تماس با مجموعه: ۰۹۳۷۹۸۷۱۰۳۸

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

 «اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج»

وزنه چدنی آسانسور یکی از مقاوم ترین وزنه های تعادلی می باشد که بسیار محکم بوده و طول عمر زیادی دارد و همچنین بخاطر وزن سنگین آن می توانید در باشگاه های بدنسازی استفاده کنید همچنین برای مدلینگ شدن نیز باید از وزنه های چدنی مقام استفاده کنید

قیمت وزنه چدنی آسانسور در شرکت پامیر آسانسور بصورت عمده محاسبه می گردد.

چگونه جذاب باشیم؟

چگونه جذاب باشیم؟

آیا برای ما این سوال پیش آمده که چگونه جذاب باشیم فردی جذاب و شیک پوش و عالی به نظر برسیم؟

موفقیت در روابط کاری و اجتماعی نیازمند ظاهر و شخصیتی جذاب و متفاوت است، راز خوشتیپ بودن در آراستگی ظاهری، در جذابیت کلامی و رفتاری که داریم نهفته است. براساس بررسی های آکادمی مدلینگ آنجلز، برای استخدام مدلینگ ۳ نوع جذابیت وجود دارد که شامل جذابیت ظاهری، جذابیت کلامی و جذابیت رفتاری است. در ادامه به شرح هر کدام از این موارد می پردازیم.

 

ورود به حرفه مدلینگ

کامل ترین بسته آموزش تخصصی جهت ورود به حرفه مدلینگ شامل :
پوزینگ
کت واک
کتاب
برنامه اختصاصی غذایی و تمرینی
روش های ورود به بازار کار
مدرک پایان دوره
و…

ورود به حرفه مدلینگ​

 

جذابیت ظاهری

همیشه در اولین برخورد، ظاهر ما بعنوان طرحواره به چشم طرف مقابل می آید و دیده می شود. طرحواره در واقع تصویریست که طرف مقابل، از ما در ذهن خودمان در برخورد اول، می سازد. پس برای ساختن یک طرحواره ی مثبت در ذهن مخاطب حتما باید نکاتی که در رابطه با پوشش اصولی وجود دارد را رعایت کرد.

بر اساس بررسی های آژانس مدلینگ آنجلز، یک جمع بندی کلی را به ما ارائه خواهیم داد که در آن روش ها و راهکارهای گیرا بودن را فراگیریم و بفهمیم که چگونه جذاب باشیم.

۱- انتخاب در پوشیدن

لباسی ک تناسب را در بدن فرد به نمایش می گذارد، قطعا یکی از روش های هوشمندانه برای جذاب به نظر رسیدن است. نحوه ی انتخاب صحیح لباس و ست کردن آن از لحاظ مدل و رنگ، و رعایت این موارد با قد و فرم اندام خودمان، یکی از راه های جذاب به نظر رسیدن است.

۲. انتخاب یک ساعت مچی شیک

 برای اینکه بفهمیم چگونه جذاب باشیم، متناسب با سایز مچتان و هماهنگ با نوع استایلتان( رسمی کژوال یا اسمارت کژوال و…)، استفاده از انگشتر یا گردنبند مردانه طلا، برای تکمیل کردن استایل و جذاب ب نظر رسیدن ما یک انتخاب هوشمندانه می باشد.

۳. استفاده از رنگ ها

 رنگ ها جنسیت ندارند و اگر رنگی به استایل ما می آید و به آن علاقه داریم، اما فکر می کنیم که آن رنگ زنانه است، این تابو را در ذهنتان بشکنیم. و این نکته را بدانیم که تنها رنگ های خنثی نیستند که به استایل ما جلوه خوب می دهد. استفاده ی به اندازه از درجه ی خاصی از رنگ ها، در استایلتان جذابیت ما را چندین برابر می کند. و این حس را القا می کند که دارای اعتماد به نفس کافی، و فردی با دقت هستیم. این مورد می تواند پاسخ به سوال ما باشد که چگونه جذاب باشیم؟

فردی که قدم میزند که برای ما سوال است که چگونه جذاب باشیم

استفاده از رنگ ها برای پوشش

۴.نگهداری از لباس ها

 نگهداری از لباس و کفش یک استایلی که در آن از لباس های تمیزی استفاده شده و این در نتیجه ی دقت در تمیز نگه داشتن، به موقع شستن و خشک کردن لباس، اتو کردن و نگهداری اصولی از آن ها است، در استایل ما تاثیر چشمگیر و مثبتی خواهد داشت.

