نوشیدنی مضر خودداری نمایید و روزانه مقدار زیادی از وقت خود را به ورزش اختصاص دهید و به سلامت پوست و مو و زیبایی خود اهمیت دهید و مواد غذایی ای استفاده کنید که باعث سفت شدن پوست شما شود و از مصرف دخانیات پرهیز کنید و به تناسب اندام خود اهمیت دهید. مهم تر از همه باید علم این حرفه را کسب کنید و یاد بگیرید که چگونه ژست بگیرید و چگونه راه بروید.

سوالات متداول درباره مدلینگ و مدل شدن

در این ویدیو آقای حسن زاده (مدیریت آکادمی آنجلز) به تمامی سوالات شما در حوزه مدلینگ،  مدل شدن و استخدام مدلینگ پاسخ می دهند.

درآمد مدلینگ چقدر است؟ برای مدلینگ شدن باید چیکار کنم؟ قد و وزن مورد نیاز برای مدلینگ چقدر است؟ آیا مدلینگ محدودیت سنی دارد؟ آموزش مدلینگ و …

سوالات متداول درباره مدلینگ و مدل شدن

دوم : خلاقیت و نوآوری برای ورود به دنیای مدلینگ

از جمله مبحث های مهم در دنیای مد خلاقیت و نوآوری می باشد. زیرا خلاقیت و نوآوری سبب می شود که فرد، نقص هایی که در ظاهرش پدیدار است را نبیند ( به عنوان مثال: انحراف بینی ) و با جایگزین کردن روش های جذاب و منحصر به فرد جایگاه خود را در دنیای مد پیدا نماید. خلاقیت و نوآوری می تواند یک خط بطلان بر این طرز تفکر که برای ورود به دنیای مدلینگ و مدل شدن باید از چهره زیبا و قد بلند و پوست روشن و بدون هیچ گونه چروک برخوردار باشید بکشد.

زیرا مخاطب به دنبال خلاقیت و منحصر به فرد بودن شما می باشد و شما در صورتی که بتوانید خوب ببینید و خوب تحلیل کنید و در نهایت خوب عرضه کنید مطمئنا به صورت اثر گذارتر می توانید با مخاطب ارتباط برقرار کنید همانطور که مدلهای این چنینی در طول تاریخ کم نبوده اند.

مدل مرد با کت و شلوار

ژست مدل مرد با کت و شلوار

سوم : آموزش و یادگیری علم مدلینگ برای ورود به دنیای مدلینگ

از اصول پایه و مهم برای تبدیل شدن به یک مدل،یادگری و آموزش مدلینگ می باشد زیرا علم مدلینگ می تواند شما را با نحوه ژست گرفتن، نحوه راه رفتن، نحوه نگاه کردن، نحوه لبخند زدن، اصول نمایش زنده و نحوه اثر گذاری مطلوب بر مخاطب و… آشنا نماید. برای این که تبدیل به یک مدل موفق شوید باید در کنار علاقه، پشتکار بسیار زیادی داشته باشید و ضمن آموزش پیشرفته، تمرینات حرفه ای را انجام دهید در این صورت است که می توانید هنر مدل بودن را در خود پرورش دهید و آن را بارور نمایید.

برای مدل شدن شما در دراز مدت با تغییر سبک زندگی روبه‌رو خواهید شد و این تغییر سبک زندگی باعث تغییر در ظاهر و شخصیت شما نیز خواهد شد و در واقع روح و روان شما را تحت تاثیر قرار میدهد.

چهارم : برخورداری از قد و وزن مناسب برای ورود به دنیای مدلینگ

از جمله مواردی که برای فرایند استخدام مدلینگ به دنیای مدلینگ و مدل شدن بسیار حائز اهمیت می باشد شرایط قد و وزن استاندارد می باشد زیرا صنعت مد هم مانند هر حرفه دیگری اصول خاص خودش را دارد. از آن جایی که مدلینگ به منظور تبلیغات می باشد این موضوع بسیار با اهمیت است که فرد تبلیغ کننده جذاب و دلپذیر باشد تا لباس یا هر نوع محصولی که می خواهد به مخاطب ارائه نماید از اثر گذاری بیشتری برخوردار باشد و مخاطب را برای خرید ترغیب کند.

اگر از شرایط قد و وزن بخواهید اطلاع یابید باید بدانید که این شرایط در هر جای دنیا متفاوت می باشد و وابسته به میانگین قدی مردم آن کشور می باشد به عنوان مثال در کشورهای اروپایی مدل باید قد بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ سانتی متر و وزن بین ۶۵ تا ۷۵ کیلوگرم را داشته باشد و از اندام متناسب برخوردار باشد. اما در ایران این استانداردها متفاوت است و با قد ۱۷۰ هم میتوان در شاخه فتومدلینگ شروع به فعالیت کرد و همینطور اضافه وزن را میتوان با یک رژیم حرفه ای و اصولی به شرایط ایده آل و وزن مناسب رساند.