همچنین برای کفش هزینه کنیم و کفشایتان را واکس بزنیم زیرا یکی از تاثیر گذارترین عناصر در استایل ما هستند. یک جمله وجود دارد در این باره که اگر می خواهیم کسی را شرمنده کنیم به کفش های او نگاه کنیم همین مطلب به اندازه ی کافی ما را متوجه این خواهد کرد که چقدر مهم است که چیزی که ما پا می کنیم باید با کیفیت، زیبا و متعادل از لحاظ رنگ و هماهنگ با استایلتان باشد.

۵. اکسسوری

از اکسسوری ها به اندازه، در استایلتان بهره ببریم تا تاثیر آن ها را در جذاب تر دیده شدن خودمان ببینیم. بیش از حد از آن ها استفاده نکنیم. دقت در انتخاب یک یا دو رنگ کافیست تا آن‌ها با استایل ما هماهنگ شوند. بعنوان مثال : ست کردن رنگ بند ساعت با کفشتان یا انتخاب کرواتی که رنگش با رنگ کفشتان، هارمونی خاصی ایجاد کند، انتخابی حرفه ای برای این است که چگونه جذاب باشیم.

۶. منظم باشیم

نظم و ترتیب در هر چیزی نشان دهنده ی این است که ما به چه میزان فردی هستیم که به خودمان اهمیت می دهیم. فرض کنیم کمد لباس ما وقتی مرتب باشد و لباس هایتان چیدمان خاصی بر اساس رنگ و مدل تفیکیک شده داشته باشد، قطعا خیلی راحت تر می توانیم تصمیم بگیریم که فلان تیشرت را با چه مدل یا رنگی از شلوار ست کنیم و این به خودمانی خودمان ظاهر ما را منحصر به فرد می کند.

۷. بهداشت شخصی

به درجه ای از بلندی موهایتان توجه کنیم و آن رااصلاح کنیم تا به آن سطحی که از نظر خودمانتان و اطرافیانتان خوب به نظر می آییم، برسیم.درصد بالایی از جذاب بودن ما به اصلاح کردن به اندازه و به موقع موها و ریش هایتان برمی گردد. برای آن وقت بگذراریم تا از برخورد افراد متوجه شویم که چقدر مرتب بودن مو و ریشتان در روابط روزانه تاثیر مثبتی دارد؛ همچنین مسواک زدن دندان ها برای داشتن دندان های سفید و یک رنگ را فراموش نکنیم.

۸. به مد توجه آنچنانی نداشته باشیم

برای این که بفهمیم چگونه جذاب باشیم؟ هر چیزی که مد میشه قشنگ نیس این جمله را خیلی شنیده ایم و تا حدود زیادی درست است. زیرا پیروی از سبک پوشش هایی که مد می شوند، ممکن است با فرهنگ آن جامعه مطابقت نداشته باشد. و همین امر چه از لحاظ فرهنگی و چه از لحاظ ظاهری، زشت به نظر برسد.

مدل ران وی

به مد توجه آنچنانی نداشته باشیم

۹. نظرات صادقانه را جذب کنیم

نظر افرادی که با آن ها راحت و نزدیک هستیم را بخواهیم، قطعا آن ها به ما می گویند که این رنگ تیشرت با این شلوار اصلا خوب نیست، یا این مدل مو صورتتو پرتر یا اصلا لاغرتر نشون میده. خیلی از افراد به دلایل گوناگون نظر واقعی شان را به ما نمی دهند. دنبال افراد روراست باشیم زیرا در خوشتیپ به نظر رسیدن ما کمک می کنند.

۱۰. به سایز لباس توجه کنیم

اگر لباسی که می پوشیم خیلی تنگ یا خیلی گشاد نباشد و به فرض مثال اگر لاغر باشیم خطای ادراکی ایجاد نکند که باعث شود لاغرتر از آنچه که هستیم دیده شویم یا بالعکس، و آن لباس دقیقا متناسب با مژورمنت بدنی تان باشد، در جذابیت ما تاثیرگذار است.

۱۱. جذابیت متناسب با هر موقعیت

برای فهمیدن انکه چگونه جذاب باشیم؟ در هر موقعیتی که قرار می گیریم، استایل مربوط با آن موقعیت را داشته باشیم. تناسب در رنگ و مدل لباستان در استایل رسمی یا غیر رسمی، و متناسب با ابعاد بدنی تان ما را جذاب می کند. ما به عنوان فردی شیک پوش، همیشه باید این نکته را رعایت کنیم، که درمورد پوشش برای هر موقعیتی، به چه اندازه هزینه کنیم و به این آگاهی داشته باشیم که با نوع پوشش خودمان به دیگران احترام بگذرایم.

۱۲. جزئیات ریز تاثیرگذار

برای دریافت پاسخ این که چگونه جذاب باشیم؟ به جزئیات ریز اما بسیار مهم مثل کوتاه بودن ناخن های دستتان، لکه های ریز روی لباس و یا توجه به صاف بودن لباس و دوخت مناسب آن، استفاده از یک دستمال گردن زیبا یا یک پوشت که رنگ آن با کرواتتان هارمونی دارد، یا وجود یک دکمه سر دست، تاثیر چشمگیری در استایلتان دارد. دقت در استفاده از جوراب های غیر رنگی، ساده و از جنس نخ در استایل رسمی که از عرق کردن پا جلوگیری می کنند. همه این نکات ریز موجب می شود که دیگران به خوش پوش بودنتان پی ببرند.

۱۳. شلوار مناسب بپوشیم

مهم نیست که چه جنس و مدلی از شلوار را پا می کنیم، به قد شلوار توجه کنیم که خیلی بلند یا خیلی کوتاه نباشد. البته بیان این نکته حائز اهمیت است که استثنایی در مورد کفش های لوفر وجود دارد، که در ست کردن این مدل کفش، باید قد شلوار حتما کوتاه باشد تا لوفر خودمانش را نشان دهد.

۱۴. از عینک و عطر مناسب استفاده کنیم

عطر ها تا حدود زیادی آیینه ی شخصیت‌ های افراد هستند. آن ها را مطابق با ویژگی های شخصیتی خودمانتان انتخاب کنیم تا جذاب به نظر برسیم. همچنین، با شناخت کامل از انواع اسکلت بندی و فرم های صورت می توانیم انتخاب کنیم که چه عینکی با چه فریمی برایتان مناسب است. که این موضوع بیشتر در مدلینگ صورت کار آمد است. همین امر نشان می دهد که ما فردی با دقت و شیک هستیم. و ما را به پاسخ این که چگونه جذاب باشیم نزذیک تر می کند.

مردی که عینک دودی به چشم دارد

از عینک و عطر مناسب استفاده کنیم

۱۵. شناخت عمیق تری از خودمان داشته باشیم

با شناخت نقاط قوت و ضعف بدن خودمان، انتخاب های بهتری در راستای مخفی کردن نقاط ضعف و برجسته تر نشان دادن نقاط قوت خودمان خواهیم داشت. سعی کنیم سبک خودمان را پیدا کنیم، مطابق با آن لباس بپوشیم تا بهترین استایل را داشته باشیم. مثلا گاهی اوقات تغییر در استایلیتان موجب می شود خیلی بهتر از پیش به چشم بیاییم و فردی جذاب تر دیده شویم.

۱۶. پالتو

قدرت یک پالتوی شیک در جذاب نشان دادنتان را دست کم نگیریم. پیشنهاد می کنیم در انتخاب رنگ های پالتو به سراغ رنگ های ملایم و سبک برویم چرا که از طرفی برای اکثر موقعیت ها می توانیم از آن ها استفاده کنیم و از طرفی دیگر با اکثر رنگ ها بدلیل سادگی و ملایم بودن رنگشان ست می شوند.