مدل صورت مرد که یک کلاه کرم بر سر دارد

مدل صورت آقا

پنجم : آژانس های مدلینگ راه ورود به دنیای مدلینگ

در صورتی که از شرایط فوق برخوردار هستید حال باید مهم ترین گام را بردارید و این مرحله چیزی نیست جز مراجعه به یک موسسه یا آژانس مدلینگ معتبر. در آژانس های مدلینگ از شما تست های مربوطه گرفته می شود و در صورتی که شما از توانایی های لازم  برای ورود به حرفه مدلینگ و مدل شدن برخوردار باشید به شما آموزش های لازم داده می شود و به شما مدرک معتبر ارائه می گردد. نکته ای که در رابطه با آژانس های مدلینگ مطرح می باشد این است که شما ابتدا از اعتبار این گونه موسسات اطمینان حاصل پیدا کنید و سپس اقدام به ثبت نام در آن ها نمایید. برای آشنایی با این گونه موسسات به سایت موسسه مراجعه کنید و یا با شماره ثابت آژانس تماس بگیرید تا با اطمینان خاطر بتوانید با آن ها همکاری نمایید.

ششم : برخورداری از شرایط بدنی ایده آل و اعتماد به نفس برای ورود به دنیای مدلینگ

این بسیار مهم است که شرایط بدنی شما همیشه در حد ایده آل باشد و این ایده آلی ممکن نمی شود مگر این که پیوسته ورزش کنید واز خواب کافی ای برخوردار باشید و از عواملی که باعث خستگی و گرفتگی چهره می شوند دوری کنید و از پوست خود مراقبت کنید تا زیبایی طبیعی و دلنشینی را داشتـه باشید. مهم ترین اصل برای تبدیل به یک مدل موفق شدن این است که خجالتی نباشید و از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشید.

درست است که خجالتی نبودن مقداری به استعداد ذاتی فرد بازمی گردد ولی شما باید این مهارت را در خود تقویت نمایید تا به خوبی بتوانید انتظارات طراح بدن و عکاس را برآورده کنید و ژست های متفاوت را آسان و به دور از هر گونه شرم و خجالت اجرا کنید. در صورتی که نتوانید این مهارت را در خود تقویت نمایید با شکست مواجه خواهید شد.

مدل ر حال گیریم شدن در اتاق گریم

مدلی که در اتاق گریم در حال گریم شدن است

هفتم : افزایش سطح اطلاعات برای ورود به دنیای مدلینگ

آنچه که در رابطه با این حرفه بسیار با اهمیت است این است که فرد برای ورود به دنیای مد و مدل شدن باید مدام سطح اطلاعات خود را در رابطه با این حرفه افزایش دهد و خواندن وبلاگها و کتاب های مرتبط در این زمینه را در دستور کار خود قرار دهد. خواندن این گونه موارد نه تنها به شما کمک می کند که با نحوه فعالیت این صنعت آشـنا شویـد بلکه باعث می شود شما مهارت های خود را ارتقا دهید و آن ها را به سطح مطلوبـی برسـانید.

همچنین شما می توانید فیلم های آموزشی در این زمینه را مشاهده کنید و با مدل های مطرح ایرانی ارتباط برقرار کنید و از تجربیات آن ها استفاده نمایید. در صورتی که شما واقعا علاقه مند به فعالیت در صنعت مدلینگ هستید به آژانس های مدلینگ معتبر مراجعـه کنید و از پیوسـتن به گروه های مدلینگ غیر معتبر و افراد سودجـو خود داری کنید.

سوالات متداول

آیا آژانس های مدلینگ معتبر در کشور فعالیت دارند ؟

بله ، خوشبختانه آژانس های مدلینگ معتبری در کشور وجود دارند که با مراجعه با آن ها و شرکت در کلاس های آموزشی ای که ارائه می دهند نه تنها در کشور بلکه در سطح بین الملل نیز می توانید به عنوان مدل ایفای نقش کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۴ از ۵
از مجموع ۸ رای
نظرات
 • بهرنگ
  پاسخ

  با سلام و احترام خدمت شما عزیزان زحمت کش تقاضای مدلینگ شدن را داشتم

  • shoeil beiniaz
   پاسخ

   سلام ممنونم از شما لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

 • الهام
  پاسخ

  سلام پسرم ۱۶ ساله است با قدبالای ۱۸۰ و وزن حدود ۸۰ شانه های پهن و هیکل خوبی داره ولی خجالتیه ممکن راهنمایی کنید چطور میتونم به سمت مدلینگ او را سوق دهم ؟

  • آژانس مدلینگ آنجلز
   پاسخ

   آشنایی با حرفه مدلینگ و یادگیری مهارت‌های اولیه از جمله ژست‌گیری، راه رفتن در کت واک، و آرایش اساسی و داشتن برنامه بدنسازی حرفه ای از موارد مهم برای ورود به این حرفه است. می‌توانید با دیدن حرکات و ژست‌های مدل‌های مشهور و تمرین آنها در منزل، مهارت‌های فرزندتان را افزایش دهید. لطفا برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸ تماس حاصل فرمایید.

نظرات