۱۷. ظاهرتان را ارتقا دهیم

انجام تمرینات ورزشی برای داشتن اعتماد به نفس بالا و داشتن دایره ی گسترده ای از ارتباطات مثبت، مطابق با علایق و سلایق ما و در نهایت فردی که می تواند همه را به خودمانش جذب کند، یکی از فعالیت های مثبتی ست که در جهت ارتقای سطح خودمان، و این که بدانیم چگونه جذاب باشیم آن را توصیه می کنیم. برای دریافت برنامه بدنسازی و غذایی تخصصی به صفحه مربطه مراجعه نمایید.

جذابیت رفتاری

جذابیت‌ رفتاری مجموعه‌ای از توانایی‌هایی ست که شامل ارتباط برقرار‌ کردن، شوخ طبعی، احترام گذاشتن، ارتباط چشمی برقرار کردن، استفاده از زبان بدن، اعتماد به نفس، انتقال حس توجه به طرف مقابل و مورد اعتماد بودن و… است.

جذابیت رفتاری به توانایی ما در برقراری ارتباط درست و صادقانه با دیگران وابسته است. جذابیت رفتاری به این معناست که به عنوان یک انسان چه کسی هستیم و به چه میزان برای شناخت خودمان تلاش کرده ایم و برای خودمان ارزش قائلیم.

اینکه چرا بعضی از افراد از لحاظ شخصیت می توانند دیگران را جذب کنند و ارتباطات عمیق، سالم و با کیفیتی داشته باشند، که موجب پیشرفتشان می شود، دلایل مختلفی دارد.

با بررسی های انجام شده توسط آکادمی مدلینگ آنجلز، مورد اینکه چگونه جذاب باشیم؟ به ما می گوییم که مجموعه ی این ویژگی های رفتاری مشترک میان افراد کدام اند. در دوره آموزش مدلینگ بیشتر به این مسئله پرداخته ایم.

بازیگر کیلین مورفی

جذابیت رفتاری

۱. حالت بدنی صحیح داشته باشیم

داشتن زبان بدن اصولی اولین موردی است که به چشم طرف مقابل می آید.صاف ایستادن و راه رفتن، حس اعتماد به نفس، قدرت و توانایی در تسلط بر موقعیت های مختلف و داشتن انسجام را به بیننده القا می کند. در انتقال این حس ها باید حد اعتدلال را رعایت کنیم، زیرا باعث می شود در نگاه دیگران در حین قوی بودن و اعتماد به نفس داشتن، مغرور به نظر نیایید.

برای فهمیدن این که چگونه جذاب باشیم می توانیم در ارتباطات خودمان، از زبان بدنتان استفاده کنیم. زبان بدن گشاده داشته باشیم در این مورد باید راحت باشیم و خودمان را رها کنیم، زیرا متمرکز بودن ما روی موضوع مورد بحث و مکالمه ای که با طرف مقابلتان داریم را نشان می دهد. اما هنگامی که بدنتان سفت باشد و حالتی معذب و تحت فشار داشته باشیم، نتیجه خوبی ندارد و دیگران این را می فهمند.

۲. باور داشته باشیم که محبوب هستیم

با داشتن یک دیدگاه مثبت نسبت به اطرافیان، در برقراری ارتباط با آن ها می توانیم متوجه شویم که چقدر محبوب هستیم. زمانیکه ما به گرمی و خوش بینی با دیگران ارتباط می گیریم، فردی جذاب به چشم می آییم اما دقت کنیم که تعادل را رعایت کنیم.

۳. خودمان واقعیمانن باشیم

برای دریافت پاسخ چگونه جذاب باشیم؟ نیازی به تقلید کردن و مصنوعی بودن نیست. وقتی ما خودمان واقعی تان را به دیگران نشان دهیم و در این کار احساس راحتی نیز کنیم، در نتیجه در نگاه دیگران باورپذیر و مورد اعتماد واقع می شویم. در غیر این صورت، دیگران به راحتی این را حس می کنند.

اگر قرار است نظر منفی دهیم، دقت کنیم که مودبانه و با لحنی آرام باشد. صادقانه نظرتان را بیان کنیم تا منظورتان به درستی درک شود. ما با رفتار کردن مطابق با خودمان واقعیتان و نه مطابق با انتظارات دیگران، نشان دادن شخصیت حقیقی خودمانتان مطابق با چیزی که واقعا هستیم، بدون هیچ ترسی، موجب می شود که از نگاه دیگران جذاب باشیم.

۴. شنونده فعال باشیم

برای فهمیدن این که چگونه جذاب باشیم هنگامی که فردی با ما صحبت می کند، با دقت به حرف های او گوش دهیم و ارتباط چشمی برقرار کنیم و وسط حرف او نپریم و در غیر این صورت عذر خواهی کنیم، تا طرف مقابل به حرف زدنش ادامه دهد. احساس همدلی با او داشته باشیم، و در نهایت اگر نظر یا راه حلی داریم به اون ارائه دهیم. این روش در مکالمه شخص، ما را جذاب نشان می هد. که در حوضه مدلینگ مرد بیشتر به چشم میخورد.

۵. ریسک پذیر باشیم

ریسک پذیر باشیم و منتظر نمانیم کسی پیش‌قدم شود. در ایجاد ارتباط، مقدم باشیم و خودمان را در موقعیت های مختلف قرار دهیم. فردی معاشرتی باشیم اما بیش از حد تلاش نکنیم، و به محیط شخصی افراد احترام بگذاریم.

فردی با عینک با لباس مشکی

ریسک پذیر بودن در حرفه

۶. حضور داشتن

در دسترس بودن، معرفت داشتن و نشان دادن تمایل به این که می خواهیم به دیگران کمک کنیم، یا مشتاق دیدار آن ها هستیم، نشان دهنده ی جذاب ترین رفتاری است که با اعتماد به نفس همراه است. این این نشده دهنده این است که چگونه جذاب باشیم؟

۷. برقراری ارتباط چشمی

ایستادن روبروی فرد و نگاه کردن به چمان او، انرژی بسیار بالایی در جذب او دارد. هنگام صحبت کردن با فرد مقابلتان دقت کنیم ارتباط چشمی کمتری، نسبت به زمانی که به حرف های او گوش می دهیم داشته باشیم. به این معنی که هنگامی که او صحبت می کنیم، مدت زمان بیشتری نسبت به زمانیکه خودمانتان صحبت می کنیم، ارتباط چشمی داشته باشیم.

۸. لبخند بزنیم

لبخند یک انرژی مثبت دارد که به بیننده انتقال پیدا می کند. مخصوصا زمانیکه به فردی دست می دهیم یا نام او را صدا می زنیم به این معناست که آشنا شدن با او برای ما خوشایند است. لازم نیست که زیاد بخندیم تنها یک لبخند کافی است تا گیرا شویم. بعنوان مثال اجازه دهیم تا دیگران در یک موقعیت ما را به دیگران معرفی کنند و بعد لبخند بزنیم.

۹. از دستانتان استفاده کنیم

یکی دیگر از راه یی که بفهمیم چگونه جذاب باشیم این است که، هنگام صحبت کردن با طرف مقابل حالت دستانتان باز و راحت باشد این کار حس اعتماد به ما را در ذهن فرد ایجاد می کند و او را جذب می کند. اما هنگامی که دستتان را قایم می کنیم یا آن ها را به اندازه کافی بکار نمی بریم، بطور ناخودمانآگاه زنگ خطر و نوعی نگرانی در ذهن طرف مقابل ایجاد می کنیم، که در نتیجه ی آن نمی خواهد و حتی نمی تواند به ما اعتماد کند.

مردی چذاب که دست زیر چانه خود گذاشته

استفاده از دست ها

۱۰. اعتماد به نفس کافی داشته باشیم

انتقال حس اطمینان هنگام صحبت کردن و استفاده از زبان بدن در موقعیت های مختلف، و ارائه ی راهکار به افراد در صورت وجود مشکل، موجب ایجاد حس آرامش و اطمینان خاطر، بعنوان فردی که در شرایط سخت می تواند انسجام را حفظ کند و راهکارهای اصولی و درستی ارائه دهد، باعث می شود که در چشم دیگران فردی جذاب به نظر آییم. و مفهمیم که چگونه جذاب باشیم.

۱۱. خوش قول باشیم

بعنوان فردی که می شود روی او حساب باز کرد، به قولی که می دهیم پایبند باشیم و اگر نمی توانیم به قولتان عمل کنیم، به هیچ عنوان قول ندهیم. عمل کردن به قولی که ما به فردی داده ایم، ما را محبوب می کند.

۱۲. اجتماعی باشیم

انرژی داشتن و ارتباط برقرار کردن با دیگران نه تنها به ما که به دیگران نیز حس خوبی را منتقل خواهد کرد. برای صحبت کردن با دیگران نفر اول باشیم و انرژی مثبت داشته باشیم. به چشم هایشان نگاه کنیم و با آنها صحبت کنیم. این رفتارها باعث جذابیت ما می شود. و می توانیم بدانیم که چگونه جذاب باشیم.

۱۳. داشتن عزت نفس سال

از نشانه های یک فرد جذاب، داشتن عزت نفس سالم است که شامل توانایی در نه گفتن، دوست داشتن و احترام گذاشتن به خودمان، داشتن دیدگاه مثبت به خودمان، آگاهی به نقاط قوت و ضعف خودمان و پذیرش نقاط ضعف خودمان، باورداشتن خودمان، و عدم تلاش برای دریافت احترام و تایید از سوی دیگران، قدرت بیان نیاز های خودمان در شرایط مختلف، عدم مقایسه ی خودمان با دیگران و عدم حسادت به دیگران، رعایت حد و مرز در ارتباط با افراد و احترام به حریم دیگران، همه این موارد باعث جذابیت فرد از لحاظ رفتاری و شخصیتی می شوند. و ما میتوانیم به فهمیم که چگونه جذاب باشیم.

چگونه جذاب باشیم؟

داشتن عزت نفس سال

۱۴. الهام بخش باشیم

افراد دارای شخصیت کاریزماتیک، ویژگی‌های مثبت دیگران را پیدا کرده و به آن‌ها کمک می‌کنند این ویژگی‌ها را تقویت کنند. این باعث می شود اگر فردی احساس بدی داشته باشد بعد از صحبت کردن با ما احساس رضایت و ارزشمندی کند و حس خوبی از ما دریافت کند و به چشمش جذاب به نظر برسید.

۱۵. حس شوخ طبعی داشته باشیم

برای این که بفهمیم که چگونه جذاب باشیم و فردی کاریزماتیک باشیم، با داشتن حس شوخ طبعی در حد اعتدال، بدون اینکه به دیگران توهین کنیم یا کسی را تحقیر کنیم، باعث می شویم دیگران بخندند و معذب نباشند و به سمت ما جذب شوند.

۱۶. خلاق باشیم

خلاقیت و ایجاد متدهای جدید و ابداعانه از ویژگی های بدیهی افراد کاریزماتیک به مار می‌رود. این افراد به راحتی راه حل های هدفمند و مناسبی برای حل مشکلات پیش رو ارائه می دهند و در امتحان کردن ایده های جدید اما عاقلانه ریسک پذیر هستند.

۱۷. آچار فرانسه باشیم

یادگیری و داشتن مهارت به میزان مناسب، در هر زمینه برای بکارگیری در مسیری صحیح، در جهت کمک به دیگران در موقعیت های مختلف، به ما کمک می کند که فردی کارآمد و جذاب دیده شویم، و فردی باشیم که دیگران می توانند روی ما حساب باز کنند.

جذابیت گفتاری

اگر مایل هستیم خودمان را ارتقا دهیم و در زمینه حرف زدن نیز بفهمیم که چگونه جذاب باشیم؟ روی موارد کلی زیر تمرکز کنیم :کلمات را سلیس، مشخص، و شمرده شمرده، بدون عجله ادا کنیم. همچنین آب کافی بنوشیم زیرا رطوبت تارهای صوتی را حفظ می کند و موجب جذابیت صدا می شود. به تن صدایتان توجه کنیم و روی آن کار کنیم که خیلی بلند یا خیلی آهسته نباشد. هنگام صحبت کردن تمایل از خودمان نشان دهیم.

ما با رعایت این نکات می‌توانیم احساس خوبی را به دیگران انتقال دهیم و تأثیرگذار باشیم. برای داشتن جذابیت کلامی باید مهارت فن بیان را در خودمان تقویت کنیم. با فراگیری این مهارت ما می توانیم ارتباطات عمیق تر و بیشتری با افراد داشته باشیم و آن ها را جذب خودمان کنیم.

چگونه جذاب باشیم؟

چگونه جذاب باشیم؟

نکات پوششی در رابطه با انواع ابعاد بدنی

ما این افراد را به دسته تقیسیم کرده ایم که در ادامه در مقاله چگونه جذاب باشیم بیشتر با این افراد آشنا می شویم.

۱. افراد چاق

در بستن کمربند دقت کنیم خیلی آن را سفت نبندیم طوری که شکمتان را برجسته نشان دهد. هرگز کت دو چاک نپوشیم زیرا این مدل کت ما را درشت تر از آنچه هستیم نشان می دهد، بجای آن می توانیم کت های تک چاک و بدون چاک را جایگزین کنیم زیرا با فرم بدنتان هماهنگی بیشتری دارد.

همچنین در انتخاب طرح لباس اگر راه راه بود حتما عمودی باشد زیرا این نکته ایست که موجب خطای ادراکی در بیننده می شود و ما را لاغرتر نشان می دهد.

۲. افراد لاغر و قد بلند

اگر فردی لاغر و قد بلند هستیم و میخوایم بدانیم که چگونه جذاب باشیم؟ با پوشیدن لباس هایی که متناسب با مژورمنت ما است، دقیقا یک راه مطمئن برای خوشتیپ و جذاب به نظر رسیدنمان است. پوشیدن لباس های بزرگتر از سایز خودمانتان با هدف پرتر نشان دادن سایز بدنی تان، کاری اشتباه است.در استفاده از رنگ های لباس دقت داشته باشیم که بطور کامل استایلتان یک رنگ نباشد و حتما از ۲ رنگ مکمل(متضاد) از طریق کمک گرفتن از قانون هارمونی رنگ ها، استفاده کنیم.

با ایجاد یک خطای ادراکی حرفه ای با هدف جذاب بنظر رسیدن، اگر از لباس راه راه استفاده می کنیم، دقت کنیم که حتما راه راه آن افقی باشد، زیرا ما را پرتر از انچه هستیم نشان می دهد.

۳.افراد قد کوتاه

برای اینکه به فهمیم که چگونه جذاب باشیم؟ می توانیم از کفش هایی که لژدار هستند و مخصوصا کفی مناسبی دارند برای بلندتر نشان دادنتان استفاده کنیم. از رنگ های همسان و حداقل نزدیک به هم در لباس استفاده کنیم، زیرا رنگ های متضاد ما را قد کوتاه تر نشان می دهد. در انتخاب طرح لباس، از راه راه عمودی جهت بلندتر نشان دادن قدتان استفاده کنیم. لباس هایی که طرح های درشت دارند برای ما مناسب نیستند. همچنین در انتخاب کروات، مدل پهن آنرا انتخاب نکنیم. برای مطالعه بیشتر در مورد مدلینگ در ترکیه به صفحه مروبطه مراجعه نمایید.

فرد چینی با لباس طوسی

پوشش افراد قد کوتاه

جمع بندی

در مقاله چگونه جذاب باشیم؟ مطالبی که به ما کمک می کند که به جواب این سؤال که چگونه از جهات گوناگون جذاب باشیم ارائه دادیم. پیشتر اشاره شد که برای اینکه محبوب و جذاب باشیم باید تلفیقی از مهارت های پوششی، رفتاری، و کلامی را کسب کنیم تا شور و اشتیاق افراد زیادی را برای ارتباط برقرار کردن با خودمانتان را برانگیزیم.

سوالات پرتکرار

چند مدل جذابیت وجود دارد ؟

جذابیت به سه دسته جذابیت ظاهری، جذابیت رفتاری و جذابیت کلامی تقسیم می شود که در این مقاله، هر یک از آن ها را مطرح کردیم.

در نگاه اول چگونه جذاب باشیم ؟

علاوه بر جذابیت رفتاری، برای جذاب بودن از لحاظ ظاهری و در نگاه اول، لازم است تکنیک هایی را استفاده کنیم. این تکنیک ها شامل حالت چهره، نوع استایل و استفاده از عطر و توجه به جزئیات در استایل و مواردی که در این مقاله به ما ارائه دادیم، می باشد.

 

نمونه کارهای آژانس مدلینگ آنجلز

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظرات